Izandakoa

Pérez de Biñaspre Txurruka, Jesús argazkia
Pérez de Biñaspre Txurruka, Jesús

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1995-01-13 / 1996-03-06)
    1. Juan José Ibarretxe Markuartu ordezkatu zuen
    2. Antonio Mamés Saratxaga Berganza-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-10-10)

    María Isabel Juaristi Torrealday-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-10-10 / 1996-03-06)
    1. Esther Larrañaga Agirre ordezkatu zuen
    2. Antonio Mamés Saratxaga Berganza-k ordezkatua
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-03-06)

    Antonio Mamés Saratxaga Berganza-k ordezkatua