Izandakoa

Alonso Belza, Miguel argazkia
Alonso Belza, Miguel

X. Legealdia

  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-05-28 / 2017-03-16)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-05-28 / 2017-03-21)

IX. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-11-10 / 2013-05-28)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-11-10 / 2013-05-28)