Izandakoa

García Rico, M.ª Eugenia argazkia
García Rico, M.ª Eugenia

Lanbidea : Laguntzaile Sanitarioa

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2003-10-17)

    Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2003-10-17)
    1. María José Lafuente Orive ordezkatu zuen
    2. Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-12-26)

    M.ª José Usandizaga Rodríguez-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2003-10-17)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2003-10-17)

    Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2003-10-17)

    M.ª del Carmen López de Ocariz López de Munain-ek ordezkatua

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2000-02-11)

    Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2000-02-11 / 2001-03-20)

    Ricardo Hueso Abancens ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Osasun Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1995-02-01 / 1998-09-01)

    Gregorio Ordóñez Fenollar ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-02-28 / 1998-09-01)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-02-28 / 1998-09-01)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Irungo Udaleko Zinegotzia