Izandakoa

Gutiérrez Muñoz, Katy argazkia
Gutiérrez Muñoz, Katy

V. Legealdia

  • Izquierda Unida/Ezker Batua/Berdeak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-04-04)

    José Luis Ainsua Díaz-Peña-k ordezkatua

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)