Izandakoa

Rodríguez Orrantia, Jesús María argazkia
Rodríguez Orrantia, Jesús María

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1995-02-28 / 1998-09-01)

    Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-03-03 / 1998-09-01)

    Patxi López Álvarez ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-03-03 / 1995-10-25)

    Carmen Asiain Ayala ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Lehendakaria (1995-10-25 / 1998-09-01)

    Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-03-03 / 1998-09-01)

    Carmen Asiain Ayala ordezkatu zuen

  • Urdaibaiko Biosfera Erreserbako Patronatoa: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-10-25 / 1998-09-01)

    Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Alfonso Martínez Pérez ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1994-07-08 / 1994-11-30)

    Pedro Hernández González ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakaria (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)