Izandakoa

Elola Azpeitia, Patxi argazkia
Elola Azpeitia, Patxi
Titulazioa :
Merkataritza-peritu
Lanbidea :
Lorezaina autonomoa
Hizkuntzak :
Euskera, gaztelania

X. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2015-09-15 / 2016-08-02)

    Jesús María Zaballos De Llanos ordezkatu zuen

  • Ingurumenaren eta Lurralde Politikaren Batzordea: Kidea (2015-09-16 / 2016-08-02)

    Jesús María Zaballos De Llanos ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen, Berdintasunaren eta Herritarren Partaidetzaren Batzordea: Kidea (2015-09-22 / 2016-08-02)

    Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2015-09-16 / 2016-08-02)

    Vicente Reyes Martín ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2015-09-16 / 2015-09-22)

    Jesús María Zaballos De Llanos ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Idazkaria (2015-09-22 / 2016-06-07)

    Aitor Casado Figueroa-k ordezkatua

Beste kargo publiko batzuk

  • Zinegotzia Zarautzko Udalean (1999-2005)

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Mario Onandia Fundazioa, Ernest Lluch Fundazioa