Izandakoa

Latierro Corta, Ignacio María argazkia
Latierro Corta, Ignacio María

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1995-06-28 / 1998-09-01)

    José Antonio Maturana Plaza ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-09-27 / 1995-10-26)

    Patxi López Álvarez ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (1995-10-26 / 1998-09-01)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-09-27 / 1995-11-22)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Lehendakariordea (1995-11-22 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-09-27 / 1998-09-01)

    Patxi López Álvarez ordezkatu zuen

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-09-27 / 1998-09-01)

    Julio Herrero Romero ordezkatu zuen

  • Euskadin sekta suntsitzaileek eta menpekotasunezkoek duten finkapenari buruzko inkesta batzordea: Lehendakariordea (1997-03-05 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Bozeramailearen ordezkoa (1995-11-22 / 1998-09-01)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1991-10-11 / 1994-08-30)

    José Ramón Recalde Díez ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1993-09-28 / 1994-08-30)

    Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    José Ramón Recalde Díez ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1993-11-02)
    1. Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen
    2. Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen