Izandakoa

Urbina Fernández, Iker argazkia
Urbina Fernández, Iker

XI. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-03-24 / )

X. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2016-06-30 / 2017-03-21)

  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2018-03-16 / )