Izandakoa

García Larrimbe, Edurne argazkia
García Larrimbe, Edurne
Titulazioa :
Kazetaritzan lizentziaduna (UPV/EHU).
E-mail:
garcia.e@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Elkarrekin Podemos Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Hezkuntza Batzordea: Lehendakaria (2017-10-09 / )
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2017-10-17 / 2017-10-09)

    María Pilar Zabala Artano ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (2016-10-27 / 2016-12-12)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Lan eta Justizia Batzordea: Kidea (2017-09-19 / )

    Eukene Arana Varas ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea: Lehendakariordea (2016-12-12 / )
  • 2003tik Eusko Jaurlaritzaren zuzeneko kudeaketako eskola-jantokien zerbitzu-ematea esleitzeko prozesua eta eratorritako erantzukizun politikoak ikertzeko batzordea: Lehendakariordea (2018-04-12 / )

Alderdi politikoetako karguak

  • Gasteizko Podemos-Ahal Dugu-ko Kontseilu Herritarreko kidea.