Izandakoa

Macazaga Sáenz, Cristina argazkia
Macazaga Sáenz, Cristina
Titulazioa :
Informazio Zientzietan lizentziaduna (UPV/EHU).
Lanbidea :
Publizista.
Hizkuntzak :
Euskara.
E-mail:
macazaga.c@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Elkarrekin Podemos Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Bigarren Idazkaria (2016-10-21 / )
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea: Kidea (2017-09-19 / )

    Tinixara Guanche Suárez ordezkatu zuen

  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Bigarren Idazkaria (2016-12-12 / )
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2016-12-12 / 2017-09-19)

    Tinixara Guanche Suárez-ek ordezkatua

  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea: Kidea (2016-12-12 / 2018-02-12)

    María Pilar Zabala Artano-k ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Podemos-Ahal Dugu-ko aholkularia.