Izandakoa

Juaristi Torrealday, María Isabel argazkia
Juaristi Torrealday, María Isabel

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1995-09-08 / 1998-09-01)

    Josu Bergara Etxebarria ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-10-10 / 1998-09-01)

    Jesús Pérez de Biñaspre Txurruka ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-10-10 / 1998-09-01)

    Inmaculada Loroño Ormaetxea ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)