Izandakoa

Dueñas Crespo, Germán argazkia
Dueñas Crespo, Germán

V. Legealdia

  • Foralista Alavés Taldeko Legebiltzarkidea (1995-09-08 / 1998-09-01)

    Ramón Garín Fernández de Piérola ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1997-11-04 / 1998-09-01)

    Manuel Raúl Reyero Redondo ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-09-29 / 1998-09-01)

    Manuel Raúl Reyero Redondo ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Mistoa-Unidad Alavesa Taldeko Legebiltzarkidea (1991-10-11 / 1994-08-30)

    José Luis Añúa Ajuria ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1992-01-21 / 1994-08-30)

    María Teresa Mendaza García de Vicuña ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1992-01-21)
    1. M.ª Enriqueta Benito Bengoa ordezkatu zuen
    2. Xabier Markiegi Candina-k ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1992-01-21)
    1. José Luis Añúa Ajuria ordezkatu zuen
    2. Xabier Markiegi Candina-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1992-01-21)
    1. José Luis Añúa Ajuria ordezkatu zuen
    2. Xabier Markiegi Candina-k ordezkatua
  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1992-01-21 / 1994-08-30)

    M.ª Enriqueta Benito Bengoa ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1992-01-21)
    1. José Luis Añúa Ajuria ordezkatu zuen
    2. M.ª Enriqueta Benito Bengoa-k ordezkatua
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1992-02-11 / 1994-08-30)

    M.ª Enriqueta Benito Bengoa ordezkatu zuen