Izandakoa

Carrera Aranberri, María argazkia
Carrera Aranberri, María

V. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1995-09-27 / 1996-06-21)

    Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1996-06-21 / 1998-09-01)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-09-28 / 1998-09-01)

    Nekane Altzelai Uliondo ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1996-09-27 / 1998-09-01)

    Rafael Larreina Valderrama ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-09-28 / 1995-10-18)

    Jasone Irarragorri Viguera ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Idazkaria (1995-10-18 / 1998-09-01)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-09-28 / 1998-09-01)

    Igone Martínez de Luna Unanue ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-09-28 / 1996-09-27)
    1. Rafael Larreina Valderrama ordezkatu zuen
    2. Isabel Gallastegui Madinabeitia-k ordezkatua