Izandakoa

García Díaz, Tomás argazkia
García Díaz, Tomás

V. Legealdia

  • Izquierda Unida/Ezker Batua/Berdeak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1994-12-22 / 1995-02-10)