Izandakoa

Añúa Ajuria, José Luis argazkia
Añúa Ajuria, José Luis

V. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1994-12-26 / 1995-02-10)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1999-05-20)

IV. Legealdia

  • Mistoa-Unidad Alavesa Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-10-08)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1990-12-18 / 1991-10-08)

    M.ª Enriqueta Benito Bengoa-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-22)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua