Izandakoa

Iturriaga Nieva, Rafael argazkia
Iturriaga Nieva, Rafael

VII. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2002-03-27 / 2009-05-12)

V. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1994-12-29 / 1995-02-10)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1995-03-08 / 1995-03-10)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1995-03-10 / 1998-02-27)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakariordea (1998-02-27 / 1998-03-10)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakaria (1998-03-10 / 2002-03-27)

IV. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1994-05-13 / 1994-05-27)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1994-05-27 / 1995-04-11)

    Fernando Múgica Herzog ordezkatu zuen