Izandakoa

Zubia Atxaerandio, Joseba argazkia
Zubia Atxaerandio, Joseba

IX. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (2009-06-12 / 2013-01-24)

VIII. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (2005-11-04 / 2009-06-12)

VII. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (2001-07-03 / 2001-10-24)
  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (2001-10-24 / 2005-11-04)

VI. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1998-10-28 / 1999-02-26)
  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1999-02-26 / 2001-10-24)

V. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1994-12-29 / 1995-02-10)
  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1995-02-10 / 1999-02-26)

IV. Legealdia

  • Lehendakariordetza, Lege Araubide eta Autonomia Garapen Saila: Sailburua (1991-02-01 / 1994-12-31)