Izandakoa

Arregi Larrañaga, Adoración argazkia
Arregi Larrañaga, Adoración

V. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1997-02-20 / 1997-03-14)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1997-03-14 / 1999-05-20)

    María Teresa Pagazaurtundua Ruiz ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1995-04-11)

III. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)

II. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1986-04-23 / 1987-05-08)