Izandakoa

Luesma Correa, Paulino argazkia
Luesma Correa, Paulino

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-04-26)

V. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 2002-03-27)

IV. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1991-03-14 / 1991-10-11)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-03-15 / 1991-10-16)

    Fernando Múgica Herzog-ek ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Segurantza Saila: Sailburua (1991-09-30 / 1994-12-31)