• Guztiak
  • 1976ko Martxoaren 3ko Gertaerak
  • Balenciaga museoan atzemandako irregulartasunak ikertzeko
  • Bateraezintasunak
  • Diputazio Iraunkorra
  • EITBren Legebiltzar Kontrola
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontuak
  • Emakumea eta Gazteria
  • Erakundeak eta Herrizaingoa
  • Europako Gaiak eta Kanpo Harremanak
  • Giza Eskubideak eta Herritarren Eskaerak
  • Guggenheim-en atzemandako irregulartasunak ikertzeko
  • Hezkuntza eta Kultura
  • Industria, Merkataritza eta Turismoa
  • Lana eta Gizarte Gaiak
  • Lurralde Antolamendua, Garraioa eta Ingurumena
  • Nekazaritza eta Arrantza
  • Osasuna
  • Presako Legegintza, Araudia eta Gobernua
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20052006200720082009Guztira
    'Elkartean' elkartea, ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    'Elkartean' elkartea, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    --- 4 2 2 3 0 11
    1936-1977 Ahaztuako ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    1998-2006 aditu-txostenaren arduraduna 0 0 0 1 0 1
    2007ko kontu-ikuskaritzako txostenaren arduraduna 0 0 0 1 0 1
    ACOVIDEM elkarteko arduraduna 0 0 0 1 0 1
    AERNNOVA taldea (AES, Fibertecnic, FUASA, Hegal, Ikarus eta Moasa) 0 0 0 1 0 1
    ASAFESen ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    ATEA (Animaliekiko Tratu Etikorako Elkarteko), kidea 0 1 0 0 0 1
    AVIFESen ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Abascal Conde, Santiago (PV-ETP LT) 3 16 10 15 0 44
    Abdullah Demirbas, herritar kurdua 0 0 0 1 0 1
    Abásolo Martínez, José Antonio 0 0 0 1 0 1
    Acambi elkartea 0 0 1 0 0 1
    Administrazio eta Zerbitzuetako sailburuordea 1 1 0 0 0 2
    Adnan Hassanpouren arreba 0 0 0 1 0 1
    Agirre López, Xabier (NV LT) 5 14 0 0 0 19
    Aguilar, Yolanda 0 1 0 0 0 1
    Agúndez Basterra, Mertxe (SV-ES LT) 8 23 11 29 0 71
    Alardezaleak, Jaizkibel Konpainia eta Juana Mugarrietakoa 1 0 0 0 0 1
    Aldea GKEren ordezkariak 0 2 0 0 0 2
    Alokabide S.A., zuzendari nagusia 0 0 0 2 0 2
    Altzelai Uliondo, Nekane (EA LT) 38 53 56 48 0 195
    Alzelai Uliondo, Nekane 0 0 0 1 0 1
    Alzola Álvarez, Nerea (PV-ETP LT) 0 0 0 19 0 19
    Amazigh Herriaren Mundu Biltzarreko ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Amiantoren Biktimen Euskadiko Elkartea (ASVIAMIE) 0 0 0 1 0 1
    Anda Fernández, José Luis (SV-ES LT) 0 34 28 30 0 92
    Angolaren Independentzia Osorako Batasun Nazionala (UNITA), legebiltzar-taldearen lehendakaria 0 0 1 0 0 1
    Antia Vinós, Nerea (NV LT) 3 13 9 20 0 45
    Antxustegi Urkiaga, Karmele (EA LT) 14 60 67 60 0 201
    Arabako Diabetikoen Elkartea, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Arabako Diabetikoen Elkartea, presidentea 0 1 1 0 0 2
    Aranburu Olabarrieta, Maite (EAB LT) 6 10 5 0 0 21
    Arangoitiko igogailu-zerbitzuak eragiten dien auzotarren ordezkaria, Alaitz Argandoña Oteiza 0 0 0 1 0 1
    Arangoitiko igogailu-zerbitzuak eragiten dien auzotarren ordezkaria, Jesús González Baroja 0 0 0 1 0 1
    Arangoitiko igogailu-zerbitzuak eragiten dien auzotarren ordezkaria, Luisa Esther de la Brena Barbero 0 0 0 1 0 1
    Arangoitiko igogailu-zerbitzuak eragiten dien auzotarren ordezkaria, Urko Valdivielso Zueco 0 0 0 1 0 1
    Aranzadi Zientzia Elkartea 0 0 1 1 0 2
    Ararteko 3 3 3 3 0 12
    Arartekoaren idazkari nagusia 0 1 1 0 0 2
    Arartekoren giza harremanetarako arduraduna 1 1 0 0 0 2
    Ares Taboada, Rodolfo (SV-ES LT) 3 12 4 7 0 26
    Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT) 16 35 44 28 0 123
    Arrato ureztatzaileen elkartea, lehendakaria 0 0 0 1 0 1
    Arzalluz, Miren 0 0 0 1 0 1
    Asociaciión de Usuarios de Internet elkarea 0 0 0 1 0 1
    Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT) 3 11 22 14 2 52
    Aurrekontu zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Auzmendi Munduate, Ane (EAB LT) 8 26 27 10 0 71
    Ayesa, Enrique 0 0 0 1 0 1
    Azpilicueta Aguilar, Cristina 0 1 0 0 0 1
    Azpillaga Arambarri, Maixabel (NV LT) 0 0 3 15 0 18
    Azpiri Lejardi, Miriam 0 1 0 0 0 1
    Azterlan, Plangintza eta Dokumentazio arduraduna, Emakunde 0 1 0 0 0 1
    BBK-ko Erakundeetarako Banku Jarduerako arduraduna 0 0 0 1 0 1
    BBK-ko idazkari nagusia 0 0 0 1 0 1
    BBVAko Banku eta Erakundeetarako zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    BBVAko Eratorrien Banaketarako zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Bachué Taldeko ordezkaria, Armando Valbuena Pallares 0 1 0 0 0 1
    Bachué taldeko ordezkaria, Mario Humberto Calixto 0 1 0 0 0 1
    Bachué taldeko ordezkaria, Mireia Perea Perea 0 1 0 0 0 1
    Bachué taldeko ordezkaria, Socorro Rincón Chinchilla 0 1 0 0 0 1
    Bagdadeko Giza Eskubideen Behatokiko zuzendari ohia 0 1 0 0 0 1
    Bakea eta Elkartasuna 0 0 0 1 0 1
    Balenciaga Fundazioko diruzain ohia 0 0 0 1 0 1
    Balenciaga Fundazioko idazkari nagusia 0 0 0 1 0 1
    Balenciaga Fundazioko zaharberritzailea 0 0 0 1 0 1
    Balenciaga ikerketa batzordea, legelaria 0 0 0 15 0 15
    Balenciaga ikerketa batzordea, lehendakaria 0 0 0 52 0 52
    Baliabide Orokorren zuzendaria 1 0 0 0 0 1
    Barreda de los Ríos, Leopoldo (PV-ETP LT) 6 7 9 5 3 30
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 11 24 11 55 0 101
    Basterrika Unanue, Itziar (EAB LT) 20 60 43 96 2 221
    Bateraezintasun Batzordea, lehendakaria 10 3 9 6 0 28
    Bateraezintasun Batzordea, lehendakariordea 0 0 3 0 0 3
    Bateraezintasunen Batzordea, legelaria 3 0 0 1 0 4
    Batzordea eratzea 0 0 1 0 0 1
    Batzordeko lehendakaria 112 262 149 135 0 658
    Batzordeko lehendakariordea 0 3 3 0 0 6
    Beltrán de Heredia Arroniz, Estefanía (NV LT) 6 16 3 0 0 25
    Bengoetxea Caballero, José Ramón 0 1 0 1 0 2
    Berasategi Juguera, Karmele (EAB LT) 1 3 4 10 0 18
    Berdindu, arduranduna 0 0 1 0 0 1
    Berrikuntza eta Energia sailburuordea 1 1 1 1 0 4
    Berriozabal Bóveda, Jone (NV LT) 0 0 0 5 0 5
    Bidegurutzea elkarteko Presidentea 0 0 1 0 0 1
    Bidegurutzea elkarteko gizarte-langilea 0 0 1 0 0 1
    Bidegurutzea elkarteko koordinatzailea 0 0 1 0 0 1
    Bilbao Barandica, Izaskun (NV LT) 0 0 0 0 3 3
    Bilbao Cuevas, Kontxi (Mixto-EB LT) 15 37 39 27 0 118
    Bizkaiko Arrantzaleen Kofradiaren federazioa, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko Batzar Nagusietako lehendakari eta Bizkaiko Foru Aldundiko Kultura diputatu ohia 0 0 0 1 0 1
    Bizkaiko Etxebizitza eta Gizarte Gaietako Lurralde ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko Foru Aldundiko Kultura diputatu ohia 0 0 0 2 0 2
    Bizkaiko Foru Aldundiko Kultura diputatua 0 0 0 1 0 1
    Boliviako Mujeres Creando elkarteko ordezkaria, María Galindo 0 0 1 0 0 1
    Boliviano Prestakuntza eta Errealizazio Zinematografikoko Zentroko zuzendari nagusia, Iván Sanjinés Saavedra 0 0 1 0 0 1
    Brasilgo Lurrik Gabekoen Mugimendua 0 1 0 0 0 1
    Buen Lacambra, Miguel Ángel (SV-ES LT) 4 10 2 0 0 16
    Burmuinean Kaltea Hartutakoen Bizkaiko Elkartea 0 0 0 1 0 1
    CCOO 1 1 2 0 0 4
    CCOO, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    CCOO, ordezkaria (Eduardo García) 0 1 0 0 0 1
    CONFEBASK, Ondoko idazkari nagusia 1 0 0 0 0 1
    CONFEBASK, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    CONFEBASK, ordezkaria (Jon Bilbao Saralegi) 0 1 0 0 0 1
    Cabrera Manzanares, Manuel 0 0 0 1 0 1
    Camio Uranga jaunaren legelaria 0 0 0 1 0 1
    Camio Uranga, Mariano 0 0 0 1 0 1
    Carro Iglesias, Javier (NV LT) 0 0 3 24 0 27
    Celaá Diéguez, M.ª Isabel (SV-ES LT) 13 38 33 48 2 134
    Chernobil Elkartea, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Clusterpapel 0 0 0 1 0 1
    Corrales Goti, Leire (NV LT) 9 31 24 34 0 98
    Cuadra Ibáñez de Elejalde, Idoia (EA LT) 11 31 30 90 0 162
    Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT) 24 33 24 26 1 108
    Datuak Babesteko Euskal Bulegoa, zuzendaria 1 1 0 2 0 4
    Debby Lerman, Israelgo Beltzez Janzitako Emakumeetako kide fundatzailea 0 1 0 0 0 1
    Dendartean, Bizkaia Martxan eta Ezkerraldenda 0 0 1 0 0 1
    Denon Eskola, Arabako Guraso Elkarteen Federazioa 0 1 0 0 0 1
    Diabetearen Bizkaiko Elkartea, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Dobarán, Andoni 0 0 0 1 0 1
    EAE-ANV ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    EEEko zuzendari nagusia 0 0 1 0 0 1
    EHNE sindikatua, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    EHNE sindikatuaren zuzendaritza batzordeko kidea, Andoni García Arrieola 0 1 0 0 0 1
    EHNE sindikatuko ordezkaria, Iñaki Fernández de Larrea 0 0 0 1 0 1
    EHNE sindikatuko ordezkaria, Yolanda Urarte Alonso 0 0 0 1 0 1
    EHUko idazkari nagusia 0 1 0 0 0 1
    EHUko ikasleen errektoreordea 1 0 0 0 0 1
    EITBko zuzendari nagusia 2 3 1 0 0 6
    ELA 1 1 1 1 0 4
    ELA sindikatuetako osasun-arduraduna 0 0 1 0 0 1
    ELA sindikatuko Nazioarteko Harremanen arduraduna, Laura González de Txabarri Etxaniz 0 1 0 0 0 1
    ELA, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    ELA, ordezkaria (Mikel Noval) 0 1 0 0 0 1
    ENBA 0 0 0 1 0 1
    ENBA Erakunde Sindikaleko Federazioaren koordinatzailea 0 0 0 1 0 1
    EQUAL LAMEGI eta SARTU bergizarteratzeko enpresak, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    EUDEL, lehendakaria 1 0 0 1 0 2
    Edeka Elbarrituen Ordezkarien Euskal Koordinatzailea, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Egibar Artola, Joseba (NV LT) 0 2 0 0 0 2
    Ekonomia, Aurrekontu eta Kontrol Ekonomikoko sailburuordea 1 0 0 0 0 1
    Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakaria 0 0 0 3 0 3
    Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, legelaria 0 1 0 0 0 1
    Elkartzen 0 0 1 0 0 1
    Emakume eta Gazteria Batzordea, jardunezko batzordeburua 0 0 0 2 0 2
    Emakumeen eta Gizonen Berdintasunaren defendatzailea 0 1 1 1 0 3
    Emakunde, zuzendaria 1 3 3 0 0 7
    Emakundeko Azterketa, Plangintza eta Dokumentazio Arearen arduraduna, Alberdi Zubia 0 0 1 0 0 1
    Emakundeko idazkari nagusia 0 1 1 1 0 3
    Erakunde Feministen eta Emakume Elkarteen Jendaurreko Tribuna 0 0 0 1 0 1
    Erakunde eta Herrizaingo Batzordea, lehendakaria 0 0 0 2 0 2
    Erauskin Otegi, Miren Nekane (EAB LT) 32 54 43 36 2 167
    Erizaintzako Laguntzaileen Sindikatuko idazkari autonomikoa 0 0 1 0 0 1
    Eroski, zuzendari nagusia 0 0 0 1 0 1
    Erralde Sozietatea, ordezkariak 0 0 1 1 0 2
    Erralde elkartearen ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea 0 1 0 1 0 2
    Errekaldeko Auzo Elkartea-Metroaren aldeko Plataforma, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Eskola Publikoko Gurasoen Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Estatuko Museoetako zuzendariorde ohia 0 0 0 1 0 1
    Estatuko Museoetako zuzendariordea 0 0 0 1 0 1
    Etxebizitza eta Gizarte Gaiak Saila, sailburua 4 6 5 6 0 21
    Etxebizitzako sailburuordea 1 2 0 0 0 3
    Etxerat 0 0 0 1 0 1
    Etzebizitza eta Gizarte Gaietako Saileko Zerbitzu zuzendaria 0 1 1 0 0 2
    Euskadiko Basogintza Elkarteen Kofederakundea 0 0 1 1 0 2
    Euskadiko CC.OO sindikatuko Gizarte Politikarako idazkaria, Felisa Piedra Gao 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko CCOO-en Osasun Federakundea 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Diabetikoen Elkarteen Federazioa, lehendakaria 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Editoreen Elkartea eta Euskal Editoreen Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Ekonomia eta Gizarte Arazoetarako Batzordea, Azterlan eta Proiektuen arduraduna 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Ekonomia eta Gizarte Arazoetarako Batzordea, idazkari nagusia 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Elizbarrutietako Misioak 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Esnearen Liga 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Etxebizitza Sozialen Erabiltzaileen Elkartea, presidentea 0 0 1 1 0 2
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua, diruzaina 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua, lehendakaria 0 2 0 0 0 2
    Euskadiko Gazteriaren Kontseiluko ordezkaria, Igor Mera Uriarte 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseiluko ordezkaria, Javier Delgado Nieto 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Ile-apaintzaileeen Federazioa 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Kooperatiben Goren Kontseilua, Lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Liburu Ganbara 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Medikuen Sindikatua 0 1 1 0 0 2
    Euskadiko Nekazari Kooperatiben Federazioa 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Software Libreko Enpresen Elkartea (ESLE), lehendakaria 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko UGT sindikatuaren Berdintasunerako Idazkaritzaren arduraduna, Emilia Málaga Pérez 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko UGT-Osasuna 0 0 1 0 0 1
    Euskal Autonomia Erkidegoan bizikleta erabiltzen dutenen elkarteen ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    Euskal Autonomia Erkidegoko Transplanteen Koordinatzaile Nagusia, Joseba Aranzabal 0 0 1 0 0 1
    Euskal Ekonomi eta Gizarte Kontseilua, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriak Bere Eskola 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Bertsozale Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Euskal Herriko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala, ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Gazteriaren Konteiluko ordezkariak 0 0 2 0 0 2
    Euskal Herriko Soin Jarduera eta Kirolaren Zientzietako Lizentziatuen Elkargo Ofizialaren, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitateko Ikasleen Kontseilua, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitateko errektoregoa 0 1 0 0 0 1
    Euskal Kirol Federazioen Batasunaren ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Euskal PEN 0 0 0 1 0 1
    Euskal Zinemagintzako Elkarteen Plataformako koordinatzailea 0 1 0 0 0 1
    Euskal kazetaria 1 0 0 0 0 1
    Euskalmet, zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Euskara Sustatzeko zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Eusko Jarularitzaren Lehendakaritza, idazkari nagusia 0 0 0 1 0 1
    Eusko Jaurlaritzako Immigrazio zuzendaria 0 1 1 0 0 2
    Eusko Jaurlaritzaren Lehendakaritza, aholkularia 0 0 0 1 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 15 0 1 4 0 20
    Euskomer (Euskadiko Merkatarien Konfederazioa), lehendakaria 0 0 1 0 0 1
    Ezenarro Egurbide, Aintzane (Mix-Aralar LT) 25 66 23 71 0 185
    FEDEP Euskadiko Emakume Enpresaburu, Zuzendari eta Profesionalen Federazioa, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    FEDEP Euskadiko Emakume Enpresaburu, Zuzendari eta Profesionalen Federazioa, lehendakariordea 0 1 0 0 0 1
    Fedeafes eta ASASAMen ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Fedeafesen koordinatzailea 0 0 1 0 0 1
    Fedeafesen legelaria 0 0 1 0 0 1
    Fernández López de Uralde, José Miguel (Mixto-EB LT) 0 0 0 28 0 28
    Fibrosi Kistikoa gaitza dutenen Euskal Herriko Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Franco Lorenzo, Sonia 0 0 0 1 0 1
    Gallastegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT) 0 0 0 3 0 3
    Garate Elorza, Fernando 1 0 0 0 0 1
    Garate Pagaldai, Miren Aintzane (EAB LT) 2 3 0 4 0 9
    Garraio eta Herri Lan sailburuordea 0 0 0 1 0 1
    Garraio eta Herri Lanak Saila, sailburua 5 8 8 5 0 26
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 0 13 38 35 0 86
    Gasteiz On, DonostiSShops eta Bilbao Dendak 0 0 1 0 0 1
    Gasteizen 1976ko martxoaren 3an izandako gertakariei buruzko Batzorde Berezia, legelaria 0 0 1 0 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, Agustín Plaza Fernández 0 0 0 1 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, Andoni Txasko Díaz 0 0 0 1 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, Consuelo Lastra Fernández 0 0 0 1 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, Joseba Marijuán Tejedor 0 0 0 1 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, Josu Ormaetxea Antepara 0 0 0 1 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, José Luis Martínez Ocio 0 0 0 1 0 1
    Gasteizko 1976ko Martxoaren 3ko biktimen eta biktimen senitartekoen elkartea, Santiago Díaz de Espada 0 0 0 1 0 1
    Gatzagaetxebarria Bastida, Ricardo (NV LT) 16 19 22 28 0 85
    Gazteria eta Gizarte Ekintzarako zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, Iñaki (NV LT) 0 2 0 0 0 2
    Getariako alkate ohia 0 0 0 1 0 1
    Getariako alkatea, Andoni Aristi Ibarra 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Arrantzaleen Kofradiaren federazioa, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Gipuzkoako Diabetikoen Elkartea, lehendakaria 0 1 1 0 0 2
    Gipuzkoako Familia Topalekuetako Federazioa 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Foru Aldundiko Kultura eta Euskara diputatua, M.ª Jesús Aranburu Orbegozo 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Foru Aldundiko Kultura zuzendari ohia 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Foru Aldundiko Ondare Kulturaleko zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Lasturko Arruan Haundi baserriko arduradunak 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Merkataritza Bazkundea, zuzendari nagusia 0 1 0 0 0 1
    Gipuzkoako Merkataritza Ganbera, presidentea 0 1 0 0 0 1
    Gipuzkoako diputatu nagusi ohia 0 0 0 1 0 1
    Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea, lehendakaria 0 0 0 9 0 9
    Giza Eskubideen eta Justiziarekiko Lankidetzarako zuzendaria 1 0 0 0 0 1
    Giza Eskubideen zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Gizarte Arazoetarako sailburuordea eta Osasun sailburuordea 0 0 1 0 0 1
    Gizarte Gaietako sailburuordea 0 4 2 1 0 7
    Gizarteratze eta Familia sailburuordea 0 2 2 0 0 4
    González Inchaurraga, Íñigo 0 0 0 1 0 1
    González Morales, Gonzalo Paciel 0 0 0 1 0 1
    González Zorrilla, José María (NV LT) 6 10 19 26 0 61
    González de Txabarri Miranda, Gema (NV LT) 8 16 18 8 0 50
    Goya Laso, Eneko (NV LT) 2 8 1 0 0 11
    Guevara Saleta, Emilio (SV-ES LT) 4 0 0 0 0 4
    Guggenheim Bilbao Museoa, zuzendari nagusia 0 0 0 3 0 3
    Guggenheim Bilbao museoko Administrazio eta Finantzetako zuzendari ohiaren legelaria 0 0 0 1 0 1
    Guggenheim Bilbao museoko Finantzetako zuzendariordea 0 0 0 1 0 1
    Guggenheim Bilbao museoko zuzendaria, Juan Ignacio Vidarte 0 0 0 1 0 1
    Guggenheim ikerketa batzordea, legelaria 0 0 0 4 0 4
    Guggenheim ikerketa batzordea, lehendakaria 0 0 0 31 0 31
    Guggenheim ikerketa batzordea, lehendakariordea 0 0 0 4 0 4
    Gurokela 0 0 1 0 0 1
    Gurutzetako Ospitaleko Pediatria Zerbitzuko burua 0 0 0 1 0 1
    Haragi Artean elkartearen ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Haragi Artean elkartearen ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Harresiak apurtuz, Ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Harresiak apurtuz, Ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Haurreskolak Patzuergoko gerentea, Maite Larrañaga Orbea 0 0 1 0 0 1
    Hego Kurdistango Gobernu Autonomo Federala (Irak), ordezkaria Espainan 0 0 1 0 0 1
    Hernaez Laviña, Estibaliz (NV LT) 9 25 22 13 0 69
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, Lehendakaria 0 4 0 0 0 4
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, kontseilaria 0 0 0 1 0 1
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakari, kontu-ikuskatzaileen burua 0 0 0 1 0 1
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakaria 0 0 1 5 0 6
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakariordea. 0 1 1 0 0 2
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakariordetza, kontu-ikuskatzaileen burua 0 0 1 2 0 3
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakariordetzako ikuskari-burua 0 1 0 0 0 1
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakaritzako ikuskari-burua 0 1 1 1 0 3
    Herri-Kontuen Euskal Epaitegia, Idazkari Nagusia 0 0 1 0 0 1
    Herritarren Segurtasunerako Alor Buruzagintza 0 0 0 1 0 1
    Herrizaingo Saila, sailburua 3 11 6 5 0 25
    Herrizaingo Saileko Zerbitzu zuzendaria 1 1 1 1 0 4
    Herrizaingo saileko Baliabide Orokorren zuzendaria 0 1 1 1 0 3
    Herrizaingo-sailburuordea 1 1 1 1 0 4
    Hezkuntza Librerako Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Hezkuntza eta Kultura Batzordea, lehendakaria 0 0 0 8 0 8
    Hezkuntza, Unibertsitate eta Ikerket Saila, sailburua 3 7 8 7 0 25
    Hezkuntza, Unibertsitate eta Ikerketa Saileko Langileriaren Kudeaketa zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Hezkuntza, Unibertsitate eta Ikerketa Saileko ikuskari nagusia 0 0 0 1 0 1
    Hiru Euskal Herriko Garraiolarien Sindikatuko ordezkaria, Esteban Muruamendiaraz Erdabide 0 0 0 1 0 1
    Hiru Euskal Herriko Garraiolarien Sindikatuko ordezkaria, Estitxu Ugarte López de Arkaute 0 0 0 1 0 1
    Hiru Euskal Herriko Garraiolarien Sindikatuko ordezkaria, Patxi Agirre Uzkudun 0 0 0 1 0 1
    Hiwa Butimararen anaia 0 0 0 1 0 1
    Hizkuntza Politikarako sailburuordea 1 1 1 0 0 3
    Hondarribiko alkatea 0 1 0 0 0 1
    Hondarribiko alkatea (I) 0 1 0 0 0 1
    Hondarribiko alkatea (II) 0 1 0 0 0 1
    Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea, lehendakaria 0 0 0 4 0 4
    Industria, Merkataritza eta Turismo Saila, sailburua 3 8 5 5 0 21
    Ingurumen eta Lurralde Antolamendu Saileko Zerbitzu zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Ingurumen eta Lurralde Antolamendu sailburua 4 3 6 2 0 15
    Ingurumeneko sailburuordea 0 1 0 1 0 2
    Irakas-Sistema Ebaluatu eta Ikertzeko Erakundea, zuzendaria 0 0 1 1 0 2
    Irakeko erresistentzia politikoaren ordezkaria, Abdel Jaber al-Kubaysi 0 2 0 0 0 2
    Irungo alkatea 0 1 0 0 0 1
    Iturmendi Maguregui, Juana (PV-ETP LT) 5 25 25 24 0 79
    Iturriaga Nieva, Rafael 0 1 0 0 0 1
    Iturrigorri Elkarlana elkartea 0 0 1 0 0 1
    Jauregi Bereziartu, Gurutz 0 1 0 1 0 2
    Jaurlaritzako lehendakariorde eta Ogasun eta Herri Administrazio sailburua 5 5 5 2 0 17
    Juljeta Vuniqi, Kosovoko Emakumeen Sarekoa 0 1 0 0 0 1
    Justizi Administrazioarekiko Harremanetarako zuzendaria 1 0 0 0 0 1
    Justizia sailburuordea 0 1 1 0 0 2
    Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza Saila, sailburua 11 7 7 3 0 28
    Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza Saileko Zerbitzu zuzendaria 1 1 1 0 0 3
    Kanpo Harremanak, zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Kanpo Harremanetarako Idazkaritza Nagusiko Europako Gaietarako zuzendaria 0 0 2 1 0 3
    Kanpo Harremanetarako idazkari nagusia 1 1 1 0 0 3
    Karrera Agirrebarrena, Antton (Mixto-EB LT) 24 54 35 44 4 161
    Kidetza - Bergara Picabea 0 0 1 0 0 1
    Kidetza - Gil Marrodán 0 0 1 0 0 1
    Kidetza - Palacios Landaluce 0 0 1 0 0 1
    Kidetza - Sáenz Iñiguez 0 0 1 0 0 1
    Kiroletako zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Kolonbiako Emakumeen Erakunde Popularra 0 0 0 1 0 1
    Komite Internazionalistak 0 1 0 0 0 1
    Kultur Saila, sailburua 3 6 9 8 0 26
    Kultura Ministerioko aholkularia 0 0 0 1 0 1
    Kultura Saileko Zerbitzu zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Kultura sailburu ohia 0 0 0 1 0 1
    Kultura, Gazteria eta Kiroletako sailburuordea 1 0 0 0 0 1
    Kulturako Estatu-idazkariaren Kabineteko zuzendari ohia 0 0 0 1 0 1
    Kurdi Gravi, Carlos, Irakeko Kurdistango Gobernu Federalaren ordezkaria (Gobernu batua) 0 1 0 0 0 1
    LAB 1 1 2 1 0 5
    LAB sindikatuetako osasun-arduraduna 0 0 1 0 0 1
    LAB sindikatuko Politika Sozioekonomikoaren arduraduna, --- 0 1 0 0 0 1
    LAB, ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    LAB, ordezkaria (José Luis Rezabal) 0 1 0 0 0 1
    LANKIko kidea 0 1 0 0 0 1
    LARGANTZA (Nortasunaren suntsigarri diren sekten aurrean prebentzio eta aholkularitza emateko elkart 0 0 0 1 0 1
    Laborda Albolea, Cristina (SV-ES LT) 0 0 0 5 0 5
    Lafuente Orive, María José (PV-ETP LT) 2 1 0 0 0 3
    Lagarde de los Ríos, Marcela 0 0 1 0 0 1
    Lago, Aurora 0 1 0 0 0 1
    Lan Harremanen Kontseilua, lehendakaria 0 3 0 0 0 3
    Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea, jardunezko batzordeburua 0 0 0 2 0 2
    Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea, lehendakaria 0 0 0 5 0 5
    Lanbide Hastapeneko Langileen Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Lanbide Heziketako eta Etengabeko Ikaskuntzako sailburuordea 0 0 0 1 0 1
    Laneko Segurtasun eta Osasunarako Euskal Erakundeko zuzendaria 0 1 1 0 0 2
    Laneko eta Gizarte Segurantzako sailburuordea 0 1 1 1 0 3
    Lantalde izendatzea 0 1 0 0 0 1
    Larreina Valderrama, Rafael (EA LT) 12 34 24 59 0 129
    Larrinaga, Gaizka 0 1 0 0 0 1
    Larrinaga, Julen 0 1 0 0 0 1
    Lasa Arteaga, Onintza (EA LT) 4 34 31 38 4 111
    Lasagabaster Herrarte, Iñaki 0 0 1 0 0 1
    Lehendakaritzako Zerbitzu zuzendaria 1 1 1 0 0 3
    Lehendakaritzaren idazkari nagusia 1 1 1 0 0 3
    Lehiaren Defentsarako Euskal Auzitegia Kidea 0 0 0 1 0 1
    Lehiaren Defentsarako Euskal Auzitegia lehendakaria, --- 0 0 1 1 0 2
    Lehiaren Defentsarako Euskal Auzitegia, Lehendakaria 0 2 1 4 0 7
    Lehiaren Defentsarako Euskal Auzitegia, Lehendakariordea. 0 2 0 0 0 2
    Lekuona, Leire 0 0 0 1 0 1
    Leturiondo Aranzamendi, Esozi (SV-ES LT) 4 15 11 7 0 37
    Lizundia Uranga, Iñigo 0 0 0 1 0 1
    Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT) 28 18 29 19 0 94
    Lurralde Antolamendu eta Uren sailburuordea 2 0 1 0 0 3
    Lurzoru eta Hirigintza zuzendaria 0 0 1 1 0 2
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 13 37 36 41 0 127
    Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT) 20 47 34 75 1 177
    Mahaia hautatzea 0 0 1 0 0 1
    Malalai Joya, Afganistango parlamentarioa 0 0 0 1 0 1
    Martxoaren 3a Biktimen Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Martín y Pérez de Nanclares, José 0 1 0 1 0 2
    Martínez Fernández, Esther (PV-ETP LT) 10 20 24 25 0 79
    Martínez Ona, Julian (EAB LT) 12 39 27 24 0 102
    Matute García de Jalón, Oskar (Mixto-EB LT) 19 43 37 40 0 139
    Maura Barandiarán, Fernando (PV-ETP LT) 14 28 20 0 0 62
    Mendia Cueva, Idoia (SV-ES LT) 7 15 17 16 0 55
    Mendiak Aske Auzo Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Mendinet elkarteko ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Mendinet elkarteko ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Mendoza Larrañaga, Eider (NV LT) 0 7 31 39 0 77
    Merkataritza eta Kontsumo sailburuordea 1 1 0 0 0 2
    Merkataritza, Kontsumo eta Industria Segurtasuneko sailburuordea 0 1 1 1 0 3
    Mewando Sarea 0 0 0 1 0 1
    Michelena Iguaran, Manuel (PV-ETP LT) 0 0 0 1 0 1
    Mitxelena Aristondo, Aiora (EAB LT) 0 0 7 11 0 18
    Mohamed Ali Saharako herritarra 0 0 0 1 0 1
    Montserrat Auzmendi del Solar legelaria 0 0 1 0 0 1
    Movimiento Pro-Justicia Nueva Linda de Guatemala 0 0 0 1 0 1
    Mugarik Gabe erakundeko kidea, Jesús González Pazos 0 0 1 0 0 1
    Mugarik Gabe erakundeko kidea, Juan Carlos Vázquez Velasco 0 0 1 0 0 1
    Mugarik Gabeko Medikuak, Euskadiko ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    Mugarik Gabeko Medikuak, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Muhammad Tariq Abd Allah 1 0 0 0 0 1
    Nabluseko Emakumeen Batzordea, zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Nazioarteko Amnistia 0 0 0 3 0 3
    Neikerreko Abere Osasuna saileko burua 0 1 0 0 0 1
    Neikerreko zuzendari kudeatzailea 0 1 0 0 0 1
    Nekazaritza Ekologikoaren Euskadiko Federazioa, ordezkariak, --- 0 0 0 1 0 1
    Nekazaritza eta Arrantza Batzordea, legelaria 0 0 0 1 0 1
    Nekazaritza eta Arrantza Batzordea, lehendakaria 0 0 0 7 0 7
    Nekazaritza eta Elikadura Ekologikoen Euskal Kontseilua 0 0 0 1 0 1
    Nekazaritza, Arrantza eta Elikadur Saila, sailburua 3 14 7 10 0 34
    Nekazaritza, Arrantza eta Elikadura Saileko Zerbitzu Orokorren zuzendaria 1 0 1 0 0 2
    Nekazaritza, Arrantza eta Elikadura sailburuaren Kabinetearen zuzendaria 1 0 0 0 0 1
    Nekazaritza, Arrantza eta elikadura Saila, Kabinetearen zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Nuyum Elkartea, idazkaria 0 0 0 1 0 1
    Odiaga, Arantza 0 0 0 1 0 1
    Ohianka Bakearen Erregina egoitzako egoiliarren aldeko elkartea, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Ondarruko Goi Arrantzarako Ekoizleen Erakundea, Víctor Badiola 0 0 1 0 0 1
    Ondomugi, Mugikortasun Irisgarri eta Iraunkorraren aldeko Plataformaren ordezkaria, Irune Ruiz Zamakona 0 0 0 1 0 1
    Ondomugi, Mugikortasun Irisgarri eta Iraunkorraren aldeko Plataformaren ordezkaria, José Manuel Sobrino de la Peña 0 0 0 1 0 1
    Ondomugi, Mugikortasun Irisgarri eta Iraunkorraren aldeko Plataformaren ordezkaria, Pedro Pérez de Mendiola Asua 0 0 0 1 0 1
    Ondomugi, Mugikortasun Irisgarri eta Iraunkorraren aldeko Plataformaren ordezkaria, Roberto Galdos Carbajales 0 0 0 1 0 1
    Optikari eta Optometristen Elkargo Ofiziala, ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    Osakidetzako Giza Baliabideen zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Osakidetzako Osasun Mentaleko burua 0 0 1 1 0 2
    Osakidetzako zuzendari nagusia 0 0 1 2 0 3
    Osakidetzako zuzendaria 0 1 0 1 0 2
    Osasun Batzordea, lehendakaria 0 0 0 3 0 3
    Osasun Finantziazio eta Kontratazioko zuzendaria 0 0 1 1 0 2
    Osasun Laguntza zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Osasun Saila, sailburua 5 11 5 5 0 26
    Osasun sailburua (II) 0 1 0 0 0 1
    Otsoa Taldea, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Oyarzabal de Miguel, Iñaki (PV-ETP LT) 10 30 29 21 1 91
    PACMA (Zezenketen Aurkako eta Animalien Aldeko Alderdia), lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    PKU-OTM Euskadi elkartea, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Pagola Aizpiri, Antón 0 0 0 1 0 1
    Palestinako eta Israelgo gizarte zibilaren ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Pardo García, Juan Bautista 0 0 0 1 0 1
    Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT) 1 1 1 0 1 4
    Peciña Apaolaza, José Ramón 0 1 0 0 0 1
    Perea Perea, Mireia 0 1 0 0 0 1
    Pinzón Rodríguez, Maite 0 1 0 0 0 1
    Piñol Olaeta, Elixabete (NV LT) 15 21 11 18 0 65
    Placer, Félix 0 0 0 1 0 1
    Porres Azkona, Juan (EA LT) 5 35 26 25 0 91
    Praileaitzen Lagunak 0 0 1 1 0 2
    Presidente Asociación Comités, de Trabajos de la Salud Palestina 0 1 0 0 0 1
    Programak eta Zerbitzuak Ebaluatzeko zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Quiroga Cia, Arantza (PV-ETP LT) 14 23 15 13 0 65
    Rainbow, Greziako mazedoniar gutxiengoaren alderdia 0 1 0 0 0 1
    Representantes del Museo de la Minería del País Vasco 0 0 0 1 0 1
    Respaldiza, Benjamín (Elizbarrutietako Misioetako misiolaria Los Ríosen - Ekuador) 0 1 0 0 0 1
    Rivera Blanco, Antonio (SV-ES LT) 4 18 16 56 0 94
    Rodríguez Fouz, Coral M.ª (SV-ES LT) 7 9 1 0 0 17
    Rodríguez Vaz, Oscar (SV-ES LT) 7 18 14 11 0 50
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 4 20 15 18 0 57
    Romano, Unai 0 1 0 0 0 1
    Roncal Azanza, Blanca (SV-ES LT) 7 30 41 34 0 112
    Rubalkaba Quintana, José Antonio (NV LT) 1 2 1 2 2 8
    SAE sindikatua 0 0 1 0 0 1
    SATSE Sindikatua 0 1 2 0 0 3
    SOS Biktimen elkarteko ordezkaria 1 0 0 0 0 1
    Sacha Supai Bioteknologia Institutu Kitxuako kidea, Jhonny Sandro Dahua Cisneros 0 0 1 0 0 1
    Salhaketako ordezkaria 1 0 0 0 0 1
    Salhaketako ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Santa Lucía ureztatzaileen elkartea, lehendakaria 0 0 0 1 0 1
    Santiago Ospitaleko Langileen Batzordea 0 0 0 1 0 1
    Santillan Luzuriaga, Asier 0 1 0 0 0 1
    Save the Children erakundea 0 1 0 0 0 1
    Segurtasun sailburuordea 0 0 1 0 0 1
    Solaguren Santamaría, Covadonga (NV LT) 6 18 2 0 0 26
    Sozialismorako Mugimenduaren Boliviako Kongresuko diputatua, Cristina Rojas Carita 0 0 1 0 0