• Guztiak
  • Bateraezintasunak
  • Diputazio Iraunkorra
  • EITBren Kontrola
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontuak
  • Erakunde, Herrizaingo eta Justizia
  • Erregelamendua eta Gobernua
  • Etxebizitza, Herri Lanak eta Garraioak
  • Europako Gaiak eta Kanpo Harremanak
  • Euskal administrazioa aztertzeko
  • Giza Eskubideak eta Herritarren Eskaerak
  • Gizarte Politikak, Lana eta Berdintasuna
  • Haur lapurtuen kasuak aztertzekoa
  • Hezkuntza
  • III eta XI Batzorde bateratua
  • Industria, Berrikuntza, Merkataritza eta Turismo
  • Ingurumena, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza
  • Kultura eta Gazteria
  • Kultura eta Industria sailetako irregulartasunak ikertzekoa
  • Legebiltzarkidearen Estatutua
  • Osasun Saileko irregulartasunak ikertzeko
  • Osasuna eta Kontsumoa
  • V eta VII Batzorde bateratua
  • V. eta III. batzorde bateratua
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    2009201020112012Guztira
    "Nuevos Aires en el Control del tabaquismo" kanpaina, dotorea 0 0 1 0 1
    "Nuevos Aires en el Control del tabaquismo" kanpaina, tabakismoari buruzko mahai teknikoaren koordinatzailea 0 0 1 0 1
    --- 0 1 2 0 3
    ---, --- 2 3 0 0 5
    ---, José Ramón Martínez 0 0 0 1 1
    ABBeko enpresa-batzordea 0 0 1 0 1
    ACICAEko lehendakaria (Euskadiko Automozio Clusterra) 0 1 0 0 1
    ACICAEko zuzendari nagusia (Euskadiko Automozio Clusterra) 0 1 0 0 1
    ACNUR Euskal Batzordea erakundea, zuzendaria 0 1 0 0 1
    ADE BIOTEC, SL, Administrazio Kontseiluko president 0 0 1 0 1
    AEK euskaltegi sarearen ordezkaria, Mertxe Mugika Balantzategi 0 0 1 0 1
    ALPE Fundazioa, abokatua 0 0 1 0 1
    ALPE Fundazioa,lege aholkularia 0 0 1 0 1
    APREVAS Euskadiko Haur Goiztiarren Elkartekoa 0 0 1 0 1
    ASAMMA Bularreko Minbizia eta Minbizi Ginekologia duten Enakumeen Arabako elkartea 0 1 0 0 1
    ASAMMA Bularreko Minbizia eta Minbizi Ginekologia duten Enakumeen Arabako idazkaria 0 1 0 0 1
    ASAMMA Bularreko Minbizia eta Minbizi Ginekologia duten Enakumeen Arabako presidentea 0 1 0 0 1
    ASLE (Euskadiko Elkarte Laboral Taldea), ordezkariak 0 1 0 0 1
    Abetxuko auzoko bizilagunak 0 1 0 0 1
    Achutegui Basagoiti, Gregorio 0 0 1 0 1
    Administrazio Erregistroen eta Toki Araubidearen zuzendaria 0 1 0 0 1
    Administrazio eta Dirubideen zuzendaria 1 0 0 0 1
    Administrazio eta Zerbitzuen sailburuordea 1 1 1 0 3
    Administrazio eta Zerbitzuetako sailburuordea 1 0 0 0 1
    Afric Forum, Ginette Karirekinyana 0 1 0 0 1
    Agirreazkuenaga, Iñaki 0 0 0 1 1
    Agirrezabala Mantxola, Juanjo (Mixto-EA LT) 0 57 168 64 289
    Agote Zaballa, Arantza 0 1 0 0 1
    Aguraingo alkatea, Maider García de Vicuña 0 0 0 1 1
    Agúndez Basterra, Mertxe (SV-ES LT) 3 2 6 2 13
    Aholku Batzorde Juridikoa, presidentea, Amaia Ortiz Cabezas 0 1 0 0 1
    Alberto Figueroa Laraudogoitia legelaria 0 0 1 0 1
    Alberto López Felipe, Bizigay idazkaria 0 0 0 1 1
    Alboan gobernuz kanpoko erakundea, Mary Tere Guzmán Bonilla 0 0 0 1 1
    Alboan, zuzendaria 0 1 0 0 1
    Alcagi elkartea, ordezkaria 0 0 1 0 1
    Alcalá de Henareseko Unibertsitateko katedraduna, José Luis Bardasano Rubio 0 1 0 0 1
    Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) 11 23 18 15 67
    Alonsotegiko Thyssenkrupp Bilstein SLU enpresako langileen batzordea 0 1 0 0 1
    Aminetu Haidar 0 0 1 0 1
    Anadir Adopzio Irregularrek Kaltetutakoen Elkarte Nazaionala, ordezkariak 0 0 0 1 1
    Anesvad Fundazioa, zuzendari nagusia 0 0 1 0 1
    Ansotegi Elordi, Fátima (NV LT) 4 14 18 2 38
    Antia Vinós, Nerea (NV LT) 36 64 62 7 169
    Antioquiako Erakunde Indigena, kontseilari exekutiboa 0 1 0 0 1
    Anuska Arangurren Zubizarreta, Magala elkarteko lehendakaria 0 0 0 1 1
    Apal, Auzo Elkarteen Federazioa 0 0 0 1 1
    Arabajo Unibertsitate Ospitaleko Jaioberrien Unitateko klinikaburu 0 0 0 1 1
    Arabako Auzoen Batasuna, lehendakaria 0 0 0 1 1
    Arabako Berantevilla udalerriko guraso taldea, Esther Durana Duque 0 0 0 1 1
    Arabako Berantevilla udalerriko guraso taldea, Mario Perea Anuncibai 0 0 0 1 1
    Arabako Berantevilla udalerriko guraso taldea, Yolanda Landa Barredo 0 0 0 1 1
    Arabako Fibromialgia eta Neke Kronikoaren Elkartea (ASAFIMA), gizarte-langilea 0 0 1 0 1
    Arabako Fibromialgia eta Neke Kronikoaren Elkartea (ASAFIMA), mediku kolaboratzailea 0 0 1 0 1
    Arabako Fibromialgia eta Neke Kronikoaren Elkartea (ASAFIMA), presidentea 0 0 1 0 1
    Arabako Fibromialgia eta Neke Kronikoaren Elkartea (ASAFIMA), udazkaria 0 0 1 0 1
    Arabako Foru Aldundia, Ingurumen Ebaluazio eta Zuzentasun Ataleko burua 1 0 0 0 1
    Arabako Foru Aldundia, Ingurumen eta Biodibertsitate Zerbitzuko burua 1 0 0 0 1
    Arabako Foru Aldundiko Euskara, Kultura eta Kirol Saileko zuzendaria, Otsoa Eribeko Landa 0 1 0 0 1
    Arabako HIESaren kontrako Batzordea 1 0 0 0 1
    Arabako Hospital Unibertsitarioaren gerentea 0 0 1 0 1
    Arabako Ingurumen Foru diputatua 1 0 0 0 1
    Arabako Kira koordinadora 1 0 0 0 1
    Arabako Lurraldeko Osasun eta Kontsumoko zuzendaria 0 0 1 0 1
    Arabako Unibertsitate Ospitalearen proiektuaren koordinatzailea 0 0 1 0 1
    Arabako Unibertsitate Ospitaleko zelariburua 0 0 0 1 1
    Arabako diputatu nagusia, Javier de Andrés Guerra 0 0 0 1 1
    Arana Etxezarreta, Mikel (Mistoa-IU LT LT) 0 0 0 31 31
    Arana Etxezarreta, Mikel (Mixto-EB LT) 48 75 55 16 194
    Arangoitiko igogailuen emakida duen Fincas y Transportes SM enpresaren ordezkaria, ordezkaria 0 1 0 0 1
    Aranzadi Zientzi Elkartea, Javier Peñalver Iribarren 0 1 0 0 1
    Aranzadi Zientzi Elkartea, Juantxo Agirre Mauleón 0 1 0 0 1
    Aranzadi Zientzi Elkartea, Sonia San Jose Santamarta 0 1 0 0 1
    Aranzadi Zientzia Elkartea, Francisco Etxeberria 0 0 0 1 1
    Ararteko 3 4 6 1 14
    Ararteko, Ezintasunen bat duten Pertsonen arloa, koordinatzailea 0 0 1 0 1
    Ararteko, Haur eta Nerabeentzako Bulegoa, zuzendaria 0 1 1 0 2
    Ararteko, arartekoaren ondokoa 0 1 0 0 1
    Ararteko, idazkari nagusia 0 0 0 1 1
    Arartekoa, koordinatzailea 1 0 0 0 1
    Arartekoaren aholkularia 0 0 1 0 1
    Arartekoaren aholkularia, María Luisa Aguirreche 0 0 1 0 1
    Arartekoaren idazkari nagusia 1 1 0 0 2
    Araubide Juridiko, Ekonomiko eta zerbitzu Orokorretako zuzendari ohia, Fernando Toña Güenaga 0 1 0 0 1
    Araubide Juridikoaren Sailburuordetza, Mikel Loizaga Brouska 0 1 0 0 1
    Argituz giza eskubideen aldeko elkartea, Andrés Krakenberger 0 0 1 1 2
    Argituz giza eskubideen aldeko elkartea, Carlos Martín Beristain 0 0 1 0 1
    Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT) 9 20 11 4 44
    Arinduz Zainketa Aringarrien Euskadiko elkartea, idazkaria 0 0 1 0 1
    Arinduz Zainketa Aringarrien Euskadiko elkartea, ordezkaria 0 0 1 0 1
    Arinduz Zainketa Aringarrien Euskadiko elkartea, presidentea 0 0 1 0 1
    Arotzgi-Gipuzkoako Arotz Taldea, gerentea 0 1 0 0 1
    Arotzgi-Gipuzkoako Arotz Taldea, ordezkaria 0 1 0 0 1
    Arrantza eta Akuikulturako zuzendaria 0 1 0 0 1
    Arrantza eta Elikagaien Industriako sailburuordea 0 1 1 1 3
    Arrate, Jose Alberto (abokatua) 0 1 0 0 1
    Arratibel, Patricia 0 0 1 0 1
    Arregi Romarate, Amaia (NV LT) 10 28 22 16 76
    Arrien, M.ª José 0 1 0 0 1
    Arrizabalaga Olaizola, María Eugenia (NV LT) 6 25 79 9 119
    Arrosa Irrati Sarea Federazioko ordezkaria, Agustín Hernan 0 0 0 1 1
    Arrosa Irrati Sarea Federazioko ordezkaria, Estarrona Armentia 0 0 0 1 1
    Arrosa Irrati Sarea Federazioko ordezkaria, Ziarsolo Salegi 0 0 0 1 1
    Artea Etnografi Elkarte, José Luis Fernández-Zurbitu 0 0 0 1 1
    Artea Etnografi Elkarte, Mateo Lafragua 0 0 0 1 1
    Arteagoitia González, María Luisa 0 0 1 0 1
    Asier Arpide, Harresiak Apurtuz 0 1 0 0 1
    Asistentzia Sanitarioko zuzendaria 0 2 0 0 2
    Asistentzia Sanitarioko zuzendariordea 0 2 0 0 2
    Asociación española de Abogad@s de Familia, Gipuzkoako delegazioa 0 0 0 1 1
    Asociación para la Racionalización de los Horarios Españoles (Arhoe), lehendakaria 0 0 1 0 1
    Aspanif Elkartearen 1. ordezkaria (Andrés M.ª Carrero) 0 1 0 0 1
    Aspanif Elkartearen 2. ordezkaria (Gonzalo González Landa) 0 1 0 0 1
    Aspanif Elkartearen presidentea (M.ª Victoria Martínez Elorriaga) 0 1 0 0 1
    Astorqui Zabala, Fernando 0 1 0 0 1
    Atseginez Euskal Autonomia Erkidegoko Sexu Hezkuntza eta Familia Plangintzarako Elkartea, lehendakariordea 0 0 0 1 1
    Atseginez Euskal Autonomia Erkidegoko Sexu Hezkuntza eta Familia Plangintzarako Elkartea, presidentea 0 0 0 1 1
    Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT) 7 29 21 9 66
    Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT) 8 22 10 6 46
    Aurrekontu zuzendaria 1 0 0 1 2
    Auzitegi Medikuntzako Euskal Erakundea 0 0 0 1 1
    Auzmendi Del Solar, Mª Montserrat 0 0 1 0 1
    Azkuna Urreta, Iñaki 0 0 1 0 1
    BENE Elkarteko (Gaixotasun Neuromuskularrek eragindakoen eta bere senideen Bizkaiko Elkartea), medikua, Antonio Cea Rey 0 0 1 0 1
    BENE Elkarteko (Gaixotasun Neuromuskularrek eragindakoen eta bere senideen Bizkaiko Elkartea), presidentea, Marcelino Guillermo Fernández García 0 0 1 0 1
    Bachero López, Vicente 0 0 1 0 1
    Bake Brigada Nazioartekoak, Maite Elizondo Larreina 0 1 0 0 1
    Bake Brigada Nazioartekoak, Mercedes Rodríguez Martel 0 1 0 0 1
    Bakea ta Duintasuna Elkartasuna, Eneko Calle 0 0 0 1 1
    Bakea ta Duintasuna Elkartasuna, Jorge Alfredo Lago Ruiz 0 0 0 1 1
    Bakea ta Duintasuna Elkartasuna, koordinatzaile nagusia 0 1 0 0 1
    Baketik Bake zentroa, zuzendaria 0 0 1 0 1
    Ballestero Zárraga, Joseba Julen 0 0 1 0 1
    Barreda de los Ríos, Leopoldo (PV-ETP LT) 11 36 17 0 64
    Barreiro Asumendi, Luis 0 0 1 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 25 64 109 33 231
    Bartolina Sisa Emakume Indigena, Jatorrizkoen eta Nekazarien Departamendu Federazioa, exekutiboa 0 1 0 0 1
    Basabe Kortabarria, Mikel (Aralar LT) 55 122 117 53 347
    Basagoiti Pastor, Antonio (PV LT) 0 1 0 0 1
    Basquetour-eko Zuzendaria 0 1 0 0 1
    Bateraezintasun Batzordea, lehendakaria 14 2 18 15 49
    Bateraezintasun Batzordea, lehendakariordea 0 0 2 0 2
    Batuz euskaltegi sarearen ordezkaria, Patxi Agirregomezkorta Leanizbarrutia 0 0 1 0 1
    Batzordeko lehendakaria 0 3 0 1 4
    Bazterketa Sozialaren kontrako Plataformak 0 1 0 0 1
    Beasaingo Alkartasuna Lizeoko Guraso Elkartea, José Luis Etxezarreta 0 1 0 0 1
    Berezilan, Enplegu Zentro Berezien Elkartea 0 0 1 0 1
    Bermeoko alkatea, Idurre Bideguren Gabantxo 0 0 0 1 1
    Berrikuntza Soziolaboraleko zuzendaria 0 0 1 0 1
    Berrikuntza eta Energia sailburuordea 1 0 0 0 1
    Berrikuntza eta Teknologiako sailburuordea 0 2 1 3 6
    Berrikuntzaren eta Administrazio Elektronikoaren zuzendaria 0 0 1 0 1
    Berriozabal Bóveda, Jone (NV LT) 6 22 12 8 48
    Biladi Palestinako Zentro Kulturala, Fernando Sancho Martínez 0 0 0 1 1
    Bilboko Erregistro Zibileko arduraduna 0 0 0 1 1
    Bilboko Errekaldeko Auzo Elkartea 1 0 0 0 1
    Bilboko Peñascaleko auzo-elkartea 0 1 0 0 1
    Bilboko Udaleko kontseilari delegatua, Andoni Aldekoa 0 0 0 1 1
    Bilboko udal kanposantuko arduraduna 0 0 0 1 1
    Bilboko, Forondako eta Hondarribiako aireportuetako zentro-batzordeak, ordezkariak 0 0 1 0 1
    Biltzen zentroko koordinatzailea 1 0 0 0 1
    Biodibertsitaterako eta Ingurumen Partaidetzarako zuzendaria 0 0 1 0 1
    Biodonostia Instituko zuzendaria 1 0 0 0 1
    Biokimika eta Biologia Molekularreko katedraduna, Félix María Goñi Urcelay 0 1 0 0 1
    Biozientzietako CIC bioGUNE Kooperativa Ikerketa Zentroa, presidentea 0 0 1 0 1
    Bizkaiko Ehorzte Zerbitzuetako Enpresen Elkartea 1 0 0 0 1
    Bizkaiko Emakume Abokatuak eta Gipuzkoako Emakume Abokatuak 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Mendizale Federazioa, Andoni de la Concha Ruiz 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Mendizale Federazioa, Iratxe Garrido Tejedor 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Mendizale Federazioa, Iñigo González Canal 0 0 0 1 1
    Bizkaiko diputatu nagusia, Jose Luis Bilbao Eguren 0 0 0 1 1
    Blanco Garrido, M.ª Mar (PV-ETP LT) 4 5 7 26 42
    Blanco Pascual, Roberto (PV-ETP LT) 0 0 0 6 6
    Brígida María Ridruejo Pérez, SOS Racismo 0 1 0 0 1
    Burdinbidearen Lagunen Elkarteen federaziak 0 0 0 1 1
    CCOO 0 1 0 0 1
    CCOO, Santi Martínez 0 1 0 0 1
    COLCAFID, lehendakaria 0 0 0 1 1
    Campos Granados, Tontxu 0 0 0 1 1
    Cannabis Elkarteen Federazioaren ordezkariak 0 1 0 0 1
    Carro Iglesias, Javier (NV LT) 5 3 3 5 16
    Casado Figueroa, Aitor (SV LT) 8 26 10 6 50
    Cerdán Arandia, Rafael 0 0 1 0 1
    Cirarda Larea, Patxi 0 1 0 0 1
    Climent Castellet, Eduardo 0 1 0 0 1
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 1 3 9 3 16
    Corporación Tecnológica Tecnalia, zuzendari nagusia 0 1 0 0 1
    Corrales Goti, Leire (NV LT) 7 8 8 5 28
    Cruceseko Unibertsitate Ospitaleko zelariburua 0 0 0 1 1
    Custodia en Positivo elkartea 0 0 0 1 1
    Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT) 11 15 19 8 53
    Deba Goieneko osasun-antolamendu integratuko zuzendari gerentea 0 0 0 1 1
    Debagoieneko zuzendari medikua 0 0 1 0 1
    Deloitte enpresa, Ana María Andueza 0 0 0 1 1
    Desazkundea-dot, David Gutiérrez Solana 0 0 0 1 1
    Desazkundea-dot, Kimetz Etxebarria 0 0 0 1 1
    Desazkundea-dot, Oihane Ruiz Menéndez 0 0 0 1 1
    Deustuko Unibertsitateko Kooperatiba Ikaskuntzen Institutuaren ordezkariak 0 0 0 1 1
    Dimetilfumaratoak Kaltetutakoen Elkarte Nazionala (ANDAFED) 0 1 0 0 1
    Dimetilfumaratoak Kaltetutakoen Elkarte Nazionala (ANDAFED), medikua 0 1 0 0 1
    Dimetilfumaratoak Kaltetutakoen Elkarte Nazionala, idazkaria 0 1 0 0 1
    Dimetilfumaratoak Kaltetutakoen Elkarte Nazionala, lehendakaria 0 1 0 0 1
    Diputazio Iraunkorrako lehendakaria 3 0 0 0 3
    Donostia International Physics Center Fundazioa, presidentea 0 1 0 0 1
    Donostia Unibertsitate Ospitaleko Pediatriko zerbitzuburu 0 0 0 1 1
    Donostiako Unibertsitate Ospitaleko Jaioberrien Unitateko klinikaburu 0 0 0 1 1
    Donostiako Unibertsitate Ospitaleko zelariburua 0 0 0 1 1
    Donostiako alkatea 0 0 0 1 1
    Donostiako udal kanposantuko arduraduna 0 0 0 1 1
    Droga Gaietarako zuzendaria 2 0 1 1 4
    Drogamenpekotasunaren aurkako Laguntzarako Fundazioa 0 1 0 0 1
    Duranako Ikasbidea I.P.I.ko ikasleen gurasoen ordezkariak 0 1 0 0 1
    Durangoko Erralde Hiltegia, lehendakaria 0 1 0 0 1
    Durangoko Erralde Hitegia, gerentea 0 1 0 0 1
    EAEko Arbitraje Batzordeko lehendakaria, Juan Luis Ibarra Robles 0 0 0 1 1
    EAEko Lanbide Hastapeneko Langileen Lanbide Elkartea, Garbiñe Campos 1 0 0 0 1
    EAEko Lanbide Hastapeneko Langileen Lanbide Elkartea, Juan Antonio Lejarza Ormaetxe 1 0 0 0 1
    EAEko Lanbide Hastapeneko Langileen Lanbide Elkartea, M. Mar Barros Vicente 1 0 0 0 1
    EEEKO Azterlan eta Planifikazioaren Arloko zuzendaria, Sáenz de Ormijana Fulgencio 0 0 0 1 1
    EEEko zuzendari nagusia 0 0 0 2 2
    EHIGE gurasoen elkartea, Endika Montes Uña 0 0 1 0 1
    EHIGE gurasoen elkartea, Félix Barcina Burgui 0 0 1 0 1
    EHIGE gurasoen elkartea, Miren Lourdes Imaz Gorostidi 0 0 1 0 1
    EHUko Zuzenbide Zibileko katedraduna 0 0 0 1 1
    EITBko Estrategia eta Kanpo Harremanetarako zuzendaria 0 0 0 1 1
    EITBko zuzendari nagusia 14 26 12 6 58
    EITBren Kontrol Batzordea, lehendakaria 11 19 11 7 48
    EKAI Center-eko ordezkariak 0 0 0 1 1
    ELA 0 1 0 0 1
    ELA Sindikatua, Joseba Iturbe Aya 0 0 1 0 1
    ELAko ordezkaritza, Orio, Donostia, Getaria eta Hondarribiko kirol-portuak 0 0 1 0 1
    ENBA Bizkaia sindikatua, Alberto Izarzugaza Uriarte 0 0 1 0 1
    ENBA Bizkaia sindikatua, Iñigo Bilbao Recagorri 0 0 1 0 1
    ENBA Bizkaia sindikatua, Jesús de la Rica Ruiz 0 0 1 0 1
    ESAN, sindikatua 0 1 0 0 1
    ETB-ko enpresa-batzordea, Andoni Basabe Kortabarria, LAB sindikatuaren ordezkaria 0 1 0 0 1
    ETB-ko enpresa-batzordea, Jon Otegi, LAB sindikatuaren ordezkaria 0 1 0 0 1
    ETBko enpresa-batzordea, ELA sindikatuaren ordezkaria 0 1 0 0 1
    ETBko zuzendaria 0 2 0 0 2
    EUDEL 0 0 1 0 1
    EVEko zuzendaria 0 1 0 0 1
    Ebazpen, lehendakaria 0 2 0 0 2
    Eduardo Mancisidor Artaraz legelaria 0 1 0 0 1
    Egailan, zuzendaria 0 2 0 0 2
    Egibar Artola, Joseba (NV LT) 1 1 0 0 2
    Eguiguren Imaz, Jesús M.ª (SV-ES LT) 0 1 0 0 1
    Ekonomia eta Ogasun Saila, sailburua 3 4 3 3 13
    Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakaria 12 18 22 9 61
    Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, legelaria 0 1 2 0 3
    Ekonomiaren, Enpresaren Erantzukizun Sozialaren eta Lan zuzendaria 0 0 1 0 1
    Elektromagnetismoak Kaltetuen Euskal Koordinakundea - EKEUKO, Javier Pérez Urraza 1 0 0 0 1
    Elektromagnetismoak Kaltetuen Euskal Koordinakundea - EKEUKO, María Trinidad Ruiz Zamacona 1 0 0 0 1
    Elektromagnetismoak Kaltetuen Euskal Koordinakundea - EKEUKO, Roberto Galdós Carbajal 1 0 0 0 1
    Elizbarrutiko Gizarte Idazkaritza, ordezkariak 0 1 0 0 1
    Elkarlan euskaltegi sarearen ordezkaria, Juan Carlos Murillo Belaustegi 0 0 1 0 1
    Elorriaga Zubiaguirre, José Ramón 0 0 1 0 1
    Emakume Guatemalarren Batasun Nazionala, presidentea 0 1 0 0 1
    Emakumeen eta Gizonen Berdintasunaren defendatzailea 1 0 0 0 1
    Emakunde, idazkaria nagusia 0 0 1 0 1
    Emakunde, zuzendaria 3 6 8 1 18
    Emakunde-Emakumearen Euskal Erakundeko idazkari nagusia 1 0 0 0 1
    Emerita Cuellar, ELA Inmigración 0 1 0 0 1
    Energia Klusterreko presidentea, Josu Jon Imaz 0 1 0 0 1
    Energia Klusterreko presidenteordea, Xabier Madariaga 0 1 0 0 1
    Energia Klusterreko zuzendari kudeatzailea 0 1 0 0 1
    Energia eta Meategien zuzendaria, Letamendia Belzunce 0 0 0 1 1
    Energiaren Euskal Erakundea, Energia Berriztagarrietako zuzendaria 1 0 0 0 1
    Energiaren Euskal Erakundea, zuzendaria 1 1 0 0 2
    Energiaren Katedrako zuzendaria, Lehiakortasunaren Euskal Institutua 0 0 1 0 1
    Enplegu eta Gizarte Gaietako Saila, aholkularia 0 1 0 0 1
    Enplegu, Prestakuntza eta Gizarteratzeko sailburuordea 0 2 1 0 3
    Enplegua eta Gizarte Gaiak Saila, sailburua 11 11 13 8 43
    Enpresa Everis, Mar Rodríguez Fernández 0 0 0 1 1
    Epsilon-Euskadiko lehendakaria, Joan Viladelprat i Bernal 0 0 1 0 1
    ErNE, sindikatua 0 1 0 0 1
    Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, legelaria 3 2 1 0 6
    Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakaria 22 38 27 27 114
    Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakariordea 1 0 3 2 6
    Erostarbe Tubilla, Oxel (Aralar LT) 8 44 25 23 100
    Erralde Sozietate Publikoko Admnistrazio Kontseilua, expresidente 0 0 1 0 1
    Erralde Sozietate Publikoko Admnistrazio Kontseilua, lehendakaria 0 0 1 0 1
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Bartzordea, Inmaculada Mujika Flores 0 1 0 0 1
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea, Leire Lasa Fernández 0 1 0 1 2
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea, presidentea 0 1 1 0 2
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea, zuzendaria 0 0 1 0 1
    Erregelamendu eta Gobernu Batzordea, lehendakaria 0 0 5 3 8
    Errezola Saizar, Manuel 0 0 1 0 1
    Ertzaintza burua 0 0 0 1 1
    Ertzaintzako Arabako lurraldeburua 0 0 0 1 1
    Ertzaintzako zuzendaria 0 0 1 0 1
    Esmaltaciones San Ignacioko langile-batzordea, ordezkari sindikalak 0 0 1 0 1
    Espainiako Esklerosi Lateral Amiotrofikoen Elkarteko (ADELA Euskadi) ordezkaria 0 0 1 0 1
    Espainiako Esklerosi Lateral Amiotrofikoen Elkarteko (ADELA Euskadi), presidentea 0 0 1 0 1
    Espainiako Nazioarteko Amnistia, presidentea 1 0 0 0 1
    Estatuko Familia Plangintzarako Federazioa (FPFE), Filomena Ruggiero 0 0 0 1 1
    Etxeberria Aranburu, Alex (NV LT) 1 7 3 4 15
    Etxebiz-Hitza 0 0 0 1 1
    Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea 0 0 1 0 1
    Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea, lehendakaria 9 13 10 8 40
    Etxebizitza, Herri Lanak eta Garraio Saila, sailburua 8 6 6 3 23
    Etxeko Langileen Elkartea 1 0 0 0 1
    Etxepare Institutuaren Euskara Sustatzeko eta Hedatzeko zuzendaria (Olaziregi Alustiza) 0 0 1 0 1
    Etxepare Institutuko zuzendaria 0 1 1 0 2
    Eudel, Dorleta Goiburu Muruaga 0 1 0 0 1
    Eudeleko lehendakaria, Ibone Bengoetxea Otaolea 0 0 0 1 1
    Europako Batzordea, Madriden dagoen ordezkaria 0 0 0 1 1
    Europako Batzordeko aditu independenteen batzordeko kidea 0 0 1 0 1
    Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea, lehendakaria 3 15 11 5 34
    Europako Gaietako eta Kanpo Ekintzako Batzordea, legelaria 0 1 0 0 1
    Europako Gaietarako zuzendaria 2 0 0 0 2
    Euskadi-Kuba Elkartea, ordezkaria Adriana Perez 0 1 0 0 1
    Euskadi-Kuba Elkartea, ordezkaria Ana Mayra Rodríguez 0 1 0 0 1
    Euskadi-Kuba Elkartea, ordezkaria Olga Salanueva 0 1 0 0 1
    Euskadiko Biologoen Elkargo Ofiziala, Jon Ander Etxebarria Garate 0 1 0 0 1
    Euskadiko Ekonomia eta Gizarte Arazoetarako Batzordea 1 0 0 0 1
    Euskadiko Elizbarrutietako Misioak, Francisco Izquierdo de la Guerra 1 0 0 0 1
    Euskadiko Elizbarrutietako Misioak, José Javier Agustín Valdivielso 1 0 0 0 1
    Euskadiko Elizbarrutietako Misioak, Juan Cruz Juaristi 1 0 0 0 1
    Euskadiko Emaginen Elkartea, diruzaina, M.ª Isabel Labaca Polo 1 0 0 0 1
    Euskadiko Emaginen Elkartea, lehendakaria, Begoña Ugarte Organbide 1 0 0 0 1
    Euskadiko Emaginen Elkartea, lehendakariordea, Francisco Javier Rey Bravo 1 0 0 0 1
    Euskadiko Enplegu Zentro Berezien Elkartea 0 1 0 0 1
    Euskadiko Enpresari Gazteen Elkartea (Ajebask), Antonio García Estevez 0 1 0 0 1
    Euskadiko Enpresari Gazteen Elkartea (Ajebask), Isabel Carreter 0 1 0 0 1
    Euskadiko Erizaintzako Sindikatua (SATSE), ordezkari nagusia 0 1 0 0 1
    Euskadiko Erizaintzako Sindikatua (SATSE), ordezkaria 0 1 0 0 1
    Euskadiko GGKEen Koordinakundea, Eragin Politikoko arloaren arduradu 1 0 0 0 1
    Euskadiko GGKEen Koordinakundea, Idazkaritza Teknikoaren zuzendaria 1 0 0 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua 1 0 0 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua, Presidentea 0 2 1 2 5
    Euskadiko Gazteriaren Kontseiluko ordezkaria, Usoa Mediavilla Ereño 0 0 1 0 1
    Euskadiko Giza Elikaduren eta Dietetikan Diplomatuen Elkartea, (EGEDDE), presidentea 0 0 1 0 1
    Euskadiko Guraso Banaduen Federakuntza, Julia Rodríguez Bárcena 1 0 0 0 1
    Euskadiko Guraso Banaduen Federakuntza, Justo Sáenz Íñiguez 1 0 0 0 1
    Euskadiko Guraso Banaduen Federakuntza, Marta Blanco Palacios 1 0 0 0 1
    Euskadiko Itsugorren Elkartea 1 0 0 0 1
    Euskadiko Medikuen Sindikatua 0 1 0 0 1
    Euskadiko ONCEn ordezkaritza duten CCOO, LAB eta ELA sindikatuak 0 1 0 0 1
    Euskadiko PKU-OTM Elkartea, 1. ordezkaria 0 0 1 0 1
    Euskadiko PKU-OTM Elkartea, 2. ordezkaria 0 0 1 0 1
    Euskadiko PKU-OTM Elkartea, 2. ordezkaria, dotorea 0 0 1 0 1
    Euskadiko PKU-OTM Elkartea, 3. ordezkaria 0 0 1 0 1
    Euskadiko PKU-OTM Elkartea, 4. ordezkaria 0 0 1 0 1
    Euskadiko SOS Haur Lapurtuak 0 0 1 1 2
    Euskadiko Stop Accidentes Elkartearen ordezkaritza 0 1 0 0 1
    Euskadiren Argentina, Brasil, Paraguiai eta Uruguariko ordezkaria, Elvira Cortajarena Iturrioz 0 0 0 1 1
    Euskadiren Kolonbia, Venezuela eta Erdialdeko Amerikako ordezkaria, Ignacio Valentín Martínez López 0 0 0 1 1
    Euskadiren Txile eta Peruko ordezkaria, Ana María Urchueguía Asensio 0 0 0 1 1
    Euskal Autonomia Erkidegoko Fiskal Nagusia 0 1 2 1 4
    Euskal Autonomia Erkidegoko irakaskuntza itunduko erakundea, ordezkariak 0 1 0 0 1
    Euskal Ekonomi eta Gizarte Kontseilua, lehendakaria 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Kardiologia Elkartea, ordezkaria 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Kardiologia Elkartea, presidentea 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Lan Babestuaren Elkartea (EHLABE) 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Lehen Mailako Pediatria Elkartea, ordezkaria (Jose Ignacio Zudaire Albeniz) 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Lehen Mailako Pediatria Elkartea, ordezkaria (María Carmen Ruiz de Larrea Pérez) 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Lehen Mailako Pediatria Elkartea, ordezkaria (Pedro Jesús Gorrotxategi Gorrotxategi) 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Nekazarien Elkartasuna (EHNE), EHNE-Bizkaiko presidentea 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Nekazarien Elkartasuna (EHNE), EHNE-Gipuzkoako presidentea 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Nekazarien Elkartasuna (EHNE), Paul Nicholson 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Poliziaren Ikastegiko zuzendaria 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Telekomunikazio Ingeniarien Elkargo Ofiziala, dekanoa 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Terrorismoaren Biktimen Elkartea, Antonio M.ª Recio Laza 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Terrorismoaren Biktimen Elkartea, Consuelo Ordóñez Fenollar 0 0 1 0 1
    Euskal Herriko Terrorismoaren Biktimen Elkartea, M.ª Carmen Isabel Borrajo Martín 0 0 1 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitatea, Irakaslego eta Erakunde Harremanetarako dekanordea 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Unibertsitatea, idazkari nagusia 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte Kontseilua, Lehendakaria 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko kutsadura elektromagnetikoaren aurkako Plataforma, Emilio Moyayo Artal 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko kutsadura elektromagnetikoaren aurkako Plataforma, Mikel Arguiñarena Otamendi 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko kutsadura elektromagnetikoaren aurkako Plataforma, Pedro Belmonte Espejo 0 1 0 0 1
    Euskal Nekazarien Batasuna (ENBA), Idazkari nagusia 0 1 0 0 1
    Euskal Nekazarien Batasuna (ENBA), koordinatzailea 0 1 0 0 1
    Euskal Osasun Zerbitzu Publikoan Gobernu Onaren Koderako Aholkua Kontseiluaren presidentea, Cabasés Hita jauna 0 0 1 0 1
    Euskal PEN Kluba-Basque PEN, Behzad Hassani Kurdestani 0 0 1 0 1
    Euskal PEN Kluba-Basque PEN, Hyro Daneshi 0 0 1 0 1
    Euskal PEN Kluba-Basque PEN, Urtzi Urrutikoetxea 0 0 1 0 1
    Euskal PEN Kluba-Basque PEN, lehendakaria 0 0 1 0 1
    Euskal irrati Telebista erakunde publikoa, zuzendari-kudeatzailea 0 0 0 1 1
    Euskaldendak konfederazioko lehendakaria, Lizarribar Jáuregui 0 0 0 1 1
    Euskaldendak konfederazioko ordezkaria, Reyes Ruiz 0 0 0 1 1
    Euskaldendak konfederazioko ordezkaria, Viteri Aguinaga 0 0 0 1 1
    Euskalsida hiesaren aurka borrokatzeko federazioaren presidentea 0 0 1 0 1
    Euskalsida, hiesaren aurka borrokatzeko federazioaren ordezkaria 0 0 1 0 1
    Euskaltzaindia lehendakaria 0 0 0 1 1
    Euskara, Kultura eta Kirol Saileko Arabako foru diputatua 0 1 0 0 1
    Eusko Ikaskuntzaren ordezkaria, Ainara Iraeta Usabiaga 0 0 1 0 1
    Eusko Ikaskuntzaren ordezkaria, Unai Apaolaza Perez de Eulate 0 0 1 0 1
    Eusko Jaurlaritza, lehendakaria 0 1 0 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 27 2 2 5 36
    Euskotren 1 1 0 0 2
    Euskotren, kontseilari delegatua 0 0 0 1 1
    Ezenarro Egurbide, Aintzane 0 1 0 0 1
    Ezenarro Egurbide, Aintzane (Aralar LT) 28 33 22 5 88
    FEDER Euskadi, 1.ordezkaria 0 0 1 0 1
    FEDER Euskadi, 2.ordezkaria 0 0 1 0 1
    FEDER Euskadi, dotorea 0 0 1 0 1
    FEDER Euskadi, presidentea 0 0 1 0 1
    FIARE 0 1 0 0 1
    Familia eta Komunitate Politikarako zuzendaria 0 0 0 1 1
    Fanjac-Euskadi elkartea, bozeramailea 0 0 1 0 1
    Fantova Azcoaga, Fernando, Gizarte Gaietako sailburuordea 0 1 0 0 1
    Farmaziaren zuzendaria 0 1 0 0 1
    Fernández Grande, M.ª Nieves 0 1 0 0 1
    Fernández de Gamarra, Juan 0 0 1 0 1
    Finantza zuzendaria 1 2 0 0 3
    Fracking Ez Araba plataformako ordezkaria, Iliana Martínez 0 0 0 1 1
    Fracking Ez Araba plataformako ordezkaria, Otero Gabirondo 0 0 0 1 1
    Franci Fonseca, Harresiak Apurtuz 0 1 0 0 1
    Francisco Javier de la Fuente Pereda, SOS Racismo 0 1 0 0 1
    Freytter Florian, Jorge Enrique 0 0 1 0 1
    Freytter Franco, Jorge 0 0 1 0 1
    Funtzio Publikoaren sailburuordea 1 0 0 0 1
    Funtzio Publikoko sailburuordea 1 0 1 0 2
    GEZKI-ko ordezkariak 0 0 0 1 1
    Gaitasun Handietako Plataforma, aholkularia 0 0 1 0 1
    Galdakaoko hospitaleko gerentea 0 1 0 0 1
    Gallastegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT) 12 27 31 29 99
    Garapen Lankidetzarako zuzendaria 0 2 0 1 3
    Garapenerako Lankidetza Euskal Agentzia, zuzendaria 0 0 2 0 2
    Garavito, Jerry 0 0 1 0 1
    García Crespo, Milagros 0 0 0 1 1
    García Raya, Francisco (SV-ES LT) 0 1 1 0 2
    Garitano Muñoa, José Luis (NV LT) 7 20 6 5 38
    Garraio zuzendaria 0 1 0 0 1
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 43 57 79 35 214
    Gasteizko Erregistro Zibileko arduraduna 0 0 0 1 1
    Gasteizko Jesus Guridi Kontserbatorioan Orkestrako bitarteko irakaslea, Julio Lanuza Gracia 0 0 0 1 1
    Gasteizko Paulo Freire HHIko Abagunea elkartea, ordezkariak 0 0 1 0 1
    Gasteizko alkatea 0 0 0 1 1
    Gasteizko udal kanposantuko arduraduna 0 0 0 1 1
    Gatzagaetxebarria Bastida, Ricardo (NV LT) 7 6 15 27 55
    Gaubeako Gobea Ikastetxeko Guraso Elkartea, Eduardo San Emeterio Martínez 0 0 1 0 1
    Gaubeako Gobea Ikastetxeko Guraso Elkartea, José Manuel Díaz Aldecoa 0 0 1 0 1
    Gaubeako Gobea Ikastetxeko Guraso Elkartea, Yolanda Sobrón Larrumbe 0 0 1 0 1
    Gaueko Hemoglobinuria Paroxistikoaren (GHP) Espainiako Elkartea,lehendakaria, Jorge José Cruz Villalba 1 0 0 0 1
    Gazteen Euskal Behatokia, Nieves Corcuera 0 1 0 0 1
    Gazteria eta Gizarte Ekintzarako zuzendaria 1 2 0 0 3
    Gazteriako zuzendaria, Rodríguez Puertas 0 0 1 0 1
    Genero Indarkeriaren Biktimei Laguntzeko zuzendaria 1 2 0 1 4
    Germán Sánchez-Ruipérez Fundazioko zuzendari nagusia, Basanta Reyes 0 0 0 1 1
    Gernikako alkatea, Jose María Gorroño Etxebarrieta 0 0 0 1 1
    Giarbi Euskadiko Haur Eskola Pribatuen Elkartea, bazkidea 0 0 1 0 1
    Giarbi Euskadiko Haur Eskola Pribatuen Elkartea, diruzaina 0 0 1 0 1
    Giarbi Euskadiko Haur Eskola Pribatuen Elkartea, idazkaria 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Erlezainen elkartea, albaitaria 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Erlezainen elkartea, lehendakaria 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Esklerosi Anizkoiaren Elkartea (ADEMGI) 1 0 1 0 2
    Gipuzkoako Familia Topalekuen Elkartea 1 0 0 0 1
    Giza Baliabideen zuzendaria 0 1 0 0 1
    Giza Eskubideen Aldeko Pertsonen Babes Tenporalerako Programaren onuraduna, Adolfo Conejo 0 0 0 1 1
    Giza Eskubideen Aldeko Pertsonen Babes Tenporalerako Programaren onuraduna, Antonino Guachetá 0 0 0 1 1
    Giza Eskubideen Aldeko Pertsonen Babes Tenporalerako Programaren onuraduna, Eduardo Castro 0 0 0 1 1
    Giza Eskubideen Memorial Zentroa, bozeramailea 1 0 0 0 1
    Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea, legelaria 0 0 1 0 1
    Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea, lehendakaria 26 41 41 18 126
    Giza Eskubideen zuzendaria 0 2 2 1 5
    Giza eskubideen defendatzaile eta Justicia por Colombia plataformako kidea, Iván Roberto Forero Robayo 0 0 0 1 1
    Giza eskubideen defendatzailea eta (Tlachinollan) Mendialdeko Giza Eskubideen Zentroko zuzendaria, Abel Jesús Barrera Hernández 0 1 0 0 1
    Gizarte Ekonomiako Euskal Behatokiaren ordezkariak 0 0 0 1 1
    Gizarte Gaietako sailburuordea 3 2 2 1 8
    Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea, idazkaria 1 1 0 0 2
    Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea, legelaria 1 1 1 0 3
    Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea, lehendakaria 30 36 49 30 145
    Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea, lehendakariordea 0 0 0 1 1
    Gizarte Zerbitzuen zuzendari 1 1 1 0 3
    González Calvar, Cristina (SV-ES LT) 1 8 9 0 18
    González Martín, Miguel Ángel, Inmigrazio zuzendaria 0 1 0 0 1
    González Zorrilla, José María (NV LT) 3 0 0 0 3
    Gorospe Elezkano, Miren Josune 0 2 2 0 4
    Gorospe Elezkano, Miren Josune (NV LT) 0 9 9 4 22
    Gorostiza Orbañanos, Carlos (SV-ES LT) 11 32 10 9 62
    Greenpeace, Energia eta Eguraldi Aldaketaren Arloko arduraduna 0 0 0 1 1
    Greenpeace, Energia eta Eguraldi Aldaketaren kanpainaren arduraduna 1 0 0 0 1
    Greenpeace, Itxasertzeko kanpainaren arduraduna 1 0 0 0 1
    Greenpeace, Raquel Montón Valladares 0 0 0 1 1
    Grupo Español del Melanoma, Donostian arduraduna 0 0 0 1 1
    Grupo Español del Melanoma, lehendakaria 0 0 0 1 1
    Guevara Saleta, Juan Ramón 0 0 0 1 1
    Guggenheim Bilbao Museoaren zuzendari nagusia 0 0 1 0 1
    Guinea Uriarte, José Ramón 0 0 1 0 1
    Gupuzkoako diputatu nagusia, Martin Garitano Larrañaga 0 0 0 1 1
    Guraso Bilgunea-Familia Foroa erakundea, Nazioarteko Harremanen arduraduna 0 1 0 0 1
    Guraso Bilgunea-Familia Foroa erakundea, bozeramailea 0 1 0 0 1
    Gure Señeak Elkarteko ordezkaria, Alfredo Montañés Celorio 0 0 1 0 1
    Gure Señeak Elkarteko ordezkaria, María del Pilar Ana Rosa López Castillejo 0 0 1 0 1
    Gure Señeak Elkarteko ordezkaria, Néstor Sangroniz Akarregi 0 0 1 0 1
    Gure Señeak, José Alfredo Montañés Celorio 0 0 1 0 1
    Gure Señeak, Luis M.ª Landaluze Zarandona 0 0 1 0 1
    Gure Señeak, M.ª Jesús Zorroza Aldecoa 0 0 1 0 1
    Gurutzetako Unibertsitate Ospitaleko Jaioberrien Unitateko klinikaburu 0 0 0 1 1
    Gárate Guisasola, Eduardo 0 0 1 0 1
    Gómez Ugalde, Ramón (PV-ETP LT) 11 44 14 0 69
    HABEko zuzendari nagusia 0 0 1 0 1
    HABEko zuzendaria 0 1 0 0 1
    HAZI, zuzendari nagusia 0 0 0 1 1
    HEGOA (UPV/EHUko Nazioarteko Lankidetza eta Garapenari buruzko Ikasketa Institutua), María Naredo Molero 0 0 1 0 1
    HEGOA (UPV/EHUko Nazioarteko Lankidetza eta Garapenari buruzko Ikasketa Institutua), zuzendaria 0 0 1 0 1
    HIESen arduraduna 0 0 1 0 1
    Habic Euskadiko Zuraren Kluster Elkartea, lehendakaria 0 0 0 1 1
    Habic Euskadiko Zuraren Kluster Elkartea, zuzendaritzaren ondokoa 0 0 0 1 1
    Harresiak Apurtuz 1 0 0 0 1
    Haur eta Lehen Hezkuntzako Ikastetxe Publikoen Elkartea, SAREAN, Ricardo Maritxalar Anglada 0 0 1 0 1
    Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea, lehendakaria 0 0 0 12 12
    Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokionez 1940-1990era izandako kasuak aztertzeko batzordea, legelari nagusia 0 0 0 1 1
    Hermoso de Mena, Carlos 0 0 1 0 1
    Hernaez Laviña, Estibaliz (NV LT) 5 20 13 8 46
    Hernaniko Langile Ikastola, Kistiñe Lujanbio Galdeano 0 1 0 0 1
    Hernaniko Langile Ikastola, Pello Erdozia Elizondo 0 1 0 0 1
    Herri Administrazioetan Hizkuntza Normalizatzeko zuzendaria 0 0 0 1 1
    Herri Administrazioko sailburuordea 1 1 4 0 6
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, auditore nagusia 0 1 0 0 1
    Herri Kontuen Euskal Epaitegia, lehendakaria 0 3 2 2 7
    Herritarrei Arreta Emateko zuzendaria 0 0 2 0 2
    Herritarren Partaidetzarako eta Dokumentazioko idazkari nagusia 0 1 0 0 1
    Herrizaingo Saila, sailburua 6 16 15 4 41
    Hezkuntza Batzordea 0 1 0 0 1
    Hezkuntza Batzordea, legelaria 0 2 0 0