• Guztiak
  • Bateraezintasunak
  • Diputazio Iraunkorra
  • EITBren erreformarako azterlan Batzordea
  • EITBren Kontrola
  • Ekonomiaren Garapena eta Lehiakortasuna
  • Enplegua, Gizarte Politika eta Etxebizitza
  • Epsilon eta Hiriko enpresei buruzko ikerketa-batzordea
  • Erakunde, Segurtasun eta Justizia
  • Erregelamendua eta Gobernua
  • Europako Gaiak eta Kanpo Harremanak
  • Giza Eskubideak, Berdintasuna eta Herritarren Partaidetza
  • Hezkuntza
  • Ingurumena eta Lurralde Politika
  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirola
  • Legebiltzarkide Estatutua
  • Ogasuna eta Aurrekontuak
  • Osasuna eta Kontsumoa
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20122013201420152016Guztira
    "Adi Vitalquiler" Plataforma 0 1 0 0 0 1
    "Bizkaiko Gizarte Taldeak" Plataforma, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    "Euskal Herrian Sistema Finantziero Publikoa, gure aurrezkiak ez ukitu" manifestuaren sinatzaileak 0 0 1 0 0 1
    "Euskal Herrian sistema finantziero publikoa, gure aurrezkiak ez ukitu" manifestuaren sinatzaileen ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    "Jatorri anitz, Herri bat" plataforma, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    "Mujeres de acero", Arcelor Mittal Zumarraga, ordezkariak 0 0 0 0 1 1
    "No precaricen los servicios de bomberos del País Vasco" plataforma 0 0 0 0 1 1
    "Ordaindu " Plataforma, Mikel Olabe Leibar 0 1 0 0 0 1
    "Ordaindu" Plataforma, Isidro Sánchez Nieto 0 1 0 0 0 1
    "Ordaindu" Plataforma, Itziar Gabilondo Garitaonandia 0 1 0 0 0 1
    --- 0 0 0 1 1 2
    ---, 0 1 0 0 0 1
    ---, --- 0 2 3 1 0 6
    ---, Portugaleteko udaletxea 0 0 1 0 0 1
    35/02 Sumarioa Plataforma, Félix Cañada Vicinay 0 1 0 0 0 1
    35/02 Sumarioa Plataforma, Pedro Ibarra Güell 0 1 0 0 0 1
    ABC Ehun Urtetik Gorako eta Tradiziozko Upeltegien Elkartea 0 0 0 0 1 1
    ABRA (Arabako Errioxako Upeltegien Elkartea), zuzendari kudeatzailea 0 0 0 1 0 1
    ACNUR Euskal Herriko Batzordea, koordinatzailea 0 1 0 0 0 1
    ACNUR, Francis Andrea Cruz González 0 0 0 1 0 1
    ACOA-AKE elkartea 0 0 0 1 0 1
    ADICAE - Banku, Kutxa eta Aseguruen Erabiltzaileen Elkartea, ordezkariak 0 2 0 0 0 2
    AENAren Bilboko aireportuko Enpresa Batzordea, José Manuel Lorenzo Gómez 0 0 1 0 0 1
    ALDEE elkartea (Artxibategi, Liburutegi eta Dokumentazio Zentroetako Profesionalen Euskal Elkartea) 0 0 0 0 1 1
    ANPIER Energia Berriztagarrien Ekoizleen eta Inbertitzaileen Elkarte Nazionala, EAEko ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    ANPIER Energia Berriztagarrien Ekoizleen eta Inbertitzaileen Elkarte Nazionala, idazkaria eta abokatua 0 1 0 0 0 1
    ARAEX elkarte profesionala 0 0 0 0 1 1
    ARKEMA QUÍMICA S.Ako enpresa batzordea, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    ASAJER 0 0 0 1 0 1
    ASEXVE Elkartea 0 0 1 0 0 1
    ASLE (Euskadiko Lan Sozietateak) 0 1 0 0 0 1
    ASPANOGI elkartea 0 0 0 0 1 1
    ATTAC erakundea, José Ramón Mariño 0 0 1 0 0 1
    AUOren Txagorritxuko egoitzako zerbitzuburuak 0 1 0 0 0 1
    AVIDNA 0 0 0 0 1 1
    AVIDNA, presidentea 0 0 0 0 1 1
    AVITE elkartea 0 0 0 0 1 1
    Abadiano Ajuariagerra, Iera 0 0 0 1 0 1
    Abeijon Merchan, Juan Antonio 0 0 1 0 0 1
    Abiñako auzokideen elkartearen ordezkaria, Ojinaga Filibi 0 1 0 0 0 1
    Abokatua, Juana Aranguren 0 0 1 0 0 1
    Abokatua, Juana Balmaseda 0 0 1 0 0 1
    Abokatua, Mercedes Alday 0 0 1 0 0 1
    Abokatua, Oscar Padura 0 0 2 0 0 2
    Abokatua, Patricia Verdes 0 0 1 0 0 1
    Abortatzeko Eskubidearen aldeko Plataforma, Saioa Iraola Urkiola 0 0 1 0 0 1
    Abortatzeko Eskubidearen aldeko Plataforma, Zuriñe Martínez Baztan 0 0 1 0 0 1
    Addameer elkartea, Ronda May Wahbe 0 0 0 1 0 1
    Adigital, Ekonomia Digitalaren Espainiako Elkartea 0 0 0 0 1 1
    Administrazio Kontratazioko Aholku Batzordea 0 0 0 1 0 1
    Administrazio eta Lurralde Plangintzako sailburuordea 0 0 1 0 1 2
    Administrazio eta Zerbitzuen sailburuordea 0 0 4 2 1 7
    Administrazio eta Zerbitzuetako sailburuordea 0 4 2 1 0 7
    Administrazioko eta Zerbitzu Orokorretako sailburuordea 0 1 0 0 0 1
    Advigen Genero Indarkeriari buruzko Legeak Kalte Egindakoen Elkartea, abokatua 0 1 0 0 0 1
    Advigen Genero Indarkeriari buruzko Legeak Kalte Egindakoen Elkartea, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Aernnova Aeroestructuras Álava enpresako langileen batzordea 0 0 0 1 0 1
    Agirre López, Xabier (EA-NV LT) 0 1 0 0 0 1
    Agirrezabala Mantxola, Juanjo (EH Bildu LT) 0 19 14 12 10 55
    Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT) 0 0 12 5 4 21
    Aguirre Zurutuza, Ana 0 0 1 0 0 1
    Agència de Residus de Catalunya, zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Ai Laket Euskadi elkartea 0 0 0 1 0 1
    Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT) 0 19 58 36 20 133
    Aktiba Euskadiko Turismo Aktibo eta Abentura Kiroletako Enpresak 0 0 0 0 1 1
    Alberto Figueroa Laraudogoitia legelaria 0 1 0 0 0 1
    Albizua Urrutikoetxea, Josune (EA-NV LT) 0 8 13 4 1 26
    Alboan Fundazioa, Guillermo Otano Jiménez 0 0 0 0 1 1
    Alboan Fundazioa, M.ª Mar Magallón Soneira 0 0 0 0 1 1
    Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (EA-NV LT) 0 31 24 36 14 105
    Alfus-FCC Ambito enpresa batzordeko ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Alice Nkom, LGBT talderaren giza eskubideen abokatu defendatzailea 0 0 1 0 0 1
    Allison, Michelle (KNK-Kurdistango Kengresu Nazionalaren Erresuma Batuko ordezkaria) 0 0 0 0 1 1
    Alokabideko zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Alokairu Benta Berriko Maizterren/Bizilagunen Elkartea, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Alonso San Millán, Mónica 0 0 0 0 1 1
    Alzheimerraren Euskadiko Federazioa (AEF-FAE) 0 0 0 0 1 1
    Amazonaseko indigenen interesak defendatzen dituen abokatua, Pablo Fajardo 0 0 1 0 0 1
    Anbulancia Bizkaiak UTEko ordezkari sindikalak 0 1 0 0 0 1
    Ancora Ondarearen Kontserbaziorako Elkarte Zibikoa 0 0 0 0 1 1
    Andaluziako Zainketa Aringarrien Planaren zuzendaria, Rafael Cía Ramos 0 0 0 1 0 1
    Antxustegi familia (Sabino Antxustegi Aristondo) 0 0 1 0 0 1
    Antxustegi familia (Xabier Laka Antxustegi) 0 0 1 0 0 1
    Aparture Apartamentu Turistikoen Euskadiko Elkartea 0 0 0 0 1 1
    Araba Garoñarik Gabe ekimena, Alberto Frías Gil 0 0 1 0 0 1
    Araba Garoñarik Gabe ekimena, Begoña Vázquez Gil 0 0 1 0 0 1
    Araba Garoñarik Gabe ekimena, Xabier Álvarez de Arcaya 0 0 1 0 0 1
    Araba, Bizkai eta Gipuzkoako erizainen elkargoetako, ordezkaritza 0 0 0 0 1 1
    Araba, Bizkai eta gipuzkoako elikagai-bankuak, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Araba, Bizkaia eta Gipuzkoako Sendagileen Bazkuneak, ordezkariak 0 0 0 0 1 1
    Arabako Artxibo Historiko Probintziala 0 0 0 0 1 1
    Arabako Biltzar Nagusiak, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Arabako Denon Eskola elkartea, Amelia Barquín López 0 0 0 0 1 1
    Arabako Denon Eskola elkartea, Carlos López Losada 0 0 0 0 1 1
    Arabako Denon Eskola elkartea, Samira Bouazzaoui 0 0 0 0 1 1
    Arabako Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Saileko foru-diputatua 0 0 0 0 1 1
    Arabako Foru Aldundia, Gizarte Zerbitzuen Saileko foru diputatua 0 0 1 0 0 1
    Arabako Hezkuntza Lurralde ordezkaritza, ordezkaria 0 1 0 1 1 3
    Arabako Kaleratzeak Stop, Bizkaiko Kaleratzerik ez eta Gipuzkoako Kaleratzeak Stop plataformak 0 0 0 1 0 1
    Arabako Kirol Federazioen Elkartea, aholkulari juridikoa 0 0 1 0 0 1
    Arabako Kirol Federazioen Elkartea, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Arabako Merkataritza Ganbera, lehendakaria 0 0 1 0 0 1
    Arabako Nekazaritza Sailaren foru-diputatua 0 0 0 0 1 1
    Arabako Ospitale Unibertsitarioko Txagorritxu Larrialdietako erizainen ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Arabako Probintzia Auzitegia, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Arabako SOS Arrazakeria 0 0 0 0 1 1
    Arabako Txakolina Jatorri Deituraren Kontseilu Arautzailea 0 0 0 0 1 1
    Arabako Unibertsitate Ospitaleko Etika Asistentzialeko Batzordea, Iñaki Saralegui Reta 0 0 0 1 0 1
    Arabako Unibertsitate Ospitaleko garbiketa-zerbitzuko burua 0 0 1 0 0 1
    Arabako aldun nagusia 0 0 0 1 0 1
    Arabako fiskalburua 0 1 0 1 0 2
    Arabako, Bizkaiko eta Gipuzkoako etxegile sustatzaileen Bazkunk 0 0 0 1 0 1
    Arana Berastegui, Xabier 0 0 0 1 0 1
    Aranaz Unamuno, Nekane 0 1 0 0 0 1
    Aransolo Zabala, Ángel 0 0 0 0 1 1
    Aranzadi Zientzia Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Ararteko 0 6 4 4 0 14
    Ararteko, arartekoaren ondokoa 0 0 0 1 0 1
    Ararteko, funtziotako arartekoa 0 0 0 1 0 1
    Ararteko, idazkari nagusia 0 0 2 1 0 3
    Arartekoa, Gizarte-harremanetako, Azterlanetako eta Modernizazioko zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Arartekoa, Haur eta Nerabeentzako Bulegoko arduradura 0 0 0 2 0 2
    Arartekoa, Inmaculada de Miguel Herrán 0 1 0 1 0 2
    Arartekoa, aholkularia 0 0 0 1 0 1
    Arartekoaren aholkularia 0 1 1 0 0 2
    Araubide Juridiko, Ekonomiko eta zerbitzu Orokorretako zuzendaria 0 2 0 0 2 4
    Araubide Juridikoaren sailburuorde ohia 0 0 0 1 0 1
    Araubide Juridikoaren, Zerbitzuen eta Hauteskunde Prozesuen zuzendaria 0 0 0 0 1 1
    Arbelaitz, Lander, Argia aldizkariko kazetaria 0 1 0 0 0 1
    Arbeloa López, Pablo 0 1 0 0 0 1
    Arca de Gaza, David Heap bozeramailea 0 1 0 0 0 1
    ArcelorMittal Sestao-ko Enpresa Batzordea 0 0 0 0 1 1
    ArcelorMittal Zumarraga-ko Enpresa Batzordea 0 0 0 0 1 1
    Ares Taboada, Rodolfo (SV-ES LT) 0 5 6 6 0 17
    Argituz giza eskubideen aldeko elkartea, Andrés Krakenberger 0 0 1 0 0 1
    Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (EA-NV LT) 0 20 27 17 32 96
    Arinduz elkartea, Alberto Meléndez presidentea 0 0 0 1 0 1
    Aristizabal Sánchez, Teresa de Jesús 0 0 0 0 1 1
    Arizmendiarrietako Lagunen Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Arkema Química SAko enpresa batzordea, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT) 0 39 40 38 28 145
    Arriola López, Ignacio María (SV-ES LT) 0 2 0 0 0 2
    Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT) 0 18 43 24 9 94
    Arrizabalaga Olaizola, María Eugenia (EA-NV LT) 0 12 24 17 0 53
    Arrojo Agudo, Pedro, irakasle eta Nueva Cultura del Agua fundazioko fundatzailea 0 0 0 1 0 1
    Arrondo Aldasoro, Belén (EH Bildu LT) 0 43 73 45 30 191
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 0 36 47 40 35 158
    Aseguramendu eta Kontratazio Sanitarioko zuzendaria 0 0 3 4 0 7
    Aseguramendu eta Kontratazio Sanitarioko zuzendaria, Ignacio Jesús Berraondo Zabalegui 0 2 0 0 0 2
    Asociacion Española de Operadores Públicos de Abastecimiento y Saneamiento, idazkari orokorra 0 0 0 1 0 1
    Asociación Kalapie, Nora Erdozia Ibáñez 0 1 0 0 0 1
    Asociación de Doblaje en Euskera 0 0 1 0 0 1
    Asociación de Profesionales de las terapias naturales (APTN-COFENAT) 0 0 0 1 0 1
    Asovengui Gipuzkoan dauden venezuelarren elkarte soziokulturala, Ana Rodríguez 0 0 1 0 0 1
    Asovengui Gipuzkoan dauden venezuelarren elkarte soziokulturala, Iker Anzola Gainzarain 0 0 1 0 0 1
    Asovengui Gipuzkoan dauden venezuelarren elkarte soziokulturala, Rosa María Orozco 0 0 1 0 0 1
    Autopista Elektrikorik Ez goi tentsioko linearen aurkako plataforma, Alberto Frías Gil 0 0 0 1 0 1
    Autopista Elektrikorik Ez goi tentsioko linearen aurkako plataforma, Iñaki Ugalde Alustiza 0 0 0 1 0 1
    Auzitegi Medikuntzako Euskal Institutuko mediku-forenseak 0 0 0 0 1 1
    Auzmendi Del Solar, Mª Montserrat 0 0 0 0 1 1
    Ayuntamiento de Errenteria, Alcalde 0 0 0 1 0 1
    Azanea Afrika Elkartea, Alicia del Carmen Quirola Montero 0 0 1 0 0 1
    Azanea Afrika Elkartea, Chastelino Esono Nguema 0 0 1 0 0 1
    Azkue Manterola, Jon (SV-ES LT) 0 0 0 8 34 42
    Azurmendi, Ainhoa 0 0 0 1 0 1
    BIGE elkartea, koordinatzailea 0 1 1 0 0 2
    Bagara Herrigintzan kooperatiba 0 1 0 0 0 1
    Bake Bidea, Peio Dufau 0 0 0 1 0 1
    Bake Brigada Nazioartekoak 0 0 0 0 1 1
    Bakea eta Demokraziaren Alderdia-BDP, Eyyup Doru 0 0 1 0 0 1
    Bakea ta Duintasuna elkartea, Eneko Calle García 0 0 1 0 0 1
    Bakeko eta Bizikidetasuna idazkari nagusia 0 3 4 2 6 15
    Banatuz taldea, ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    Barandiaran, Haizea 0 0 0 1 0 1
    Barinagarrementeria Olaizola, Luix 0 0 0 1 0 1
    Barrenetxea, Olatz 0 0 0 1 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 1 105 159 124 89 478
    Barrualdeko Eskualdeko gerentea 0 1 0 0 0 1
    Basque Centre for Climate Change, Unai Pascual 0 0 0 0 1 1
    Basquetour-Turismoaren Euskal Agentziaren zuzendari nagusia 0 0 1 0 0 1
    Bateraezintasun Batzordea, lehendakaria 2 45 8 17 10 82
    Bateraezintasun Batzordea, lehendakariordea 0 0 3 0 0 3
    Batzordeko lehendakaria 0 4 3 0 0 7
    Bedoya Jaramillo, Ester Yolima 0 0 1 0 0 1
    Beitialarrangoitia Lizarralde, Marian (EH Bildu LT) 0 37 45 18 0 100
    Bel, Germá 0 0 0 1 0 1
    Berdinak Gara Elkartea, José Luis Blanco Corbal 0 0 0 0 1 1
    Berjón Ayuso, Francisco José 0 0 1 0 0 1
    Bermeoko portuan amarratzen duten ontzien erabiltzaileen elkartea, Mugica Revuelta jauna 0 0 0 0 1 1
    Bernal, David 0 0 1 0 0 1
    Beroiz, Andoni 0 0 0 0 1 1
    Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT) 0 33 35 11 14 93
    Betleemgo ospitaleko arduraduna, Juani Rishmawi 0 0 0 1 0 1
    Bidaurre Sanz, Xabier 0 0 0 1 0 1
    Bihe elkartea, koordinatzailea 0 0 1 0 0 1
    Bihotz-Bizi Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Bikoizketa Euskaraz elkartea 0 0 1 0 0 1
    Biktimak aitortzeko eta biktima horiei ordainak emateko Balorazio Mahaia, Alvaro Gil Robles 0 0 1 0 0 1
    Biktimak aitortzeko eta biktima horiei ordainak emateko Balorazio Mahaia, Carlos Martin Beristain 0 0 1 0 0 1
    Biktimak aitortzeko eta biktima horiei ordainak emateko Balorazio Mahaia, Manuela Carmena Castrillo 0 0 1 0 0 1
    Biktimen eta Giza Eskubideen zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Biladi Palestinar Elkartea, presidentea 0 1 0 0 0 1
    Bilbao Uribarri, Ramón 0 0 0 0 1 1
    Bilboko Barruti Judizialeko epaile dekanoa 0 0 1 0 0 1
    Bilboko Begoñako igogailuaren erabiltzaile eta bizilagunek, Juan Francisco Lezama Fernández 0 0 1 0 0 1
    Bilboko Merkataritza Ganbera, lehendakaria 0 0 1 0 0 1
    Bilboko Portuko Agintaritza, Lehendakaria 0 1 1 0 0 2
    Biocruceseko zuzendaria 0 0 1 1 0 2
    Biodibertsitaterako eta Ingurumen Partaidetzarako zuzendari ohia 0 1 0 0 0 1
    Bizalako enpresa-batzordea, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Bizilur elkartea, Oskar Hernando 0 0 1 0 0 1
    Bizkaia Eventos SLko gerentea 0 0 1 0 0 1
    Bizkaia, Araba eta Gipuzkoako higiezinen jabetza-agenteen elkargo ofizialen ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Bizkaiko Artxibo Historiko Probintziala 0 0 0 0 1 1
    Bizkaiko EHNE nekazaritza sindikatua, Andoni García Arriola 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko Foru Aldundiko Gizartekintza saila 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko Ikaslan, presidentea 0 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Ingurumen Osasuneko Unitatearen arduraduna 0 0 0 1 0 1
    Bizkaiko Iraunkortasuna eta Ingurune Naturala Zaintzeko Saileko foru-diputatuta 0 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Minduak, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Bizkaiko Osasun Mentaleko Sarerako gerentea 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko Ostalaritzako Elkartea 0 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Sendagileen Bazkunea 0 1 0 0 0 1
    Bizkaiko Txakolina Jatorri Deituraren Kontseilu Arautzailea 0 0 0 0 1 1
    Bizkaiko Txirrindularitza Federazioa, Presidentea 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko fiskalburua 0 1 0 0 0 1
    Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT) 0 32 37 28 12 109
    Blas Mendoza, Asier 0 0 0 1 0 1
    Blas, Asier 0 0 1 0 0 1
    Boulandier, Connie 0 0 0 0 1 1
    Breñas González de Zárate, Estitxu (EH Bildu LT) 0 19 20 7 18 64
    Buesa Rodríguez, Sara 0 0 0 1 0 1
    Bultzain elkartea, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Burgoa Arkotxa, Anjelita 0 0 0 1 0 1
    Burgos Cornejo, Lilian Alejandra 0 0 0 0 1 1
    Busturialdeko Ur Partzuergoa, batzarburua 0 0 1 0 0 1
    Bátiz, Jacinto 0 0 0 1 0 1
    C hepatitisaren estrategia koordinatzailea 0 0 0 1 0 1
    CAVIDA Comunidades de Autodeterminación Vida y Dignidad de Cacarica, Janis Orejuela Quinto 0 0 1 0 0 1
    CCOO lrakaskuntza erakunde sindikala, Pablo García de Vicuña Peñafiel 0 0 1 0 0 1
    CCOO sindikatua 0 0 0 1 0 1
    CCOO sindikatua (osasun-garraioa), ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    CCOO sindikatua, Eusko Irratiako ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    CCOO sindikatua, FSS Euskadiko idazkari nagusia 0 0 0 1 0 1
    CCOO sindikatua, Luis M.ª Mendaza Labeaga 0 0 0 0 1 1
    CCOO sindikatua, M.ª Dolores García García 0 0 0 0 1 1
    CCOO sindikatua, M.ª Elena Esteban Ruiz 0 1 0 0 0 1
    CCOO sindikatua, Pablo García de Vicuña Peñafiel 0 0 0 0 1 1
    CCOO sindikatua, ordezkaria 0 0 0 0 1 1
    CCOO sindikatua, ordezkariak 0 0 5 2 5 12
    CCOO, UGT, ELA, LAB, USO eta ESK sindikatuak 0 0 1 0 0 1
    CCOO, ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    CEAR-Euskadi, zuzendaria 0 0 0 0 1 1
    CEDAW-eko Batzordeko kidea, Olinda Bareiro Bobadilla 0 1 0 0 0 1
    CEIBA 0 1 0 0 0 1
    CEIBA, Humberto-Justo Riochi Bobuiche 0 1 0 0 0 1
    CIJP Comisión Intereclesial de Justicia y Paz batzordeko talde koordinatzailea, Jesús Alberto Franco Giraldo 0 0 1 0 0 1
    CNT sindikatua, ordezkaria 0 0 0 0 1 1
    COAS Irakaskuntza Taldea, zuzendari nagusia 0 0 1 0 0 1
    COVITE, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Carlos María Romeo, UPV/EHUko Zigor Zuzenbideko katedraduna 0 0 0 1 0 1
    Carro Iglesias, Javier (EA-NV LT) 0 13 17 18 3 51
    Casado Figueroa, Aitor (SV-ES LT) 0 0 0 0 1 1
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 0 2 11 22 35
    Castmetal Vitoria (SAFE) enpresako ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Caucako Indigenen Eskualde Kontseilua, Omaira Cunda Yunda 0 0 0 1 0 1
    Cecontrans-Biz S Coop 0 0 1 0 0 1
    Celaá Diéguez, M.ª Isabel (SV-ES LT) 0 43 65 17 37 162
    Celorio Díaz, Juan José 0 0 1 0 0 1
    Celsa Atlantic enpresako langileen batzordea, ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Cepeda, Iván (Kolonbiako senataria) 0 0 0 1 0 1
    Chávez Ixcaquic, Lolita 0 0 1 0 0 1
    Clara Campoamor Elkartea, abokatua 0 0 0 0 1 1
    Colectivo de Colombianos Refugiados en Euskadi-Bachué, Armando Valbuena 0 0 0 1 0 1
    Colectivo de Colombianos Refugiados en Euskadi-Bachué, Mario Humberto Calixto 0 0 1 1 0 2
    Colectivo de afectados por los despidos de KZgunea 0 0 1 0 0 1
    Colectivo de opositores que han superado la fase oposición de la OPE 2011 de Osakidetza 0 0 1 0 0 1
    Colectivo de opositores que no han superado la fase oposición de la OPE 2011 de Osakidetza 0 0 1 0 0 1
    Colectivo de trabajadoras de atención sociosanitaria a personas en el domicilio 0 0 1 0 0 1
    Comercial Aibak Trs, S.M., Joaquín Arratibel Fuentes 0 0 1 0 0 1
    Condesa Fabril eta Condesa Inox enpresa batzordeak, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Consultora de Recursos Naturales S.L., zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 0 16 16 19 19 70
    Corrales Goti, Leire (EA-NV LT) 0 9 21 5 4 39
    Corrugados Azpeitia-n ELA sindikatuko ordezkaria, Arrojeria Egaña 0 1 0 0 0 1
    Corrugados Azpeitia-n ELA sindikatuko ordezkaria, Eizmendi Etxeberria 0 1 0 0 0 1
    Corrugados Azpeitia-n LAB sindikatuko ordezkaria, Campos Txapartegi 0 1 0 0 0 1
    Corrugados Azpeitia-n LAB sindikatuko ordezkaria, Cristóbal Martínez 0 1 0 0 0 1
    Covite, Josu Puelles García 0 0 1 0 0 1
    Covite, bozeramailea 0 0 0 1 0 1
    Crestelo Domínguez, David 0 0 0 0 1 1
    Cruces-eko Ospitaleko zuzendari-gerentea 0 1 0 1 0 2
    Cruceseko Ospitaleko ordezkari sindikalak 0 1 0 0 0 1
    Cruceseko Ospitaleko ordezkari sindikalak eta zerbitzu langileen kolektiboa 0 1 0 0 0 1
    Cuesta, José 0 0 0 1 0 1
    Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT) 0 12 17 18 6 53
    Datuak Babesteko Euskal Bulegoa, zuzendaria 0 1 1 1 0 3
    Datuak Babesteko Euskal Bulegoko Ikuskaritza eta Lege Aholkularitza Unitatearen arduraduna 0 0 1 0 0 1
    Debabarreneko Hondakinak Kudeaketarako Mankomunitatea, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Debagoieneko ESIko sindikatuetako ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    Debagoieneko Hondakinak Kudeaketarako Mankomunitatea, kontuhartzailea 0 0 1 0 0 1
    Debagoieneko Hondakinak Kudeaketarako Mankomunitatea, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Deusto Unibertsitateko Lankidetzaren Ikertegia, ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    Deustuko Unibertsitatearen irakasleak 0 0 0 1 0 1
    Diabeteari buruzko Euskadiko Kontseiluko lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Diputazio Iraunkorrako lehendakaria 0 0 1 3 0 4
    Director Gerente del HUA 0 0 0 1 0 1
    Director gerente de emergencias de Osakidetza 0 0 1 0 0 1
    Doktoretza aurreko Predoc programako beketako murrizketek eragindako kaltetuen ordezkaria, Miriam Luciañez Triviño 0 0 1 0 0 1
    Doktoretza aurreko Predoc programako beketako murrizketek eragindako kaltetuen ordezkaria, Zuriñe Rodríguez Lara 0 0 1 0 0 1
    Dokumentazio eta Ikerketa Zentroa SIIS (Eguia Careaga Fundazioa), zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Donaire Hidalgo, Iraide 0 0 1 0 0 1
    Donostia Turismoko zuzendari gerentea 0 0 0 0 1 1
    Donostia Unibertsitate Ospitaleko Psikiatriako burua 0 0 0 1 0 1
    Donostia ospitale unibertsitarioan artatuak diren eta minbizia duten haurren zenbait gurasoak 0 0 0 0 1 1
    Donostia-2016 Hiriburutza Kultural Europarraren proiektuko zuzendaria, Itziar Nogeras 0 1 0 0 0 1
    Donostia-San Sebastián Ospitale Onkologikoa, gerentea 0 0 0 1 0 1
    Donostiako Ekonomia Bultzatzeko, Merkataritzako, Ostalaritzako eta Turismoko zinegotzi ordezkaria 0 0 0 0 1 1
    Donostiako Unibertsitate Ospitaleko Etika Asistentzialeko Batzordea, Carmen Valois Núñez 0 0 0 1 0 1
    Donostiako Unibertsitate Ospitaleko Etika Asistentzialeko Batzordea, Vitorio Tapiz Ibañez 0 0 0 1 0 1
    Donostiako suhiltzaileen parkeko ordezkari sindikala 0 0 1 0 0 1
    Donostialdeko, Gasteizko eta Bilboko Okupazio Bulegoak 0 1 0 0 0 1
    Drogamenpetasunen Deustuko Institutua, María Teresa Laespada Martínez 0 0 1 0 0 1
    Durangoko EAGko langileen ordezkaritza 0 1 0 0 0 1
    Dya eta Gurutz Gorriko lehengo langileen ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    EAEko gizarte-laneko hiru elkargo ofizialak 0 0 0 1 0 1
    EAEko koordinatzaile soziosanitarioa 0 0 2 0 0 2
    EAPN Pobreziaren eta Gizarte Bazterketaren aurkako Europar Sareko Euskadiko taldeko ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    EHIGE-Euskal Herriko Ikasleen Gurasoen Elkartea, koordinatzailea 0 0 1 0 0 1
    EHIGE-Euskal Herriko Ikasleen Gurasoen Elkartea, presidentea 0 0 2 0 0 2
    EHKB-Euskal Herriko Kontsumitzaileen Batasuneko aholkulari juridikoa, Blanca Ibáñez Moya 0 0 0 1 0 1
    EHUko irakaslea, Juan Hernández Zubizarreta 0 0 1 0 0 1
    EHUko irakaslea, Mikel de la Fuente Lavín 0 0 1 0 0 1
    EIPEF eta EUSPROPEL estetika-enpresen federazioak 0 0 0 1 0 1
    EITBko Estrategia eta Komunikazioko zuzendaria 0 2 0 0 0 2
    EITBko Irratien zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    EITBko zuzendari nagusia 0 5 19 6 2 32
    EITBren Kontrol Batzordea, lehendakaria 0 7 21 10 8 46
    EKE Euskadiko Kontsumitzaileen Elkargoa 0 0 0 0 1 1
    ELA eta LAB sindikatuak 0 0 1 0 0 1
    ELA sindikatua 0 0 0 1 0 1
    ELA sindikatua (osasun-garraioa), ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    ELA sindikatua, Alain Garcia 0 0 0 0 1 1
    ELA sindikatua, Ertzaintza 0 0 1 1 0 2
    ELA sindikatua, Euskaltel 0 0 1 0 0 1
    ELA sindikatua, Eusko Irratiko ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    ELA sindikatua, Xabier Irastorza Garmendia 0 1 2 0 3 6
    ELA sindikatua, Yon Nabarro Ezkerra 0 0 0 0 1 1
    ELA sindikatua, ordezkaria 0 0 0 0 1 1
    ELA sindikatua, ordezkariak 0 0 5 5 5 15
    ELA sindikatuko aholkularia 0 1 0 0 0 1
    ELA, ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    ELAko Osakidetzako arduradun nagusia 0 0 0 1 0 1
    ELAko Osakidetzako militantea 0 0 0 1 0 1
    ENEEK Euskadiko Nekazaritza eta Elikadura Ekologikoaren Kontseilua, lehendakaria, Roman Bengoa Larrañaga 0 0 2 0 0 2
    ENEEK Euskadiko Nekazaritza eta Elikadura Ekologikoaren Kontseilua, lehendakariordea, Begoña Loizaga Horno 0 0 1 0 0 1
    ENEEK Euskadiko Nekazaritza eta Elikadura Ekologikoaren Kontseilua, zuzendaria, Xabier Lejarzegi 0 0 2 0 0 2
    EPIC-Racing-eko Zuzendaritzaren ordezkaria, Imanol Zubikarai Crespo 0 0 1 0 0 1
    ERNE Sindikatua, ordezkariak 0 1 2 1 0 4
    ESAITen ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    ESK sindikatua 0 0 0 1 0 1
    ESK sindikatua, Eusko Irratiako ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    ESK sindikatua, ordezkariak 0 0 2 1 2 5
    ESS Bilbao, Joan bordas 0 1 0 0 0 1
    ESS-Bilbao, Francisco Javier Bermejo 0 1 0 0 0 1
    ESZENIKA-ren aldeko Plataforma, Alicia Gómez Linares 0 1 0 0 0 1
    ESZENIKA-ren aldeko Plataforma, Gabriel Ocina Sáenz de la Fuente 0 1 0 0 0 1
    ESZENIKA-ren aldeko Plataforma, Santiago Burutxaga Etxaluze 0 1 0 0 0 1
    ETBko zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    EUDEL 0 1 0 0 0 1
    EUSFAC 0 0 0 1 0 1
    Echave Román, Jesús 0 0 1 0 0 1
    Ecologistas en Acción elkartea, Tom Kucharz 0 0 1 0 0 1
    Edad-Vida Fundazioa, ordezkariak 0 0 0 0 1 1
    Edari Mozkorgarrien Espainiako Federazioako zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Edesa S. Coop-eko langileen ordezkariak 0 0 1 0 0 1
    Egiari Zor Fundazioa, Ainara Esteran Cruz 0 0 0 0 1 1
    Egiari Zor Fundazioa, Begoña Martínez de Murgia Mendizabal 0 0 0 0 1 1
    Egiari Zor Fundazioa, Eneko Etxeberria Álvarez 0 0 0 0 1 1
    Egiari Zor fundazioa, Ibon Larrinaga Martín 0 0 0 0 1 1
    Egiari Zor fundazioa, Iratxe Urizar Elorza 0 0 0 1 0 1
    Egiari Zor fundazioa, José Vicente Ojinaga Bilbao 0 0 0 1 0 1
    Egiari Zor fundazioa, Karmen Galdeano Prieto 0 0 1 0 0 1
    Egiari Zor fundazioa, M.ª Pilar Urruzuno Urresti 0 0 0 1 0 1
    Egiari Zor fundazioa, Peio Mindegia Esain 0 0 0 1 0 1
    Egibar Artola, Joseba (EA-NV LT) 0 3 4 1 0 8
    Ehlabe Euskal Herriko Lan Babestuaren Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Ekai Center 0 0 1 1 0 2
    Ekarpen sozietateko Administrazio Kontseilua, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Ekimen Elkartea, Miguel Ángel Navarro Lashayas 0 0 1 0 0 1
    Ekologistak Martxan 0 0 1 0 0 1
    Ekologistak Martxan, Iñaki Barcena Hinojal 0 0 0 0 1 1
    Ekoneus elkartea 0 0 0 1 0 1
    Ekonomia eta Lehiakortasun Saila, sailburua 0 15 21 8 4 48
    Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea, lehendakaria 0 31 48 47 35 161
    Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea, lehendakariordea 0 3 0 0 0 3
    Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun batzordea, legelaria 0 0 0 1 0 1
    Ekuadorreko Gobernuko bozeramailea NBEko Giza Eskubideen Kontseiluan, Luis Espinosa Salas 0 0 0 1 0 1
    El Botxo Pertsona Gorren Bilboko Elkartearen, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Elkar-Lan S Koop-eko arduradunak (Kooperatibak Promozionatzeko Elkartea) 0 0 1 0 0 1
    Elkarte memorialista eta frankismoaren inpunitatearen kontrakoak, Andoni Txasko Díaz 0 0 1 0 0 1
    Elkarte memorialista eta frankismoaren inpunitatearen kontrakoak, Iratxe Urizar Elorza 0 0 1 0 0 1
    Elkarte memorialista eta frankismoaren inpunitatearen kontrakoak, Juan María Zulaika Aizpurua 0 0 1 0 0 1
    Elkarte memorialista eta frankismoaren inpunitatearen kontrakoak, María Teresa Julia Monje Sarabia 0 0 1 0 0 1
    Elkartean, Euskal Autonomia Erkidegoko Gutxitasun Fisikoa eta/edo Organikoa duten Pertsonen Konfederazio Koordinatzailearen ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    Elkartu-Gutxitasun Fisikoa duten Pertsonen Gipuzkoako Federazio Koordinatzailea, Mikel Malcorra Ochotorena 0 1 0 0 0 1
    Elkartu-Gutxitasun Fisikoa duten Pertsonen Gipuzkoako Federazio Koordinatzailea, Norma Andrade Aguilar 0 1 0 0 0 1
    Elkartu-Gutxitasun Fisikoa duten Pertsonen Gipuzkoako Federazio Koordinatzailea, Raquel Barroso Ordóñez 0 1 0 0 0 1
    Elkartzen 0 1 0 0 0 1
    Elola Azpeitia, Patxi (SV-ES LT) 0 0 0 9 29 38
    Emakunde, idazkaria nagusia 0 6 7 1 0 14
    Emakunde, zuzendaria 0 8 12 5 0 25
    Enba Euskal Nekazarien Batasuna 0 0 0 0 1 1
    Encu, Ferhat 0 1 0 0 0 1
    Enplegu eta Gizarte Politiketako Saila, estatistika arduraduna 0 0 1 0 0 1
    Enplegu eta Laneko sailburuordea 0 0 0 1 0 1
    Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea 0 0 1 0 0 1
    Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea, jarduneko lehendakaria 0 0 0 0 2 2
    Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea, lehendakaria 0 28 44 40 13 125
    Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea, lehendakariordea 0 0 0 3 1 4
    Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua 0 9 22 9 3 43
    Epsilon eta Hiriko ikerketa-batzordea, idazkaria 0 0 1 0 0 1
    Epsilon eta Hiriko ikerketa-batzordea, legelaria 0 0 3 0 0 3
    Epsilon eta Hiriko ikerketa-batzordea, lehendakaria 0 0 26 0 0 26
    Epsilon eta Hiriko ikerketa-batzordea, lehendakariordea 0 0 5 0 0 5
    Erabiltzaileen eta Kontsumitzaileen Euskal Antolakundea (EKA/OCUV), ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Erakunde eta Herrizaingo Batzordea, lehendakaria 0 2 0 1 0 3
    Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakariordea 0 0 0 0 1 1
    Erakunde, Segurtasun eta Justizia batzordea, legelaria 0 1 1 0 0 2
    Erakunde, Segurtasun eta Justizia batzordea, lehendakaria 0 45 50 47 24 166
    Erakunde, Segurtasun eta Justizia batzordea, lehendakariordea 0 0 0 0 1 1
    Ermitxo Elantxobeko Jolas eta Kirol-Arrantzako Ontzien Elkartea, Josu Olagibel Baqueriza 0 0 0 0 1 1
    Erne sindikatua, José Luis Moreno Larrea 0 0 0 0 1 1
    Eroski 0 1 0 0 0 1
    Eroski eta Fagor Enpresek Jaulkitako Mendeko Finantza Ekarpenek Kalteturikoen Elkartea, sustatzaileen ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Eroskiren eta Fagorren ekarpenek eragindako pertsonen Kaltetuak-Afectados elkartea, José Antonio Urrutia 0 1 0 0 0 1
    Eroskiren eta Fagorren ekarpenek eragindako pertsonen Kaltetuak-Afectados elkartea, José Ramón Zugadi 0 1 0 0 0 1
    Eroskiren eta Fagorren ekarpenek eragindako pertsonen Kaltetuak-Afectados elkartea, Ricardo González de Durana 0 1 0 0 0 1
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea, Leire Lasa Fernández 0 1 3 1 0 5
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea, Raquel Celis Sánchez 0 0 1 0 0 1
    Errefuxiatuei Laguntzeko Euskadiko Batzordea, zuzendaria 0 0 2 0 0 2
    Errioxa Jatorri Deituraren Kontseilu Arautzailearen zuzendari nagusia, Lapuente Sánchez 0 0 0 0 1 1
    Ertzaintza burua 0 0 0 0 1 1
    Ertzaintzako CCOO sindikatua 0 0 1 1 0 2
    Ertzaintzako Kalitate Alorreko burua 0 0 1 0 0 1
    Ertzaintzako komisarioa 0 0 0 0 1 1
    Ertzaintzako zuzendaria 0 0 2 2 0 4
    Esan sindikatua 0 0 1 1 0 2
    Espainiako Diabetikoen Federazioa, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Espinosa, Sandra 0 0 1 0 0 1
    Etxe Barrukoak-Asociación de Trabajadoras de Hogar de Bizkaia 0 0 0 0 1 1
    Etxeberria Aranburu, Alex (EA-NV LT) 0 13 0 0 0 13
    Etxeberria Gabilondo, Francisco 0 1 0 0 1 2
    Etxeberria Iradi, Lur (EH Bildu LT) 0 10 31 2 2 45
    EtxebizHitza Plataforma 0 1 0 0 0 1
    Etxebizitzako sailburuordea 0 0 3 0 0 3
    Etxeko Langileen Bizkaiko Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Etxerat Elkartea, Onintza López de Munain Urrizalki 0 1 0 0 0 1
    Etxerat elkartea, Ibai Bilbao Aresti 0 1 0 0 0 1
    Etxerat elkartea, María Ainhoa Larramendi Muxika 0 0 1 0 0 1
    Etxerat elkartea, María Lourdes Rodríguez Landa 0 0 1 0 0 1
    Etxerat elkartea, Nagore López de Luzuriaga Comunión 0 1 0 0 0 1
    Etxerat elkartea, Rafael Isasi Landa 0 0 0 0 1 1
    Etxerat elkartea, Urtzi Errazkin Telleria 0 0 0 0 1 1
    Eudel, lehen lehendakariordea 0 0 0 1 0 1
    Eudel, lehendakaria 0 0 0 1 0 1
    Eudelen ordezkaria 0 0 0 0 1 1
    Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea, lehendakaria 0 2 7 3 2 14
    Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea, lehendakariordea 0 0 2 0 0 2
    Europako Gaietarako zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Europako Kontseiluko Giza Eskubideen komisario ohia, Álvaro Gil-Robles 0 0 0 0 1 1
    Euskadi eta Nafarroako Tabakismoari Aurregiteko Elkartearen bozeramailea 0 0 0 1 0 1
    Euskadi eta nafarroako Tabakismoari Aurregiteko Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Artxibo Historikoa 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Ekonomia eta Gizarte Arazoetarako Batzordea 0 0 1 0 1 2
    Euskadiko Eskola Kontseilua, presidentea 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Euskal Pilota Federakuntza, Presidentea 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Euskal Pilota Federazioa, aholkulari juridikoa 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala, Juan Luis Herrero Erquiñigo 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala, Roberto Romero Soto 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala, Severino Setién Álvarez 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko GGKEen Koordinakundea, Mila Domínguez Vázquez 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko GGKEen Koordinakundea, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua 0 1 0 1 1 3
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua, lehendakaria 0 1 4 2 0 7
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua, lehendakariordea 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua, ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Geologoen Elkargo Ofiziala, Fernando Aizpiri Fernández 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Geologoen Elkargo Ofiziala, José David Guerrero Díez 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Geologoen Elkargo Ofiziala, Virginia Ormaetxea Delgado 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Kanpin Enpresaburuen Federazioa 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Kontsumitzaileen Batasuna, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko Kontsumitzaileen Federazioa, EKE 0 1 1 0 0 2
    Euskadiko Medikuen Sindikatua 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Munduko Medikuak elkartea, Miguel Ángel Bodegas Cañas 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Munduko Medikuak, elkarteburua 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Nekazari-elikagaien Kooperatiben Federazioa, lehendakaria 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Otso Taldea elkartea, Andrés Illana Martínez 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Otso Taldea elkartea, Jorge Etxegaray Fernández 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Otso Taldea elkartea, Mariasun Heras Pérez 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Polio Elkartea (EPE) 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Polio Elkartea (EPE), lehendakaria 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Portu eta Aireportuen zuzendari ohia, Félix Asensio Robles 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Save the Children erakundea, Eva Silván Miracle 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Save the Children erakundea, José Ignacio Alonso Romero 0 0 0 1 0 1
    Euskadiko Sosdesaparecidos elkartea, Ana María Herrero Martínez 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko Sosdesaparecidos elkartea, Blanca Martínez Santamaría 0 0 0 0 1 1
    Euskadiko agregakinen garraiolari autonomoen sektorearen ordezkaria, Aguilar de la Hoz 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko agregakinen garraiolari autonomoen sektorearen ordezkaria, Cabezas Negrete 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko agregakinen garraiolari autonomoen sektorearen ordezkaria, González González 0 1 0 0 0 1
    Euskadiko fiskal nagusia 0 1 0 0 0 1
    Euskal Autonomia Erkidegoko Fiskal Nagusia 0 3 1 1 1 6
    Euskal Autonomia Erkidegoko Trasplanteen koordinatzaile nagusia 0 0 0 1 0 1
    Euskal Ekonomi eta Gizarte Kontseilua, lehendakaria 0 0 1 0 1 2
    Euskal Herriko Auzitegi Nagusia, lehendakaria 0 0 0 1 1 2
    Euskal Herriko Bakearen aldeko Koordinakundea, Fabián Laespada Martínez 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Bakearen aldeko Koordinakundea, Itziar Aspuru Soloaga 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Mugimendu Feminista, Kattalin Miner Perez 0 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Mugimendu Feminista, Marina Sagastizabal Emilio-Yus 0 0 0 0 1 1
    Euskal Herriko Soin Iharduera eta Kirolaren Zientzietako Lizentziatuen Elkargo Ofiziala, Fernando Garrigós Gabilondo 0 0 0 0 1