• Guztiak
  • 2003tik eskola-jantokien esleipena ikertzeko batzordea
  • Bateraezintasunak
  • Diputazio Iraunkorra
  • EITBren Kontrola
  • Ekonomiaren Garapena eta Azpiegiturak
  • Enplegua, Gizarte Politikak eta Gazteria
  • Erakundeak, Segurtasuna eta Gobernantza Publikoa
  • Erregelamendua eta Gobernua
  • Europako Gaiak eta Kanpo Harremanak
  • Giza Eskubideak eta Berdintasuna
  • Hezkuntza
  • Ingurumena, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza
  • Kultura, Euskara eta Kirola
  • Lana eta Justizia
  • Legebiltzarkide Estatutua
  • Merkataritza, Kontsumoa eta Turismoa
  • Ogasuna eta Aurrekontuak
  • Osasuna
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    2016201720182019Guztira
    KiVa programaren koordinatzailea 0 1 0 0 1
    Administrazio eta Zerbitzuen sailburuordea 0 2 2 2 6
    Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT) 0 0 1 0 1
    Amoros i March, Oriol 0 0 1 0 1
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 1 1 0 2
    Aniturri eta Samaniego institutuetako Guraso Elkartea 0 1 0 0 1
    Antzuolako herri eskolako eta Udaleko ordezkariak 0 0 0 1 1
    AprendeTEA elkartea 0 0 1 0 1
    Arabako Hezkuntza Lurralde ordezkaria 0 0 1 1 2
    Arana Varas, Eukene (EP LT) 0 0 3 0 3
    Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT) 0 4 7 1 12
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 0 0 1 0 1
    Asociación de Dislexia Euskadi - DISLEBI 0 0 1 0 1
    Aztiker 0 0 1 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 0 2 5 7
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 7 4 4 15
    Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT) 0 0 4 1 5
    Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT) 1 15 37 26 79
    Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT) 0 11 2 3 16
    Bollain Urbieta, Julen (EP LT) 0 0 1 0 1
    CCOO Irakaskuntza sindikatua 0 0 1 0 1
    CCOO sindikatua 0 1 0 2 3
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 2 0 0 2
    Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT) 0 0 1 0 1
    Confines Euskadi elkartea 0 0 1 0 1
    Cornelis Van Der Meer 0 0 1 0 1
    Da Silveira Duarte, Joana 0 0 1 0 1
    Diaz de Gereñu Lasaga, Leire 0 0 1 0 1
    Doktorea, Estibaliz Linares Bahillo 0 0 1 0 1
    Donostiako Bidebieta institutuko hezkuntza-komunitateko kidea 0 0 1 0 1
    EHIGE-Euskal Herriko Ikasleen Gurasoen Elkartea 0 0 2 1 3
    ELA sindikatua 0 1 1 1 3
    Elorza Alday, Itziar 0 0 1 0 1
    Enplegu Publikoaren Eskaintzako Kaltetuen Plataforma 0 0 0 1 1
    Erelgune foroa 0 0 1 0 1
    Errekabarri Eguzkia guraso-elkartea 0 1 0 0 1
    Errekabarri eskolako guraso-elkartea 0 0 0 1 1
    Erriondo Korostola, Lore 0 0 1 0 1
    Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT) 0 0 5 1 6
    Etxeako Barrundiako Guraso Elkartea 0 0 0 1 1
    Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) 0 2 3 1 6
    Etxeberria Balerdi, Felix 0 0 1 0 1
    Euskadiko Eskola Kontseilua, presidentea 0 1 1 1 3
    Euskadiko Irakasle Jubilatuen Elkartea, Adostuz 0 1 0 0 1
    Euskal Herrian Euskaraz 0 0 1 0 1
    Euskal Herriko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Musika Eskolen Elkartea 0 0 1 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitatea, errektore ohia 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitatea, errektorea 0 0 0 1 1
    Eusko Jaurlaritzako Hezkuntza Ikuskaritzako ikuskari nagusia 0 0 0 1 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 1
    Ferrer, Mariano 0 0 1 0 1
    Font Gelabert, M. Antònia 0 0 1 0 1
    Francisco Escudero Musika Kontserbatorio Profesionala 0 0 1 0 1
    Fsiioterapeuten Kolektiboa, ordezkariak 0 1 0 0 1
    Fullaondo Elordui-Zapaterietxe, Arkaitz 0 0 1 0 1
    Fusi Aizpurua, Juan Pablo 0 0 1 0 1
    GKE Save The Children Euskadi 0 0 1 0 1
    Garcia Azkoaga, Ines 0 0 1 0 1
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 0 4 3 7
    Garmendia, Mª Carmen 0 0 1 0 1
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 0 1 0 2 3
    Gasteizko Berritzeguneko eta Artatse HLHIko gizarte-langileak 0 1 0 0 1
    Gasteizko Hezkuntza eta Aniztasuna lan-mahaiaren ordezkaria 0 1 0 0 1
    Giza Eskubideen, Bizikidetzaren eta Lankidetzaren idazkari nagusia 0 0 1 0 1
    Gizarte-ekimeneko ikastetxeetako FECAPP, FAPAE eta Bidelagun guraso-elkarteen federazioak 0 0 0 1 1
    Gizarte-ekimeneko ikastetxeetako sindikatuak 0 0 0 1 1
    Gomez Mateos, Aitor 0 0 0 1 1
    Gure Platera Gure Aukera 0 1 0 0 1
    HEIZE, Euskal Eskola Publikoaren Zuzendaritza Elkarteen Federazioa 0 0 1 0 1
    Haurreskolak Partzuergoa, gerentea 0 1 1 0 2
    Helduentzako Euskadiko ikastetxeak 0 0 1 0 1
    Hezkuntza Batzordea, legelaria 0 2 3 1 6
    Hezkuntza Batzordea, lehendakaria 0 51 55 26 132
    Hezkuntza Batzordea, lehendakariordea 0 6 19 10 35
    Hezkuntza Laikoa Taldea 0 0 1 0 1
    Hezkuntza Saila, sailburua 0 18 17 7 42
    Hezkuntza Saileko Administrazioko eta Zerbitzuetako sailburuordea 0 1 1 0 2
    Hezkuntzako sailburuordea 0 5 5 2 12
    ISEI-IVEI Irakas Sistema Ebaluatu eta Ikertzeko Erakundea, zuzendaria 0 3 2 0 5
    IZEA Irakaskuntza Zentroen Elkarte Autonomoa 0 0 0 1 1
    Ikastolen Elkartea 0 1 2 0 3
    Ikuspegi (Immigrazioaren Euskal Behatokia) 0 1 0 0 1
    Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT) 0 0 1 0 1
    Jakintza Ikastolako Ikasleen Guraso Elkartea, Jakingura 0 1 0 0 1
    Kontseilua 0 0 1 0 1
    Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT) 0 2 3 0 5
    Kristau Eskola 0 0 1 1 2
    Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua 0 1 0 0 1
    LAB sindikatua 0 1 1 2 4
    LAB sindikatuko jangelen batzordeko kideak 0 1 0 0 1
    Lanbide Heziketako sailburuordea 0 0 0 2 2
    Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT) 0 3 4 1 8
    Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT) 0 1 0 0 1
    Lehiaren Euskal Agintaritza, lehendakaria 0 1 0 0 1
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 1 0 0 0 1
    Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT) 0 2 0 3 5
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 0 0 0 3 3
    Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT) 1 25 26 3 55
    Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) 0 26 35 33 94
    Mendizabal Mendizabal, Garbiñe (EA-NV LT) 0 9 0 0 9
    Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT) 0 4 0 0 4
    Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT) 0 1 0 0 1
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 0 5 0 5
    Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT) 0 45 61 34 140
    Pikara Magazine 0 0 1 0 1
    Plataforma de Especialistas en Apoyo Educativo (EAE) 0 1 0 0 1
    Plataforma per la Llengua 0 0 1 0 1
    Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT) 0 1 0 0 1
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 7 2 3 12
    Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT) 0 0 0 2 2
    Ruperto Medina ikastetxeko gurasoen elkartea 0 1 0 0 1
    Sagardui Goikoetxea, Gotzone (EA-NV LT) 0 3 0 0 3
    Santutxuko Luis Briñas eskolako Aterpearen komisioa 0 1 0 0 1
    Sare publikoko Lanbide Heziketako irakasle teknikoak 0 0 0 1 1
    Save The Children Euskadi 0 1 0 0 1
    Soziolinguistika Klusterra 0 0 1 0 1
    Steilas sindikatua 0 1 1 2 4
    Strubell, Miquel 0 0 1 0 1
    Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT) 0 3 1 1 5
    Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT) 0 1 1 7 9
    Trebiñuko konderriko Independenteen Hautesle Elkartea 0 0 0 1 1
    Trueba institutuko gurasoen elkartea 0 0 0 1 1
    UGT sindikatua 0 1 0 2 3
    UPV-EHUko garbiketa eramaten duen kontratako hitzarmena negoziatzeko mahaiko ordezkaritza sindikala 0 1 0 0 1
    UPV/EHUko errektorea 0 2 2 0 4
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 56 56 39 151
    Udako Euskal Unibertsitatea 0 0 1 0 1
    Unibertsitate eta Ikerketako sailburuordea 0 1 1 0 2
    Urbe Irazusta, Arantxa 0 0 1 0 1
    Urrutia Libarona, Iñigo 0 0 1 0 1
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 15 19 8 42
    Zabala Artano, María Pilar (EP LT) 0 2 0 0 2
    Zubietako Eskola Txikiko Guraso Elkartea eta Zubietako Herri Batzarra 0 1 0 0 1
    Zuiako Udala, alkatea 0 0 0 1 1
    de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) 0 63 70 20 153
    Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT) 0 6 4 4 14