• Guztiak
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea
  • Hezkuntza Batzordea
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea
  • Bateraezintasun Batzordea
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea
  • Lan eta Justizia Batzordea
  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
  • EITBren Kontrol Batzordea
  • Osasun Batzordea
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea
  • 2003tik Eusko Jaurlaritzaren zuzeneko kudeaketako eskola-jantokien zerbitzu-ematea esleitzeko prozesua eta eratorritako erantzukizun politikoak ikertzeko batzordea
  • Diputazio Iraunkorra
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20162017201820192020Guztira
    KiVa programaren koordinatzailea 0 1 0 0 0 1
    Administrazio eta Zerbitzuen sailburuordea 0 2 2 3 0 7
    Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT) 0 0 1 0 0 1
    Amoros i March, Oriol 0 0 1 0 0 1
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 1 1 0 0 2
    Aniturri eta Samaniego institutuetako Guraso Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Antzuolako herri eskolako eta Udaleko ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    AprendeTEA elkartea 0 0 1 0 0 1
    Arabako Hezkuntza Lurralde ordezkaria 0 0 1 1 0 2
    Arabarnee elkartea 0 0 0 1 0 1
    Arana Varas, Eukene (EP LT) 0 0 3 0 0 3
    Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT) 0 4 7 8 0 19
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 0 0 1 0 0 1
    Asociación de Dislexia Euskadi - DISLEBI 0 0 1 0 0 1
    Aztiker 0 0 1 0 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 0 2 6 0 8
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 7 4 7 0 18
    Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT) 0 0 4 2 0 6
    Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT) 1 15 37 37 2 92
    Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT) 0 11 2 5 0 18
    Bideberri BHIko Zuzendaritza 0 0 0 0 1 1
    Bollain Urbieta, Julen (EP LT) 0 0 1 0 0 1
    CCOO Irakaskuntza sindikatua 0 0 1 1 0 2
    CCOO sindikatua 0 1 0 2 0 3
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 2 0 0 0 2
    Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT) 0 0 1 0 0 1
    Confines Euskadi elkartea 0 0 1 0 0 1
    Cornelis Van Der Meer 0 0 1 0 0 1
    Da Silveira Duarte, Joana 0 0 1 0 0 1
    Diaz de Gereñu Lasaga, Leire 0 0 1 0 0 1
    Doktorea, Estibaliz Linares Bahillo 0 0 1 0 0 1
    Donostiako Bidebieta institutuko hezkuntza-komunitateko kidea 0 0 1 0 0 1
    EHIGE-Euskal Herriko Ikasleen Gurasoen Elkartea 0 0 2 1 0 3
    ELA sindikatua 0 1 1 1 0 3
    ELA sindikatua, ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    Elkartean, Euskal Autonomia Erkidegoko Gutxitasun Fisikoa eta/edo Organikoa duten Pertsonen Konfederazio Koordinatzailea 0 0 0 1 0 1
    Elorza Alday, Itziar 0 0 1 0 0 1
    Enplegu Publikoaren Eskaintzako Kaltetuen Plataforma 0 0 0 1 0 1
    Erelgune foroa 0 0 1 0 0 1
    Errekabarri Eguzkia eskolako guraso-elkartea 0 1 0 1 0 2
    Erriondo Korostola, Lore 0 0 1 0 0 1
    Eskoziako Gobernuaren aholkularia eta “Good Food Nation Policy” politikaren sustatzailea, Robert George Anderson Gourlay 0 0 0 1 0 1
    Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT) 0 0 5 1 0 6
    Etxeako Barrundiako Guraso Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) 0 2 3 3 0 8
    Etxeberria Balerdi, Felix 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Eskola Kontseilua, presidentea 0 1 1 1 0 3
    Euskadiko Irakasle Jubilatuen Elkartea, Adostuz 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herrian Euskaraz 0 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Musika Eskolen Elkartea 0 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitatea, errektore ohia 0 1 0 0 0 1
    Eusko Jaurlaritzako Hezkuntza Ikuskaritzako ikuskari nagusia 0 0 0 1 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 0 1
    Ferrer, Mariano 0 0 1 0 0 1
    Font Gelabert, M. Antònia 0 0 1 0 0 1
    Foodsider behatokia, Claudia Paltrinieri 0 0 0 1 0 1
    Francisco Escudero Musika Kontserbatorio Profesionala 0 0 1 0 0 1
    Fsiioterapeuten Kolektiboa, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Fullaondo Elordui-Zapaterietxe, Arkaitz 0 0 1 0 0 1
    Fusi Aizpurua, Juan Pablo 0 0 1 0 0 1
    Gallástegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT) 0 0 0 1 0 1
    Garcia Azkoaga, Ines 0 0 1 0 0 1
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 0 4 9 0 13
    Garmendia, Mª Carmen 0 0 1 0 0 1
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 0 1 0 2 0 3
    Gasteizko Berritzeguneko eta Artatse HLHIko gizarte-langileak 0 1 0 0 0 1
    Gasteizko Hezkuntza eta Aniztasuna lan-mahaiaren ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    Gipuzkoako entzumen- eta hizkuntza-irakasleak 0 0 0 1 0 1
    Giza Eskubideen, Bizikidetzaren eta Lankidetzaren idazkari nagusia 0 0 1 0 0 1
    Gizarte-ekimeneko ikastetxeetako FECAPP, FAPAE eta Bidelagun guraso-elkarteen federazioak 0 0 0 1 0 1
    Gizarte-ekimeneko ikastetxeetako sindikatuak 0 0 0 1 0 1
    Goierri Eskola 0 0 0 1 0 1
    Gomez Mateos, Aitor 0 0 0 1 0 1
    Gure Platera Gure Aukera 0 1 0 0 0 1
    Guztiok 60rekin taldea 0 0 0 1 0 1
    HEIZE, Euskal Eskola Publikoaren Zuzendaritza Elkarteen Federazioa 0 0 1 0 0 1
    Haurreskolak Partzuergoa, gerentea 0 1 1 0 0 2
    Helduentzako Euskadiko ikastetxeak 0 0 1 0 0 1
    Hernández Hidalgo, Jon (EP LT) 0 0 0 1 0 1
    Hetel Heziketa Teknikoko Elkartea, presidentea 0 0 0 1 0 1
    Hezkuntza Batzordea, legelaria 0 2 3 5 0 10
    Hezkuntza Batzordea, lehendakaria 0 51 55 44 0 150
    Hezkuntza Batzordea, lehendakariordea 0 6 19 22 2 49
    Hezkuntza Laikoa Taldea 0 0 1 0 0 1
    Hezkuntza Saila, sailburua 0 18 17 10 0 45
    Hezkuntza Sailari atxikitako garbiketako lan-kontratuko langileak 0 0 0 1 0 1
    Hezkuntza Saileko Administrazioko eta Zerbitzuetako sailburuordea 0 1 1 0 0 2
    Hezkuntzako sailburuordea 0 5 5 2 0 12
    ISEI-IVEI Irakas Sistema Ebaluatu eta Ikertzeko Erakundea, zuzendaria 0 3 2 0 0 5
    IZEA Irakaskuntza Zentroen Elkarte Autonomoa 0 0 0 1 0 1
    Ikasgiltza, hezkuntzako kooperatiba laikoen elkartea 0 0 0 1 0 1
    Ikaslan Gipuzkoa 0 0 0 1 0 1
    Ikastolen Elkartea 0 1 2 0 0 3
    Ikuspegi (Immigrazioaren Euskal Behatokia) 0 1 0 0 0 1
    Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT) 0 0 1 0 0 1
    Jakintza Ikastolako Ikasleen Guraso Elkartea, Jakingura 0 1 0 0 0 1
    Karenka elkartea 0 0 0 1 0 1
    Kontseilua 0 0 1 0 0 1
    Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT) 0 2 3 0 0 5
    Kristau Eskola 0 0 1 1 0 2
    Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua 0 1 0 0 0 1
    LAB sindikatua 0 1 1 3 0 5
    LAB sindikatuko jangelen batzordeko kideak 0 1 0 0 0 1
    Lagundu NEE Enkarterri elkartea 0 0 0 1 0 1
    Lanbide Heziketako sailburuordea 0 0 0 2 0 2
    Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1
    Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT) 0 3 4 1 0 8
    Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT) 0 1 0 0 0 1
    Lehiaren Euskal Agintaritza, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 1 0 0 0 0 1
    Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT) 0 2 0 4 0 6
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 0 0 0 3 0 3
    Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT) 1 25 26 5 0 57
    Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) 0 26 35 51 3 115
    Mendizabal Mendizabal, Garbiñe (EA-NV LT) 0 9 0 0 0 9
    Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT) 0 4 0 0 0 4
    Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT) 0 1 0 0 0 1
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 0 5 1 0 6
    Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT) 0 45 61 62 1 169
    Pertsona Gorren Elkarteen Euskal Federazioa-Euskal Gorrak 0 0 0 1 0 1
    Pikara Magazine 0 0 1 0 0 1
    Plataforma de Especialistas en Apoyo Educativo (EAE) 0 1 0 0 0 1
    Plataforma per la Llengua 0 0 1 0 0 1
    Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT) 0 1 0 0 0 1
    Rodriguez Lejarza, Ander (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 7 2 3 2 14
    Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT) 0 0 0 2 0 2
    Ruperto Medina ikastetxeko gurasoen elkartea 0 1 0 0 0 1
    STEILAS sindikatua, Aitor Idigoras Lasaga 0 0 0 0 1 1
    Sagardui Goikoetxea, Gotzone (EA-NV LT) 0 3 0 0 0 3
    Santutxuko Luis Briñas eskolako Aterpearen komisioa 0 1 0 0 0 1
    Sare publikoko Lanbide Heziketako irakasle teknikoak 0 0 0 1 0 1
    Save the Children Euskadi 0 1 1 0 0 2
    Skolae, Nafarroako ikastetxeetarako hezkidetza-programaren sortzaileak 0 0 0 1 0 1
    Soziolinguistika Klusterra 0 0 1 0 0 1
    Steilas sindikatua 0 1 1 2 1 5
    Strubell, Miquel 0 0 1 0 0 1
    Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT) 0 3 1 1 0 5
    Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT) 0 1 1 7 0 9
    Tolosaldea Lanbide Heziketako Ikastetxe Integratua, zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Trebiñuko konderriko Independenteen Hautesle Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Trueba institutuko gurasoen elkartea 0 0 0 1 0 1
    UGT sindikatua 0 1 0 2 0 3
    UPV-EHUko garbiketa eramaten duen kontratako hitzarmena negoziatzeko mahaiko ordezkaritza sindikala 0 1 0 0 0 1
    UPV/EHUko errektorea 0 2 2 1 0 5
    UPV/EHUren Plentziako Itsas Estazioa 0 0 0 1 0 1
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 56 56 66 3 181
    Udako Euskal Unibertsitatea 0 0 1 0 0 1
    Unibertsitate eta Ikerketako sailburuordea 0 1 1 1 0 3
    Urbe Irazusta, Arantxa 0 0 1 0 0 1
    Urrutia Libarona, Iñigo 0 0 1 0 0 1
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 15 19 17 1 52
    Viñuela, Eneko 0 0 0 1 0 1
    Zabala Artano, María Pilar (EP LT) 0 2 0 0 0 2
    Zubietako Eskola Txikiko Guraso Elkartea eta Zubietako Herri Batzarra 0 1 0 0 0 1
    Zuiako Udala, alkatea 0 0 0 1 0 1
    de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) 0 63 70 48 3 184
    Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT) 0 6 4 8 0 18