• Guztiak
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea
  • Hezkuntza Batzordea
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea
  • Bateraezintasun Batzordea
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea
  • Lan eta Justizia Batzordea
  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
  • EITBren Kontrol Batzordea
  • Osasun Batzordea
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea
  • 2003tik Eusko Jaurlaritzaren zuzeneko kudeaketako eskola-jantokien zerbitzu-ematea esleitzeko prozesua eta eratorritako erantzukizun politikoak ikertzeko batzordea
  • Diputazio Iraunkorra
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20162017201820192020Guztira
    Administrazio eta Zerbitzuen sailburuordea 0 1 0 1 0 2
    Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT) 0 2 0 3 0 5
    Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT) 0 4 1 1 0 6
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 7 0 0 0 7
    Arana Varas, Eukene (EP LT) 0 1 1 0 0 2
    Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT) 0 3 1 0 0 4
    Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT) 0 0 0 3 0 3
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 0 4 1 1 0 6
    Aurrekontu zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 6 1 2 0 9
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 6 1 5 0 12
    Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT) 0 2 1 1 0 4
    Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT) 0 2 1 1 0 4
    Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT) 0 2 1 0 0 3
    Bollain Urbieta, Julen (EP LT) 0 9 4 3 0 16
    CCOO sindikatua 0 0 0 1 0 1
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 5 1 1 0 7
    Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT) 0 14 3 6 0 23
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 0 9 2 2 0 13
    Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT) 0 5 1 1 0 7
    Díez Antxustegi, Joseba (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1
    ELA sindikatua 0 0 0 1 0 1
    Ekonomia, Finantza eta aurrekontuen sailburuordea 0 2 2 1 0 5
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Emakunde, idazkari nagusia 0 0 1 0 0 1
    Emakunde, zuzendaria 0 2 0 1 0 3
    Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Erakundeen Baliabideetako zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT) 0 2 1 2 0 5
    Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) 0 2 1 1 0 4
    Europako Gaietarako zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 0 1
    Finantza Politikako eta Erakundeen Baliabideetako zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Garapenerako Lankidetzaren Euskal Agentzia, zuzendaria 0 1 0 1 0 2
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 4 1 1 0 6
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 0 6 1 2 0 9
    Giza Eskubide, Bizikidetza eta Lankidetzaren idazkari nagusia 0 2 1 1 0 4
    Giza Eskubideen, Bizikidetzaren eta Lankidetzaren idazkari nagusia 0 0 1 0 0 1
    Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Gobernantza Publiko eta Autogobernuko Saila, Zerbitzu zuzendaria 0 2 1 0 0 3
    Goirizelaia Ordorika, Jone (EH Bildu LT) 0 2 0 0 0 2
    Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT) 1 8 3 0 0 12
    Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1
    Guanche Suárez, Tinixara (EP LT) 1 4 1 0 0 6
    Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1
    Hernández Hidalgo, Jon (EP LT) 0 4 1 1 0 6
    Hezkuntza Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Hizkuntza Politikako sailburuordea 0 2 1 1 0 4
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Iruzur Fiskalaren aurka Borrokatzeko Batzordea 0 1 0 1 0 2
    Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT) 0 3 1 0 0 4
    Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren zuzendaria 0 1 1 1 0 3
    Justizia zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Kanpo Harremanen idazkari nagusia 0 2 0 1 0 3
    Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT) 0 4 1 1 0 6
    Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Kulturako sailburuordea 0 2 1 1 0 4
    LAB sindikatua 0 0 0 1 0 1
    Lan eta Justizia Saila, aholkularia 0 1 0 0 0 1
    Lan eta Justizia Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Lan eta Justiziako Sailako Zerbitzu zuzendaria 0 2 1 1 0 4
    Laneko eta Gizarte Segurantzako sailburuordea 0 0 1 1 0 2
    Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT) 0 3 0 1 0 4
    Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT) 0 1 0 0 0 1
    Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT) 0 4 2 3 0 9
    Lehendakaritzaren idazkari nagusia 0 2 1 1 0 4
    Lehiaren Euskal Agintaritza, lehendakaria 0 0 1 1 0 2
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 1 5 1 2 0 9
    Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT) 0 0 1 0 0 1
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 0 8 1 1 0 10
    Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT) 0 2 1 0 0 3
    Martínez Hierro, Lander (EP LT) 0 5 1 0 0 6
    Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) 0 3 1 1 0 5
    Mendizabal Mendizabal, Garbiñe (EA-NV LT) 0 2 0 0 0 2
    Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, batzordeburua 0 0 7 12 0 19
    Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, batzordeburuordea 0 0 0 2 0 2
    Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, lehendakaria 0 20 2 0 0 22
    Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, lehendakariordea 0 1 1 0 0 2
    Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua 0 5 1 1 0 7
    Ogasun eta Ekonomiako Saila, Zerbitzu zuzendaria 0 2 0 0 0 2
    Ogasun eta Ekonomiako Saila, aholkularia 0 1 0 0 0 1
    Ogasuneko eta Finantza Politikako sailburuordea 0 1 0 0 0 1
    Ogasuneko sailburuordea 0 1 2 0 0 3
    Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT) 0 3 1 2 0 6
    Osasun Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT) 0 2 0 0 0 2
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 4 1 1 0 6
    Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT) 0 2 1 1 0 4
    Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT) 0 2 0 0 0 2
    Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT) 0 10 3 4 0 17
    Polizia eta Larrialdietako Euskal Akademia, zuzendari orokorra 0 0 1 0 0 1
    Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT) 0 1 0 0 0 1
    Rodriguez Lejarza, Ander (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 4 0 0 0 4
    Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT) 0 2 0 0 0 2
    Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT) 0 9 3 6 0 18
    Sagardui Goikoetxea, Gotzone (EA-NV LT) 0 2 0 0 0 2
    Segurtasun Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT) 0 4 1 0 0 5
    Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT) 0 4 1 1 0 6
    Turismo eta Merkataritzako sailburuordea 0 1 0 0 0 1
    Turismo eta Ostalaritzako zuzendaria 0 2 0 0 0 2
    Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburua 0 2 1 1 0 4
    UGT sindikatua 0 0 0 1 0 1
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 3 1 1 0 5
    Uria Serrano, Juan Luis (EP LT) 0 6 1 1 0 8
    Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (EA-NV LT) 0 3 1 0 0 4
    Urrea Herrera, Diana (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 2 1 1 0 4
    Urruzuno Urresti, Unai (EH Bildu LT) 0 1 0 0 0 1
    Zabala Artano, María Pilar (EP LT) 0 2 0 0 0 2
    Zabala Zarate, Alaitz (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1
    Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT) 0 4 1 1 0 6
    de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) 0 2 1 1 0 4