• Guztiak
  • 2003tik eskola-jantokien esleipena ikertzeko batzordea
  • Bateraezintasunak
  • Diputazio Iraunkorra
  • EITBren Kontrola
  • Ekonomiaren Garapena eta Azpiegiturak
  • Enplegua, Gizarte Politikak eta Gazteria
  • Erakundeak, Segurtasuna eta Gobernantza Publikoa
  • Erregelamendua eta Gobernua
  • Europako Gaiak eta Kanpo Harremanak
  • Giza Eskubideak eta Berdintasuna
  • Hezkuntza
  • Ingurumena, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza
  • Kultura, Euskara eta Kirola
  • Lana eta Justizia
  • Legebiltzarkide Estatutua
  • Merkataritza, Kontsumoa eta Turismoa
  • Ogasuna eta Aurrekontuak
  • Osasuna
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    2016201720182019Guztira
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 4 7 0 11
    Aramaioko Udala, alkatea 0 0 1 0 1
    Ararteko 0 0 1 0 1
    Asparrengo Udala 0 1 0 0 1
    Azpiegitura eta Garraioko sailburuordea 0 1 1 0 2
    Barakaldo Naturala Plataforma 0 0 0 1 1
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 36 19 9 64
    Bermejo Gómez de Segura, Roberto 0 1 0 0 1
    Bollain Urbieta, Julen (EP LT) 0 1 3 0 4
    Bueno Mendieta, Gorka 0 1 0 0 1
    CCOO sindikatua 0 2 0 0 2
    CCOO sindikatua, Euskaltel 0 0 0 1 1
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 9 6 4 19
    Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT) 1 3 2 1 7
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 0 12 8 7 27
    Cádizeko Trantsizio Energetikorako Mahaiko koordinatzailea 0 1 0 0 1
    Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT) 1 10 4 4 19
    EEE Euskal Energia Erakundea 0 1 0 0 1
    EKP-Euskadiko Kirol Portuetako zuzendaria 0 1 0 0 1
    ELA sindikatua 0 1 0 0 1
    ELA sindikatua, Euskaltel 0 0 0 1 1
    ENBA nekazal sindikatua 0 0 1 0 1
    EUDEL 0 1 0 0 1
    Eako udala 0 1 0 0 1
    Ekologistak Martxan 0 1 0 0 1
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea, batzordeburua 0 0 11 14 25
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea, idazkaria 0 2 1 0 3
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea, jarduneko lehendakaria 0 2 3 3 8
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea, lehendakaria 0 32 16 0 48
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea, lehendakariordea 0 2 3 2 7
    Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburua 0 11 10 5 26
    Enba Nekazarien Elkartea 0 0 0 1 1
    Energiaren Euskal Erakundea (EVE), zuzendari nagusia 0 0 1 0 1
    Euskadiko Hidrokarburo Baltzua, A.B. (SHESA), zuzendari teknikoa 0 1 1 0 2
    Euskadiko Parke Teknologikoen Sarea, zuzendari nagusia 0 0 1 0 1
    Euskadiko Passivhaus Eraikitzea plataforma 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitateko aditua 0 1 0 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 1
    Goiener kooperatiba 0 1 0 0 1
    Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT) 0 2 0 0 2
    Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT) 0 14 2 1 17
    Guanche Suárez, Tinixara (EP LT) 0 1 0 0 1
    Hernández Hidalgo, Jon (EP LT) 0 4 1 2 7
    Industriako sailburuordea 0 0 1 1 2
    Ingurumenaren sailburuordea 0 0 0 1 1
    Iruñeko Udala 0 1 0 0 1
    LAB sindikatua 0 1 0 0 1
    La Naval enpresa-batzordea 0 1 0 0 1
    Langune Hizkuntza Industrien elkartea 0 0 0 1 1
    Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT) 0 4 4 0 8
    Lautadako Landa Garapen Elkartea 0 0 1 0 1
    Legutioko Udala, alkatea 0 0 1 0 1
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 0 0 1 0 1
    Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT) 0 5 6 3 14
    Lumínica Ambiental 0 1 0 0 1
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 0 30 13 10 53
    Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) 0 2 2 1 5
    Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT) 0 1 1 0 2
    Orkestra-Lehiakortasunerako Euskal Institutua 0 0 2 0 2
    Ostolozaga Arrien, Urtzi 0 1 0 0 1
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 5 1 1 7
    Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT) 0 16 6 5 27
    PX1NME, Beste Eredu Energetiko Baten aldeko Plataforma 0 1 0 0 1
    Pasaiako Portu Agintaritzako enpresa-batzordeko LABen ordezkaria 0 1 0 0 1
    Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT) 0 8 4 1 13
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 12 1 1 14
    Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT) 0 1 0 0 1
    Rubíko Udala eta ECOoo enpresa 0 1 0 0 1
    Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT) 0 1 4 0 5
    Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT) 0 0 0 3 3
    Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT) 1 20 16 8 45
    Tranvia No Taldea plataforma 0 1 0 0 1
    UAGA Nekazarien Elkartea 0 0 0 1 1
    UGT sindikatua 0 2 0 0 2
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 0 1 0 1
    Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT) 0 4 2 2 8
    Urbinako Kontzejua, presidentea 0 0 1 0 1
    Urduñako EH Bilduren udal taldea 0 1 0 0 1
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 0 0 1 1
    Zabala Artano, María Pilar (EP LT) 0 0 0 1 1
    Zabala Zarate, Alaitz (EA-NV LT) 0 0 0 1 1
    Zalduondoko udaletxea, alkatea 0 0 0 1 1
    Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT) 0 3 2 3 8
    Zuiako Udala 0 1 0 0 1
    de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) 0 2 0 0 2