• Guztiak
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea
  • Hezkuntza Batzordea
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea
  • Bateraezintasun Batzordea
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea
  • Lan eta Justizia Batzordea
  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
  • EITBren Kontrol Batzordea
  • Osasun Batzordea
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea
  • 2003tik Eusko Jaurlaritzaren zuzeneko kudeaketako eskola-jantokien zerbitzu-ematea esleitzeko prozesua eta eratorritako erantzukizun politikoak ikertzeko batzordea
  • Diputazio Iraunkorra
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20162017201820192020Guztira
    ---Federico Martínez-Repélega Auzokide Elkartea 0 0 1 0 0 1
    Ametxe Kooperatiba, Elkarbidean eta Abaraska elkarteak 0 0 0 1 0 1
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 2 3 7 0 12
    Angel Ruiz de Apodaca Espinosa, Nafarroako Unibertsitateko Administrazio Zuzenbideko irakasle titularra 0 0 0 1 0 1
    Aranzadi Zientzia Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Ararteko 0 0 0 1 0 1
    Arartekoa, aholkularia 0 0 0 1 0 1
    Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT) 0 2 9 10 0 21
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 1 0 0 0 0 1
    Balear Uharteetako Gobernuko Ingurumen Heziketa, Ingurumen Kalitate eta Hondakinen zuzendari orokorra 0 0 0 1 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 0 0 2 0 2
    Baso-agente Profesionalen Elkartea 0 0 0 3 0 3
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 10 15 35 0 60
    Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT) 1 4 6 14 0 25
    Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT) 0 1 0 1 0 2
    Bilbao Dendak, SShops Donostia eta Gasteiz On elkarteetako ordezkaritza 0 0 0 1 0 1
    Bilbao-Bizkaia Ur Partzuergoa 0 0 0 1 0 1
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 0 0 2 0 2
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 1 0 0 4 0 5
    Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT) 0 0 0 1 0 1
    Egunsentia 0 0 0 1 0 1
    Ekologistak Martxan 0 1 0 0 0 1
    Ekologistak Martxan Bizkaia 0 0 0 1 0 1
    El Roble Auzokide Elkartea (Portugalete) 0 0 0 1 0 1
    Errenteriako Udala 0 0 0 1 0 1
    Eudel 0 0 0 1 0 1
    Europako Kontseiluko Kultura, Natura eta Ondareko arduraduna, Eladio Fernández-Galiano 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Biologoen Elkargo Ofiziala 0 0 0 2 0 2
    Euskal Klima Aldaketarako Zentroko eta Ikerbasqueko ikerlaria, Unai Pascual 0 0 0 1 0 1
    Euskaldendak, ordezkaria 0 0 0 1 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 0 1
    Euskomer, Euskadiko Merkataritzaren Enpresen Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Gallástegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT) 0 0 0 2 0 2
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 0 0 2 0 2
    Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT) 0 0 0 2 0 2
    Guanche Suárez, Tinixara (EP LT) 0 1 0 0 0 1
    Hernández Hidalgo, Jon (EP LT) 0 1 0 2 0 3
    Industriako sailburuordea 0 0 0 1 0 1
    Ingurumen Administrazioaren zuzendaria 0 0 0 3 0 3
    Ingurumen Saileko Zerbitzu Juridikoa, teknikaria 0 0 0 1 0 1
    Ingurumen sailburuordea 0 0 0 2 0 2
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea, batzordeburua 0 16 11 27 0 54
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea, batzordeburuordea 0 0 2 3 0 5
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea, idazkaria 0 0 4 0 0 4
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea, jarduneko batzordeburua 0 3 0 1 0 4
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea, kidea 0 0 0 1 0 1
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea, lehendakaria 0 0 4 0 0 4
    Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Saila, sailburua 0 2 4 6 0 12
    Ingurumenaren sailburuordea 0 0 2 0 0 2
    Ingurumeneko eta Obra Hidraulikoetako Gipuzkoako foru-diputatua 0 0 0 2 0 2
    Ingurumeneko sailburuordea 0 0 0 2 0 2
    Itsasondoko alkatea, Iñaki Aizpuru 0 0 0 1 0 1
    José Antonio Galera Carrillo, Arabako Ingurumen eta Hirigintzako foru-diputatua 0 0 0 1 0 1
    José Ramón Díez López, EHUko Matematikaren eta Zientzia Esperimentalen Didaktika Saileko zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT) 0 0 1 2 0 3
    Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT) 0 1 1 5 0 7
    Legazpiko udala, alkatea 0 0 0 1 0 1
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 0 1 3 5 0 9
    Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT) 0 1 6 9 0 16
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 0 11 15 34 0 60
    Manzanoseko Administrazioa Batzordea 0 0 1 0 0 1
    Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) 0 2 3 6 0 11
    Meatzaldea Bizirik Ekologista Taldea, Sara Begoña Ibáñez Ortega 0 0 0 1 0 1
    Natura Ondare eta Klima Aldaketako zuzendaria 0 0 0 2 0 2
    Nuclear Transparency Watch eta Greenpeace 0 2 0 0 0 2
    Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT) 0 1 0 0 0 1
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 1 3 10 0 14
    Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT) 0 12 10 24 0 46
    Padura, Oscar (Eguzki) 0 0 0 1 0 1
    Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT) 0 1 0 1 0 2
    Rodriguez Lejarza, Ander (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 9 13 21 0 43
    Ruiz Chico, Yahcov (EP LT) 0 0 0 1 0 1
    Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT) 0 0 3 0 0 3
    Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT) 0 1 2 11 0 14
    Tosu Betirako 0 0 1 0 0 1
    Uraren Euskal Agentzia, Ura 0 1 3 3 0 7
    Uraren Euskal Agentzia, Ura, zuzendari nagusia 0 2 0 3 0 5
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 1 0 0 0 1
    Usurbileko Udala 0 0 0 1 0 1