• Guztiak
  • 2003tik eskola-jantokien esleipena ikertzeko batzordea
  • Bateraezintasunak
  • Diputazio Iraunkorra
  • EITBren Kontrola
  • Ekonomiaren Garapena eta Azpiegiturak
  • Enplegua, Gizarte Politikak eta Gazteria
  • Erakundeak, Segurtasuna eta Gobernantza Publikoa
  • Erregelamendua eta Gobernua
  • Europako Gaiak eta Kanpo Harremanak
  • Giza Eskubideak eta Berdintasuna
  • Hezkuntza
  • Ingurumena, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza
  • Kultura, Euskara eta Kirola
  • Lana eta Justizia
  • Legebiltzarkide Estatutua
  • Merkataritza, Kontsumoa eta Turismoa
  • Ogasuna eta Aurrekontuak
  • Osasuna
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    2016201720182019Guztira
    Abokatua eta Bizkaiko Abokatuen Elkargoko Kidea, Juana Balmaseda Ripero 0 0 0 1 1
    Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT) 1 9 3 4 17
    Arana Varas, Eukene (EP LT) 0 3 1 10 14
    Ararteko 0 0 1 1 2
    Ararteko, idazkari nagusia 0 0 0 1 1
    Arartekoa, aholkularia 0 0 1 1 2
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 1 9 5 5 20
    Auzitegiko Medikuntzako Euskal Institutua, Auzitegiko medikuak 0 0 1 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 1 1 6 8
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 0 0 7 7
    Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT) 0 1 0 0 1
    Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT) 0 0 1 0 1
    Bitartekaritza Zerbitzuko langileak 0 0 1 0 1
    Bizkaiko Etxeen Langileen Elkartea (ATH-ELE) 0 0 1 0 1
    Bizkaiko bulegoetako lan-hitzarmenaren negoziazio-mahaia 0 0 1 0 1
    Botere Judizialaren Kontseilu Nagusia 0 0 0 1 1
    CCOO sindikatua 0 2 0 0 2
    CEPES 0 0 0 1 1
    CONFEBASK 0 1 0 0 1
    Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT) 0 8 2 0 10
    Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT) 0 9 16 21 46
    Cebek, Bizkaiko Enpresarien Konfederazioko, presidentea 0 1 0 0 1
    Cebek, Lan Harremanetarako zuzendaria 0 1 0 0 1
    Cebek, idazkari nagusia 0 1 0 0 1
    DRETS, Kataluniako legegileen elkartea 0 1 0 0 1
    De Miguel Calvo, Estibaliz 0 0 1 0 1
    ELA sindikatua 0 2 1 1 4
    ESEN sarea 0 0 1 0 1
    ESK sindikatua 0 1 0 0 1
    Ekai Center 0 0 0 1 1
    Elkarlan Zuzenbideko Euskadiko Elkartearen ordezkaritza bat (---) 0 1 0 0 1
    Emakunde, zuzendaria 0 0 0 1 1
    Erregistro Zibilaren zerbitzuko langileak 0 1 0 0 1
    Espetxe-zaintzako epailea, Ruth Alonso Cardona 0 0 1 0 1
    Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT) 0 0 0 2 2
    Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) 0 2 1 0 3
    Etxerat 0 0 1 0 1
    Euskadiko Gazteriaren Kontseilua 0 0 1 0 1
    Euskadiko Kooperatiben Goren-Kontseilua, lehendakaria 0 0 0 1 1
    Euskadiko Nekazaritzako Elikagaien Kooperatiben Federazioa, idazkari teknikoa 0 0 0 1 1
    Euskal Autonomia Erkidegoko Fiskal Nagusia 0 1 0 1 2
    Euskal Autonomia Erkidegoko Justizia Auzitegi Nagusia, lehendakaria 0 0 1 0 1
    Euskal Autonomia Erkidegoko Lan Harremanen Kontseilua 0 1 1 0 2
    Euskal Herriko Aurre-Doktoreen Asanblada 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Auzitegi Nagusia, lehendakaria 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Ekonomia eta Zuzenbide Kooperatiboaren Institutua -, GEZKI 0 0 0 1 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 1
    FEVAAS Aldez Aurretik Jubilatuen eta Pentsiodunen Elkarteen Euskal Federazioa 0 0 0 1 1
    Familia-elkarguneen erabiltzaileak, Iratxe Urizar Elorza eta Ainhoa Belda Ibarguchi 0 0 0 1 1
    GAREN, Enpresarien elkartea 0 2 0 0 2
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 1 0 3 4
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 0 0 0 1 1
    Gipuzkoako Abokatuen Elkargoa 0 0 0 1 1
    Gizarte Ekonomiaren zuzendaria 0 1 1 0 2
    Goirizelaia Ordorika, Jone (EH Bildu LT) 0 3 7 9 19
    Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT) 0 3 1 1 5
    Hernández Hidalgo, Jon (EP LT) 0 22 12 6 40
    Justizia Zuzendaritzako Gazte Justiziako zerbitzuko nagusia 0 1 0 0 1
    Justizia zuzendaria 0 2 0 0 2
    Justiziako zuzendaria 0 0 0 1 1
    Kataluniako Espetxe Zerbitzuetako zuzendari nagusia 0 0 1 0 1
    Kataluniako Justiziako sailburuohia 0 0 1 0 1
    Kidetza elkartea 0 0 0 1 1
    Konfekoop, lehendakaria 0 0 0 1 1
    Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT) 0 2 0 3 5
    LAB sindikatua 0 3 0 3 6
    La Terraza Elkartea (Euskadi) 0 0 0 1 1
    Lan eta Justizia Batzordea, batzordeburuordea 0 0 0 3 3
    Lan eta Justizia Batzordea, idazkaria 0 3 4 7 14
    Lan eta Justizia Batzordea, jarduneko batzordeburua 0 0 0 7 7
    Lan eta Justizia Batzordea, lehendakaria 0 27 19 23 69
    Lan eta Justizia Batzordea, lehendakariordea 0 1 1 0 2
    Lan eta Justizia Saila, sailburua 0 2 1 2 5
    Laneko eta Gizarte Segurantzako sailburuordea 0 1 1 0 2
    Lanki, Mondragon Unibertsitateko Lankidetzaren Ikertegia 0 0 0 1 1
    Lapurtutako Umeak Bizkaia "Itxaropena" Elkartea, ordezkariak 0 1 0 0 1
    Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT) 0 1 0 0 1
    Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT) 0 0 1 0 1
    Linares Martinez, Ziortza 0 1 0 0 1
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 1 14 10 7 32
    MCC, Zerbitzu Juridikoen arduraduna 0 0 0 1 1
    MCC, harreman instituzionalen arduraduna 0 0 0 1 1
    Manzanos Bilbao, Cesar 0 0 1 0 1
    Markez Alonso, Iñaki 0 0 1 0 1
    Mugarik Gabe 0 1 0 0 1
    Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT) 0 5 3 1 9
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 5 2 0 7
    Pentsioen Blindajerako Estatuko Mahaia (MERP) 0 0 0 1 1
    Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT) 0 0 1 3 4
    Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT) 0 1 0 0 1
    Psikologoa, Sonia Vaccaro 0 0 0 1 1
    REAS Ekonomia Alternatibo eta Solidarioaren Sareen Sarea 0 0 0 1 1
    Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT) 0 1 0 0 1
    Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT) 0 14 13 10 37
    Save The Children Euskadi 0 0 0 1 1
    Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT) 0 18 6 8 32
    Síndic, Kataluniako Herriaren Defendatzailea 0 0 1 0 1
    Tabakalerako Ubik liburutegiko bitartekariak 0 0 0 1 1
    Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT) 0 1 0 0 1
    Teniente fiskala 0 1 0 0 1
    Themis Emakume Legelarien Elkartea, lehendakaria 0 0 0 1 1
    UGT sindikatua 0 1 1 1 3
    UPV/EHUko espetxe-politika aztertzeko taldeko kidea 0 0 1 0 1
    UPV/EHUko irakasle agregatua, Zuzenbide Zibilekoa eta Berdintasunerako zuzendaria 0 0 0 1 1
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 0 1 0 1
    Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT) 0 0 4 4 8
    Uria Serrano, Juan Luis (EP LT) 0 7 11 2 20
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 2 1 7 10
    Ziortza Linares Martínezen abokatua 0 1 0 0 1
    Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT) 0 9 13 14 36