• Guztiak
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea
  • Hezkuntza Batzordea
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea
  • Bateraezintasun Batzordea
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea
  • Lan eta Justizia Batzordea
  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
  • EITBren Kontrol Batzordea
  • Osasun Batzordea
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea
  • 2003tik Eusko Jaurlaritzaren zuzeneko kudeaketako eskola-jantokien zerbitzu-ematea esleitzeko prozesua eta eratorritako erantzukizun politikoak ikertzeko batzordea
  • Diputazio Iraunkorra
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20162017201820192020Guztira
    +PLANifica2+salud Plataforma 0 0 0 1 0 1
    --- 0 0 1 0 0 1
    ADA Arabako Diabetes Elkarteko ordezkariak 0 0 0 1 0 1
    ASPANOVAS, Bizkaiko Haur Minbidizunen Gurasoen Elkartea 0 0 0 1 0 1
    Administrazio eta Finantziazio Sanitarioko sailburuordea 0 0 0 1 0 1
    Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT) 0 5 1 7 0 13
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 1 1 0 0 2
    Araba ESIko mantentze-lanetako langileak 0 0 0 1 0 1
    Arana Varas, Eukene (EP LT) 0 1 0 0 0 1
    Arrigorriagako Osasun Zentroko Lehen Mailako Arretako unitateburua 0 0 0 1 0 1
    Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT) 0 1 0 0 0 1
    Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Aseguramendu eta Kontratazio Sanitarioko zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Asociación de Daño Cerebral Adquirido Infantil, HIru Hamabi 0 1 0 0 0 1
    Asuncion klinika, langileen ordezkaritza 0 0 1 0 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 13 7 11 0 31
    Basauriko Espetxeko Lehen Mailako Arreta Unitateko burua 0 0 1 0 0 1
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 0 0 2 0 2
    Berantevillako alkatea 0 0 0 2 0 2
    Bidezko Elikadura Elkartea (Euskadi) 0 0 0 1 0 1
    Bizkaiko Foru Aldundiko Balorazio eta Orientazio Zerbitzuko buru eta Euskadiko koordinatzaile soziosanitarioa 0 0 1 0 0 1
    Bizkaiko Medikuen Elkargoa, presidentea 0 0 1 0 0 1
    Bizkarra Maiztegi, Karmelo eta Martínez Rodríguez, Juan José medikuak 0 0 0 1 0 1
    Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT) 0 17 13 20 0 50
    Bollain Urbieta, Julen (EP LT) 0 1 0 0 0 1
    Bulegoa Sektore Publikoa SLPU. PFUko Katedratikoa, Zuzenbidean doktorea eta Administrazio Publikoen aholkularia 0 0 1 0 0 1
    CCOO sindikatua 0 1 0 2 0 3
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 0 6 5 1 0 12
    Debagoienako Erakunde sanitarioko anestesista 0 0 0 1 0 1
    Debagoieneko erakunde sanitarioko gerentea 0 0 0 1 0 1
    Director de Osatek 0 0 1 1 0 2
    EAEko Hiesaren eta sexu-transmisioko beste gaixotasun batzuen Planaren eta espetxeetako osasunaren arduraduna 0 0 1 0 0 1
    EAEko koordinatzaile soziosanitarioa 0 1 0 0 0 1
    ELA sindikatua 0 1 0 0 0 1
    ESI Arabako zerbitzu-langileak 0 0 0 1 0 1
    ESK sindikatua 0 1 0 1 0 2
    Emergentziak Bizirik Plataforma 0 0 0 1 0 1
    Espainiako Medicusmundi Elkarteen Federazioko (FAMME) lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) 0 1 0 1 0 2
    Euskadiko Farmazialarien Kontseilua 0 0 0 1 0 1
    Euskalsida, lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Euskalsidako 0 1 0 0 0 1
    Eusko Legebiltzarreko lehendakaria 1 0 0 0 0 1
    FEATECE Daño Cerebral Adquirido Euskal Federazioa eta ATECE Araba 0 1 0 0 0 1
    Farmaziako zuzendaria 0 0 1 1 0 2
    GaituzSport fundazioa 0 0 0 1 0 1
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 0 1 0 0 1
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 1 20 24 47 0 92
    Gipuzkoako haur minbizidunen guraso elkartea, ASPANOGI 0 0 0 1 0 1
    Gizarte Politiketako sailburuordea 0 1 1 0 0 2
    Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1
    Guanche Suárez, Tinixara (EP LT) 0 1 2 0 0 3
    Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT) 0 3 5 5 0 13
    Gurutzetako Psiko-Gizarte Laguntzarako Moduloa 0 0 0 1 0 1
    HAEE, koordinazio eta kudeaketa idazkaria 0 0 1 0 0 1
    Haurren Arreta Osorako Programa (PADI), arduraduna 0 0 1 0 0 1
    Hermana Mayor Plataforma 0 1 0 0 0 1
    Hernández Hidalgo, Jon (EP LT) 0 4 0 2 0 6
    Hezkuntza Saileko Administrazioko eta Zerbitzuetako sailburuordea 0 0 1 0 0 1
    IVAP, zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Ikerketa eta Berrikuntza Sanitarioko zuzendari 0 0 0 1 0 1
    Kontseilua 0 0 1 0 0 1
    Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT) 0 1 1 0 0 2
    LAB sindikatua 0 1 1 2 0 4
    Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT) 0 4 2 5 0 11
    Legutioko Udala, alkatea 0 0 1 0 0 1
    Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT) 0 1 2 3 0 6
    López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) 0 1 0 0 0 1
    Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT) 0 0 5 7 0 12
    Medicusmundi Bizkaia (MMB) lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Medicusmundi Gipuzkoa (MMG) lehendakaria 0 1 0 0 0 1
    Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT) 0 1 1 2 0 4
    Nekazaritzako, Arrantzako eta Elikagai Politikako sailburuordea 0 0 1 0 0 1
    Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT) 0 8 14 15 0 37
    Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT) 1 0 0 0 0 1
    Osakidetzako Asistentzia Sanitarioko zuzendaria 0 4 2 1 0 7
    Osakidetzako Giza Baliabideen zuzendaria 0 1 3 0 0 4
    Osakidetzako Giza Baliabideetako zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Osakidetzako Osasun Mentaleko Sareko psikiatra 0 0 0 1 0 1
    Osakidetzako Osasun Mentaleko eta Asistentzia Psikiatrikoko zerbitzuburua eta EAEko koordinatzaile soziosanitarioa 0 0 1 1 0 2
    Osakidetzako zuzendari nagusia 0 2 4 3 0 9
    Osakidetzako zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Osakidetzaren Emergentziak zerbitzuko langileen batzordea 0 0 0 1 0 1
    Osasun Batzordea, Jarduneko lehendakariak 0 0 3 0 0 3
    Osasun Batzordea, batzordeburua 0 2 14 34 0 50
    Osasun Batzordea, lehendakaria 0 30 18 0 0 48
    Osasun Batzordea, lehendakariordea 0 1 2 0 0 3
    Osasun Programetako eta Herritarrekiko Harremanen aholkularia 0 1 1 0 0 2
    Osasun Publikoko eta Adikzioen zuzendaria 0 0 0 2 0 2
    Osasun Publikoko eta Pazientearen Segurtasuneko Programen koordinatzailea 0 2 1 0 0 3
    Osasun Saila, sailburua 0 8 13 10 0 31
    Osasun aldeko Euskal Foroa 0 1 0 0 0 1
    Osasun publikoko eta Drogamenpekotasunen zuzendaria 0 4 2 0 0 6
    Osasun sailburuordea 0 0 0 4 0 4
    Osasuneko sailburua 0 0 0 3 0 3
    Osasuneko sailburuordea 0 3 3 2 0 8
    Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT) 0 5 9 17 0 31
    Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT) 0 10 0 0 0 10
    Oviedoko Unibertsitatean psikometria katedraduna 0 0 1 0 0 1
    Plangintza, Antolamendu eta Ebaluazio Sanitarioko zuzendaria 0 0 1 1 0 2
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 22 24 55 0 101
    SATSE Sindikatua 0 1 0 1 0 2
    SIMILIA, Euskal Herriko Homeopatiaren Erabiltzaile eta Lagunen Elkartea 0 0 0 1 0 1
    SME sindikatua 0 1 0 0 0 1
    Sagardui Goikoetxea, Gotzone (EA-NV LT) 0 8 0 0 0 8
    San Eloy ospitalea, ordezkari sindikalak 0 0 1 0 0 1
    Solorzano Sanchez, Carmen (EA-NV LT) 0 0 0 4 0 4
    TOPA plataforma 0 0 0 1 0 1
    UGT sindikatua 0 1 0 1 0 2
    UPV/EHUko OPIKeko (Osasunaren Gizarte-Baldintzatzaile eta Aldaketa Demografikoari Buruzko Ikerketa-Taldeko) kidea 0 1 0 0 0 1
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 4 14 34 0 52
    Uria Serrano, Juan Luis 0 0 1 0 0 1
    Uria Serrano, Juan Luis (EP LT) 0 16 16 31 0 63
    Urrea Herrera, Diana (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Zabala Artano, María Pilar (EP LT) 1 9 8 15 0 33
    Zanbranako alkatea 0 0 0 2 0 2
    Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT) 0 0 0 1 0 1