• Guztiak
  • Erakunde, Segurtasun eta Gobernantza Publikoaren Batzordea
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea
  • Hezkuntza Batzordea
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea
  • Bateraezintasun Batzordea
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea
  • Lan eta Justizia Batzordea
  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
  • EITBren Kontrol Batzordea
  • Osasun Batzordea
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea
  • 2003tik Eusko Jaurlaritzaren zuzeneko kudeaketako eskola-jantokien zerbitzu-ematea esleitzeko prozesua eta eratorritako erantzukizun politikoak ikertzeko batzordea
  • Diputazio Iraunkorra
  • HizlariaUrtearen hitzaldiak
    20162017201820192020Guztira
    Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT) 0 0 5 1 0 6
    Ancora Ondarearen Kontserbaziorako Elkarte Zibikoa 0 3 0 0 0 3
    Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT) 0 19 13 5 0 37
    Arabako Arkeologia Institutua 0 1 0 0 0 1
    Arabako Kirol Federacioen elkartea 0 0 1 0 0 1
    Arana Varas, Eukene (EP LT) 0 6 1 0 0 7
    Aranzadi Zientzia Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Arkitekto eta ikertzailea, Iñaki Uriarte Palacios 0 1 0 0 0 1
    Arkitektoa, Sebastián Bayo Oñoro 0 1 0 0 0 1
    Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT) 0 21 0 5 0 26
    Arteak Ireki Plataforma 0 0 0 1 0 1
    Asociación Europeísta Ambiental AERA 0 1 0 0 0 1
    Athleticeko eta Realeko emakumezkoen lehen taldeko jokalariak 0 0 0 1 0 1
    Banaiz Bagara elkartea, zuzendaria 0 0 1 0 0 1
    Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT) 0 44 24 28 0 96
    Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT) 0 1 3 1 0 5
    Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT) 0 4 2 1 0 7
    Bollain Urbieta, Julen (EP LT) 0 6 1 0 0 7
    Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT) 0 3 4 0 0 7
    Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT) 0 1 1 0 0 2
    Donostiako udala, alkatea 0 1 0 0 0 1
    EKFB, Euskal Kirol Federazioen Batasuna 0 0 1 0 0 1
    ELA sindikatua 0 0 1 0 0 1
    El Defensor del Deportista Elkartea 0 0 1 0 0 1
    Elkar Fundazioa eta Siadeco Ikerketa Elkartea 0 0 1 0 0 1
    Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua 0 1 0 0 0 1
    Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT) 0 35 9 13 0 57
    Etniker, Labayru Etnografia Saila 0 1 0 0 0 1
    Etnografia ondarearen teknikaria, Alberto Santana Ezkerra 0 1 0 0 0 1
    Etnografo, ikertzaile eta "Sierra de Toloño, nexo de la Montaña y la Rioja Alavesa" liburuaren egilea, Jose Angel Chasco 0 0 0 1 0 1
    Etxepare Euskal Institutua, zuzendaria 0 0 0 1 0 1
    Euskadi Irakurketa Erraza 0 0 1 0 0 1
    Euskadiko Futbol Federakundea 0 1 1 0 0 2
    Euskal Herriaren Adiskideen Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Euskal Herriko Fisioterapeuten Elkargo Ofiziala 0 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko Gidoigileen Elkarte Profesionala, EHGEP 0 0 1 0 0 1
    Euskal Herriko K1 Basque Country Federazioa 0 0 0 1 0 1
    Euskal Herriko Soin Iharduera eta Kirolaren Zientzietako Lizentziatuen Elkargo Ofiziala 0 0 1 0 0 1
    Euskaltzaindia 0 0 0 1 0 1
    Euskaltzaindiako Arabako kide eta onomastikan aditua, Roberto Gonzalez de Viñaspre 0 0 0 1 0 1
    Euskararen Aholku Batzordearen Toponimiako Batzorde-Atal Bereziko kidea, Mikel Belasko Ortega 0 0 0 1 0 1
    Euskararen Gizarte erakundeen Kontseilua 0 1 0 0 0 1
    Eusko Ikaskuntza 0 1 0 0 0 1
    Filologoa eta Toponimian aditua, Ander Ros Cubas 0 0 0 1 0 1
    GIPYPAC Kultura Ondare eta Paisaiei buruzko Ikerketa taldearen ordezkaria 0 1 0 0 0 1
    GPAC EHUko Ondare Eraikiari buruzko Ikerketa Taldea 0 1 0 0 0 1
    Gallástegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT) 0 0 0 11 0 11
    Garabide elkartea 0 0 1 0 0 1
    García Larrimbe, Edurne (EP LT) 0 40 21 21 0 82
    Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT) 0 16 13 4 0 33
    Garzia, Joxerra 0 0 0 1 0 1
    Gipuzkoako Foru Aldundiko Kirol Saileko zuzendaria 0 1 0 0 0 1
    Gipuzkoako Kultura, Turismo, Gazteria eta Kiroleko diputatua 0 1 0 0 0 1
    Gorputz-hezkuntza eta Kiroleko doktorea, Raúl Martínez Santos Gorostiaga 0 0 1 0 0 1
    Guanche Suárez, Tinixara (EP LT) 0 0 0 1 0 1
    Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT) 0 12 6 12 0 30
    HABEko zuendaria 0 0 0 1 0 1
    Hala Bedi Irratia 0 1 0 0 0 1
    Hezkuntza eta Kirol Fakultatea (EHU) 0 0 1 0 0 1
    Hizkuntza Politikako sailburuordea 0 3 4 0 0 7
    IOHLEE Industria Ondare eta Herri Laneko Euskal Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Ingeniari-ikerlaria, Victorino Palacios Mendoza 0 1 0 0 0 1
    Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren zuzendaria 0 4 2 3 0 9
    Jarduera Fisikoen eta Kirolaren goi mailako teknikaria 0 1 0 0 0 1
    Kait, Kirol Arlorako Iritzi Taldea 0 0 1 0 0 1
    Kirol-mediku eta SHEEko irakaslea, Iñaki Arratibel Imaz 0 1 0 0 0 1
    Kirolene, Kirol Irakaskuntzetako Ikastetxe Publiko ordezkaria 0 0 1 0 0 1
    Kontseilua 0 1 0 0 0 1
    Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua 0 10 10 4 0 24
    Kultura eta Hizkuntza Politikako Saila, aholkularia 0 1 0 0 0 1
    Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea, batzordeburuordea 0 2 0 4 0 6
    Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea, jarduneko batzordeburua 0 0 0 1 0 1
    Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea, jarduneko lehendakaria 0 0 0 3 0 3
    Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea, legelaria 0 1 0 0 0 1
    Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea, lehendakaria 0 45 36 26 0 107
    Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea, lehendakariordea 0 4 2 0 0 6
    Kulturako sailburuordea 0 1 2 2 0 5
    Labrit Ondarea 0 1 0 0 0 1
    Landazuri Elkartea 0 1 0 0 0 1
    Lehiaren Euskal Agintaritza, lehendakaria 0 0 1 0 0 1
    Lenbur fundazioa 0 1 0 0 0 1
    Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT) 0 1 1 0 0 2
    Mahaia, Arabako Kulturaren Mahaia Sektoriala 0 1 0 0 0 1
    Martínez Hierro, Lander (EP LT) 0 9 3 0 0 12
    Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) 0 0 1 0 0 1
    Mendizabal Mendizabal, Garbiñe (EA-NV LT) 0 18 0 0 0 18
    Micaela Potilla eskola 0 1 0 0 0 1
    Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT) 0 5 12 8 0 25
    Ondare Babesa SL 0 1 0 0 0 1
    Oriamendi 2010 SL 0 0 0 1 0 1
    Pertsona Gorren Elkarteen Euskal Federazioa-Euskal Gorrak 0 0 0 1 0 1
    Plataforma pro Sierra de Cantabria 0 0 0 1 0 1
    Presoei laguntzeko euskara-irakasle taldea 0 0 0 1 0 1
    Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT) 0 0 2 5 0 7
    Puntueus Fundazioa, zuzendari nagusia 0 0 1 0 0 1
    Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT) 0 3 1 0 0 4
    Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) 0 1 0 0 0 1
    Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT) 0 34 14 14 0 62
    SADE, ordezkariak 0 1 0 0 0 1
    Segurtasun Saila, sailburua 0 1 0 0 0 1
    Soziolinguistika Klusterra 0 1 0 0 0 1
    Tecnalia. Ondarea 0 1 0 0 0 1
    Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT) 0 26 27 19 0 72
    Uliako auzo-elkartea 0 0 1 0 0 1
    Urrea Herrera, Diana (EH Bildu LT) 0 0 0 1 0 1
    Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT) 0 0 14 8 0 22
    Zabala Artano, María Pilar (EP LT) 0 0 5 10 0 15
    de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) 0 0 0 1 0 1