Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea
6
Jaurlaritzaren ordezkarien agerraldia, Euskal Autonomia Erkidegoaren 2012ko ekitaldirako Aurrekontu Orokorren aurkezpen ofiziala egin dezaten sailez sail, eta egiten zaizkien informazio- eta argibide-eske guztiei erantzuna eman diezaieten, betiere inolako eztabaidatan sartu gabe (Ingurumena, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza)
2011.11.07
19
21:13
Bilkura 8an jarraitzen du

Jatorrizko ekimenak

09\09\01\01\00003Euskal Autonomia Erkidegoko 2012. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena

Izapideak

Ingurmen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza sailburua agertu da bere saileko lankideak lagundu dituela. Bere hitzaldia ulertzeko lagungarrizko dokumentazioa banatu du.

Hizlariak

Berriro ekin zaio bilkurari.

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (19:03)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Agirrezabala Mantxola, Juanjo (Mixto-EA LT) (19:27)Bideoa ikusi

Basabe Kortabarria, Mikel (Aralar LT) (19:32)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (19:38)Bideoa ikusi

Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) (19:40)Bideoa ikusi

Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT) (19:41)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (19:43)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (19:50)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (19:55)Bideoa ikusi

Lurralde Plangintzaren eta Uren sailburuordea (Achucarro Arruabarrena) (20:18)Bideoa ikusi

Ingurumenaren sailburuordea (Leturiondo Aranzamendi) (20:19)Bideoa ikusi

Arrantza eta Elikagaien Industriako sailburuordea (Azkue Manterola) (20:23)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (20:24)Bideoa ikusi

Lurralde Plangintzaren eta Uren sailburuordea (Achucarro Arruabarrena) (20:24)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (20:25)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (20:31)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (20:34)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (20:36)Bideoa ikusi

Lurralde Plangintzaren eta Uren sailburuordea (Achucarro Arruabarrena) (20:41)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (20:44)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Bilkurakideak

Corrales Goti, Leire (NV LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT)
Carro Iglesias, Javier (NV LT)
Etxeberria Aranburu, Alex (NV LT)
Gatzagaetxebarria Bastida, Ricardo (NV LT)
Otadui Biteri, Ana (NV LT)
Urkiola Alustiza, Ane (NV LT)
Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT)
Sarasua Díaz, Txaro (SV-ES LT)
González Calvar, Cristina (SV-ES LT)
Itxaso González, Bixen (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Ezenarro Egurbide, Aintzane (Aralar LT)
Maneiro Labayen, Gorka (Mistoa-UPyD LT)
Agirrezabala Mantxola, Juanjo (Mixto-EA LT)
Agúndez Basterra, Mertxe (SV-ES LT)
Ansotegi Elordi, Fátima (NV LT)
Antia Vinós, Nerea (NV LT)
Arana Etxezarreta, Mikel (Mixto-EB LT)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (NV LT)
Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT)
Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT)
Basabe Kortabarria, Mikel (Aralar LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (NV LT)
Casado Figueroa, Aitor (SV-ES LT)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ª (PV-ETP LT)
Erostarbe Tubilla, Oxel (Aralar LT)
Gallastegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT)
García Raya, Francisco (SV-ES LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (NV LT)
Gorostiza Orbañanos, Carlos (SV-ES LT)
Hernaez Laviña, Estibaliz (NV LT)
Iparragirre Etxeberria, Peio (NV LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (NV LT)
Laborda Albolea, Cristina (SV-ES LT)
Laespada Martínez, Maria Teresa (SV-ES LT)
Leturiondo Aranzamendi, Esozi (SV-ES LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT)
Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel (NV LT)
Michelena Iguaran, Manuel (PV-ETP LT)
Oyarzabal de Miguel, Iñaki (PV-ETP LT)
Pérez-Fuentes Hernández, Pilar (SV-ES LT)
Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT)
Rodríguez Vaz, Oscar (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Sáez Molinuevo, Garbiñe (NV LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT)
Unzalu Hermosa, Mikel (SV-ES LT)
Vaquero Montero, Maribel (NV LT)