Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea
10
Euskal Autonomia Erkidegoko 2012. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituen lege-proiektua. Osokoez besteko zuzenketen eztabaida eta batzordearen irizpena egitea (10 Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza )
2011.12.13
21
09:59

Jatorrizko ekimenak

09\09\01\01\00001Euskal Autonomia Erkidegoaren 2010. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena

Izapideak

-

Hizlariak

Taldeen txanda.

Agirrezabala Mantxola, Juanjo (Mixto-EA LT) (16:56)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (16:59)Bideoa ikusi

Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT) (17:02)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (17:02)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (17:06)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT) (17:09)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (17:10)Bideoa ikusi

Botazioak. (17:10)Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Corrales Goti, Leire (NV LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT)
Carro Iglesias, Javier (NV LT)
Etxeberria Aranburu, Alex (NV LT)
Gatzagaetxebarria Bastida, Ricardo (NV LT)
Otadui Biteri, Ana (NV LT)
Urkiola Alustiza, Ane (NV LT)
Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT)
Sarasua Díaz, Txaro (SV-ES LT)
González Calvar, Cristina (SV-ES LT)
Itxaso González, Bixen (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Maneiro Labayen, Gorka (Mistoa-UPyD LT)
Erostarbe Tubilla, Oxel (Aralar LT)
Agirrezabala Mantxola, Juanjo (Mixto-EA LT)
Agúndez Basterra, Mertxe (SV-ES LT)
Arana Etxezarreta, Mikel (Mixto-EB LT)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (NV LT)
Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT)
Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT)
Basabe Kortabarria, Mikel (Aralar LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (NV LT)
Casado Figueroa, Aitor (SV-ES LT)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ª (PV-ETP LT)
Gallastegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT)
García Raya, Francisco (SV-ES LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (NV LT)
Gorostiza Orbañanos, Carlos (SV-ES LT)
Hernaez Laviña, Estibaliz (NV LT)
Iparragirre Etxeberria, Peio (NV LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (NV LT)
Laborda Albolea, Cristina (SV-ES LT)
Laespada Martínez, Maria Teresa (SV-ES LT)
Leturiondo Aranzamendi, Esozi (SV-ES LT)
Liñares Filloy, María del Carmen (NV LT)
Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel (NV LT)
Michelena Iguaran, Manuel (PV-ETP LT)
Oyarzabal de Miguel, Iñaki (PV-ETP LT)
Pérez-Fuentes Hernández, Pilar (SV-ES LT)
Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Roncal Azanza, Blanca (SV-ES LT)
Sáez Molinuevo, Garbiñe (NV LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT)
Unzalu Hermosa, Mikel (SV-ES LT)