Breadcrumb [EU]

   Gaia
 

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea
1
Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasuneko sailburuaren agerraldia, berak eskatuta, Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Sailaren 2013-2016 aldirako Ekintza Plana aurkezteko
2013.10.23
11
02:45
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT) Uribe-Etxebarria Apalategi, Lukeren ordez; Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (EA-NV LT) Corrales Goti, Leireren ordez

Jatorrizko ekimenak

10\10\06\02\00019Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Sailaren 2013-2016 aldirako Ekintza Plana aurkezteko

Izapideak

Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasuneko sailburua agertu da bere saileko kideak lagun dituela

Hizlariak

Hasiera eman zaio bilkurari.

Ekonomia eta Lehiakortasun Saila, sailburua (09:04)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Iturmendi Maguregui, Juana (PV-ETP LT) (09:30)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (09:34)Bideoa ikusi

Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT) (09:39)Bideoa ikusi

Isasi Balanzategi, Xabier (EH Bildu LT) (09:47)Bideoa ikusi

Etxeberria Aranburu, Alex (EA-NV LT) (09:56)Bideoa ikusi

Ekonomia eta Lehiakortasun Saila, sailburua (09:59)Bideoa ikusi

Nekazaritzako, Arrantzako eta Elikagai Politikako sailburuordea (10:16)Bideoa ikusi

Teknologia, Berrikuntza eta Lehiakortasuneko sailburuordea (10:18)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Iturmendi Maguregui, Juana (PV-ETP LT) (10:20)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (10:20)Bideoa ikusi

Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT) (10:23)Bideoa ikusi

Isasi Balanzategi, Xabier (EH Bildu LT) (10:29)Bideoa ikusi

Ekonomia eta Lehiakortasun Saila, sailburua (10:34)Bideoa ikusi

Nekazaritzako, Arrantzako eta Elikagai Politikako sailburuordea (10:49)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Bilkurakideak

Carro Iglesias, Javier (EA-NV LT)
Isasi Balanzategi, Xabier (EH Bildu LT)
Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT)
Etxeberria Aranburu, Alex (EA-NV LT)
Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (EA-NV LT)
Lazarobaster Badiola, Iñaki (EH Bildu LT)
López de Munain Ganuza, Igor (EH Bildu LT)
Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)
Itxaso González, Bixen (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Iturmendi Maguregui, Juana (PV-ETP LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)