Breadcrumb [EU]

   Gaia
 

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea
2
Euskadiko Autonomia Erkidegoaren 1988ko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituen Lege Proiektuari aurkeztu zaizkion eta osokoak ez diren zuzenketen eztabaida eta batzordearen irizpena, honako lan-egutegi hau jarraituz: 23an, astelehena: 01 sekzioa; Lehendakaritza, 20. sekzioa; Lehendakaritzaordea, 02 sekzioa; Lehendakaritza, Justizi eta Autonomi Garapena, HAEE, 09 sekzioa; Herrizaingoa, 04 sekzioa; Ekonomi, Ogasun eta Plangintza, 06 sekzioa; Ogasun eta Finantzak, 90 sekzioa.
1988.05.23
9
29:07
Batzordearen bilkurak 24ean eta 25ean jarraitu du.

Jatorrizko ekimenak

03\09\01\01\00002Euskadiko Autonomia-Elkartearen 1988garrenerako Guztizko Diruegitamuak onartzezkoa.

Izapideak

-

Hizlariak

Agirre Kerexeta, Iñigo (NV LT)

Aguirre Bilbao, Xabier (NV LT)

Ariz Bidondo, Ana (SV-ES LT)

Aurrekoetxea Iza, Txomin (NV LT)

Auzmendi Aierbe, Martín (EE LT)

Barquero Vázquez, José Manuel (Misto-PP LT)

Blasco de Imaz, Carlos (EA LT)

Boneta y Piedra, Inmaculada (EA LT)

Borderas Gaztambide, Augusto (SV-ES LT)

Buesa Blanco, Fernando (SV-ES LT)

Calvo del Río, Ángel (EA LT)

Díez González, Rosa M.ª (SV-ES LT)

Elorza González, Odón (SV-ES LT)

Garmendia Galbete, Koro (EE LT)

Garmendia Martínez, Xabier (EE LT)

Guimón Ugartechea, Julen (Misto-PP LT)

Guridi Urrejola, José Ramón (EA LT)

Gurruchaga Zapirain, José M.ª (SV-ES LT)

Gurrutxaga Aizpeolea, Xabier (EE LT)

Herrero Romero, Julio (SV-ES LT)

Intxaurraga Mendibil, Sabin (EA LT)

Irusta Estala, Miren Agurne (EA LT)

Labayen Sansinenea, Ramón (NV LT)

Leizaola Azpiazu, Joseba Andoni (NV LT)

Llanos Ortiz de Landaluce, Armando (NV LT)

Martínez Pérez, Alfonso (SV-ES LT)

Maturana Plaza, José Antonio (SV-ES LT)

Olarte Lasa, Gotzon (EA LT)

Olaverri Zazpe, Javier (EE LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ª (NV LT)

Onaindia Nachiondo, Mario (EE LT)

Orbe Garay, Isabel (NV LT)

Orcajo García, Fidel (SV-ES LT)

Ormaetxea Garai, Xabier (NV LT)

Ormazabal Ascasibar, Félix (NV LT)

Ormazabal Zamakona, Francisco José (EA LT)

Porres Azkona, Juan (EA LT)

Rubalkaba Quintana, José Antonio (NV LT)

Ruiz de Gordejuela Urquijo, Pablo (EE LT)

Sáenz Castro, Rafael Cruz (SV-ES LT)

Sagastagoitia Monasterio, Josu (NV LT)

Sainz Angulo, Carlos (Misto-CDS LT)

Villacián Peñalosa, Mercedes (EA LT)

Zenarrutzabeitia Beldarrain, Idoia (NV LT)

---

---

---

Viceconsejero de Administración Educativa

Unibertsitate eta Ikerketako sailburuordea

Ingurumeneko sailburuordea

Eusko Trenbideak-eko presidentea

Osasun eta Kontsumo sailburuordea

---