Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
2
Robson Sebastián Formica, Presek Kaltetuen Mugimenduko kideaen agerraldia, Iñigo Martínez Zatón Elkarrekin Podemos taldeko legebiltzarkideak egindako eskaerari jarraituz, batzordeak eskatuta, "Ura eta energia burujabetzan, aberastasunaren banaketa eta herri-kontrola" topaketaren ondorio adostuak azaltzeko. [11
10
06
03
0244]
2017.10.18
16
03:03
Deialdiko 3. puntua

Jatorrizko ekimenak

11\10\06\03\00244"Ura eta energia burujabetzan, aberastasunaren banaketa eta herri-kontrola" topaketaren ondorio adostuak azaltzeko.

Izapideak

Robson Sebastián Formica, Presek Kaltetuen Mugimenduko kidea agertu da Gonzalo Fernández (Bakea Duintasunaz) lagun duela

Hizlariak

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) (15:25)Bideoa ikusi

Bakea eta Duintasuna Elkartea (Gonzalo Fernández) (15:31)Bideoa ikusi

Presek Kaltetuen Mugimendua (Robson Sebastián Formica) (15:38)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) (15:53)Bideoa ikusi

de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) (16:01)Bideoa ikusi

Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT) (16:07)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) (16:11)Bideoa ikusi

Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT) (16:15)Bideoa ikusi

Presek Kaltetuen Mugimendua (Robson Sebastián Formica) (16:20)Bideoa ikusi

Bakea eta Duintasuna Elkartea (Gonzalo Fernández) (16:30)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT) (16:35)Bideoa ikusi

de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT) (16:36)Bideoa ikusi

Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT) (16:39)Bideoa ikusi

Presek Kaltetuen Mugimendua (Robson Sebastián Formica) (16:40)Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT)
Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)
Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)
Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)
Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)
Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)
Arana Varas, Eukene (EP LT)
Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)
Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)
García Larrimbe, Edurne (EP LT)
Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)
Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)
de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)