Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

3
Legez besteko proposamena
Enpresetarako berdintasun-ziurtagiri bat sortzeari buruz
Euskal Herria Bildu LT (EH Bildu LT)
2018.10.11
97
04:51

Jatorrizko ekimenak

11\11\02\01\00369Enpresetarako berdintasun-ziurtagiri bat sortzeari buruz

Izapideak

Osoko bilkura (ekimena onestea) (EA-NV, SV-ES eta PV-ETP taldeek hitzartutako erdibideko zuzenketa onetsi da)

Hizlariak

Proposamena egin duen taldearen txanda.

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Zuzenketak aurkeztu dituzten taldeen txanda.

Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)Bideoa ikusi

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Erantzuteko txanda.

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)Bideoa ikusi

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Botazioa.Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)
Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)
Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT)
Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT)
Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT)
Egibar Artola, Joseba (EA-NV LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)
Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT)
Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT)
Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT)
Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT)
Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)
Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT)
Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT)
Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT)
Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (EA-NV LT)
Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)
Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (EA-NV LT)
Urkullu Renteria, Iñigo (EA-NV LT)
Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT)
Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT)
Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT)
Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT)
Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)
Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT)
Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)
Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT)
Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)
Goirizelaia Ordorika, Jone (EH Bildu LT)
Iriarte Okiñena, Maddalen (EH Bildu LT)
Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)
Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT)
Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT)
Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)
Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)
Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)
Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)
Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT)
Urizar Karetxe, Pello (EH Bildu LT)
Urruzuno Urresti, Unai (EH Bildu LT)
Arana Varas, Eukene (EP LT)
Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)
Bollain Urbieta, Julen (EP LT)
García Larrimbe, Edurne (EP LT)
Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)
Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)
Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT)
Martínez Hierro, Lander (EP LT)
Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)
Uria Serrano, Juan Luis (EP LT)
Zabala Artano, María Pilar (EP LT)
Alonso Aranegui, Alfonso (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)
Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT)
de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)
Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT)
Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Mendia Cueva, Idoia (SV-ES LT)
Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)
Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)
Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT)
Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua
Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburua
Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua
Hezkuntza Saila, sailburua
Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburua
Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua
Lan eta Justizia Saila, sailburua