Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
2
Lege-proiektua
Jaurlaritzaren ordezkarien agerraldia, Euskal Autonomia Erkidegoaren 2019ko ekitaldirako Aurrekontu Orokorren aurkezpen ofiziala egin dezaten sailez sail, eta egiten zaizkien informazio- eta argibide-eske guztiei erantzuna eman diezaieten, betiere inolako eztabaidatan sartu gabe.
2018.11.06
14
23:21

Jatorrizko ekimenak

11\09\01\01\00005Euskal Autonomia Erkidegoko 2019. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena

Izapideak

Batzordearen bilkura (Jaurlaritzako kideen agerraldia) (Sailburuak agertu dira. Batzordeak azaroaren 7an eta 8an jarraitzen du. )

Hizlariak

Ogasuna eta Ekonomia

Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua (Azpiazu Uriarte)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Bollain Urbieta, Julen (EP LT)Bideoa ikusi

Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua (Azpiazu Uriarte)Bideoa ikusi

Ekonomia, Finantza eta aurrekontuen sailburuordea (Alberdi Larizgoitia)Bideoa ikusi

Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua (Azpiazu Uriarte)Bideoa ikusi

Aurrekontu zuzendaria (Lacalle Edeso)Bideoa ikusi

Ogasuneko sailburuordea (Agirre Berriotxoa)Bideoa ikusi

Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua (Azpiazu Uriarte)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Bollain Urbieta, Julen (EP LT)Bideoa ikusi

Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua (Azpiazu Uriarte)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Lehendakaritza

Lehendakaritzaren idazkari nagusia (Peña Martínez)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Arana Varas, Eukene (EP LT)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Lehendakaritzaren idazkari nagusia (Peña Martínez)Bideoa ikusi

Ogasun eta Aurrekontu Batzordea, batzordeburuaBideoa ikusi

Giza Eskubide, Bizikidetza eta Lankidetzaren idazkari nagusia (Fernández Erdocia)Bideoa ikusi

Europako Gaietarako zuzendaria (Antón Zarragoitia)Bideoa ikusi

Emakunde, idazkari nagusia (Elordi Romero)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Arana Varas, Eukene (EP LT)Bideoa ikusi

Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Emakunde, idazkari nagusia (Elordi Romero)Bideoa ikusi

Europako Gaietarako zuzendaria (Antón Zarragoitia)Bideoa ikusi

Giza Eskubideen, Bizikidetzaren eta Lankidetzaren idazkari nagusia (Fernández Erdocia)Bideoa ikusi

Lehendakaritzaren idazkari nagusiaBideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Gobernantza Publikoa eta Autogobernua

Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua (Erkoreka Gervasio)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua (Erkoreka Gervasio)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua (Erkoreka Gervasio)Bideoa ikusi

Gobernantza Publiko eta Autogobernuko Saila, Zerbitzu zuzendaria (Zubeldia Arrieta)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Ekonomiaren Garapena eta Azpiegiturak

Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburuaBideoa ikusi

Taldeen txanda.

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)Bideoa ikusi

Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburuaBideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)Bideoa ikusi

Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburuaBideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Enplegua eta Gizarte Politikak

Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua (Artolazabal Albeniz)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)Bideoa ikusi

Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua (Artolazabal Albeniz)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)Bideoa ikusi

Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua (Artolazabal Albeniz)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Ingurumena, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza

Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Saila, sailburua (Arriola López)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)Bideoa ikusi

Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)Bideoa ikusi

Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Saila, sailburua (Arriola López)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)Bideoa ikusi

Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Saila, sailburua (Arriola López)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Osasuna

Osasun Saila, sailburua (Darpón Sierra)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Uria Serrano, Juan Luis (EP LT)Bideoa ikusi

Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Osasun Saila, sailburuaBideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Uria Serrano, Juan Luis (EP LT)Bideoa ikusi

Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Osasun Saila, sailburua (Darpón Sierra)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Hezkuntza

Hezkuntza Saila, sailburua (Uriarte Toledo)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Hezkuntza Saila, sailburua (Uriarte Toledo)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Hezkuntza Saila, sailburua (Uriarte Toledo)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Turismoa, Merkataritza eta Kontsumoa

Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburua (Retortillo Paniagua)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

García Larrimbe, Edurne (EP LT)Bideoa ikusi

Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburua (Retortillo Paniagua)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburuaBideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Kultura eta Hizkuntza Politika

Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua (Zupiria Gorostidi)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

García Larrimbe, Edurne (EP LT)Bideoa ikusi

Bollain Urbieta, Julen (EP LT)Bideoa ikusi

Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Kultura eta Hizkuntza Politika (Zupiria Gorostidi)Bideoa ikusi

Kulturako sailburuordea (Muñoz Otaegi)Bideoa ikusi

Hizkuntza Politikako sailburuordea (Dobaran Urrutia)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

García Larrimbe, Edurne (EP LT)Bideoa ikusi

Bollain Urbieta, Julen (EP LT)Bideoa ikusi

Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren zuzendaria (Redondo Lertxundi)Bideoa ikusi

Hizkuntza Politikako sailburuordea (Dobaran Urrutia)Bideoa ikusi

Kulturako sailburuordea (Muñoz Otaegi)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Lana eta Justizia

Lan eta Justizia Saila, sailburua (San José López)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)Bideoa ikusi

Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Lan eta Justizia Saila, sailburua (San José López)Bideoa ikusi

Laneko eta Gizarte Segurantzako sailburuordea (Azkue Manterola)Bideoa ikusi

Lan eta Justiziako Saila, Zerbitzu zuzendaria (Urresola Arechabala)Bideoa ikusi

Lan eta Justizia Saila, sailburua (San José López)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)Bideoa ikusi

Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Lan eta Justizia Saila, sailburua (San José López)Bideoa ikusi

Justizia zuzendaria (de Juan de Miguel)Bideoa ikusi

Lan eta Justizia Saila, sailburua (San José López)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Berriro ekin zaio bilkurari.

Segurtasuna

Segurtasun Saila, sailburua (Beltrán de Heredia Arroniz)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Martínez Hierro, Lander (EP LT)Bideoa ikusi

Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Segurtasun Saila, sailburua (Beltrán de Heredia Arroniz)Bideoa ikusi

Polizia eta Larrialdietako Euskal Akademia, zuzendari orokorra (Arruabarrena Julián)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Martínez Hierro, Lander (EP LT)Bideoa ikusi

Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Segurtasun Saila, sailburua (Beltrán de Heredia Arroniz)Bideoa ikusi

Amaiera eman zaio bilkurari.

Bilkurakideak

Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT)
Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)
Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT)
Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)
Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT)
Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT)
Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT)
Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)
Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)
Urruzuno Urresti, Unai (EH Bildu LT)
Bollain Urbieta, Julen (EP LT)
Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)
Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)
Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)