Breadcrumb [EU]

   Gaia
 

Navegacion

Gai-xehetasuna

1
Aurrekontuen lege-proiektua
Osoko zuzenketak - Euskal Autonomia Erkidegoko 2019. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena
Elkarrekin Podemos LT (EP LT); Popular Vasco-Euskal Talde Popularra LT (PV-ETP LT)
2018.12.11
106
03:21

Jatorrizko ekimenak

11\09\01\01\00005Euskal Autonomia Erkidegoko 2019. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena

Izapideak

Osoko bilkura. Lege-proiektua Jaurlaritzari itzultzea ezestea (Lege-proiektua Jaurlaritzari itzultzea ezetsi egin da)

Hizlariak

Hasiera eman zaio bilkurari.

Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburuaBideoa ikusi

Zuzenketak aurkeztu dituzten taldeen txanda.

Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)Bideoa ikusi

Martínez Hierro, Lander (EP LT)Bideoa ikusi

Aurkako txanda.

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Erantzuteko txanda.

Martínez Hierro, Lander (EP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Zuzenketak aurkeztu dituzten taldeen txanda.

Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Aurkako txanda.

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Erantzuteko txanda.

Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Botazioa.Bideoa ikusi

Botoa azaltzeko txanda.

Iriarte Okiñena, Maddalen (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Amaiera eman zaio bilkurari.

Bilkurakideak

Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT)
Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)
Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)
Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT)
Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT)
Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT)
Egibar Artola, Joseba (EA-NV LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)
Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT)
Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT)
Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT)
Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT)
Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)
Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT)
Orbegozo Uribe, Kerman (EA-NV LT)
Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT)
Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (EA-NV LT)
Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)
Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (EA-NV LT)
Urkullu Renteria, Iñigo (EA-NV LT)
Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT)
Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT)
Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT)
Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)
Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT)
Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)
Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT)
Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)
Goirizelaia Ordorika, Jone (EH Bildu LT)
Iriarte Okiñena, Maddalen (EH Bildu LT)
Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)
Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT)
Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT)
Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)
Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)
Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)
Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)
Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT)
Urizar Karetxe, Pello (EH Bildu LT)
Urruzuno Urresti, Unai (EH Bildu LT)
Arana Varas, Eukene (EP LT)
Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)
Bollain Urbieta, Julen (EP LT)
García Larrimbe, Edurne (EP LT)
Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)
Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)
Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT)
Martínez Hierro, Lander (EP LT)
Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)
Uria Serrano, Juan Luis (EP LT)
Zabala Artano, María Pilar (EP LT)
Alonso Aranegui, Alfonso (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)
Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT)
de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)
Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT)
Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Mendia Cueva, Idoia (SV-ES LT)
Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)
Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)
Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua
Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Saila, sailburua
Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua
Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Saila, sailburua
Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua
Hezkuntza Saila, sailburua
Osasun Saila, sailburua
Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburua
Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, sailburua
Segurtasun Saila, sailburua
Lan eta Justizia Saila, sailburua