Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

5
Legez besteko proposamena
Dibertsitate funtzionala duten nesken eta emakumeen eskubideei buruz
Elkarrekin Podemos LT (EP LT)
2019.02.28
115
06:05

Jatorrizko ekimenak

11\11\02\01\00530Dibertsitate funtzionala duten nesken eta emakumeen eskubideei buruz

Izapideak

Osoko bilkura. Ekimena onestea (EA-NV, EH Bildu, EP eta SV-ES taldeek hitzartutako erdibideko zuzenketa onetsi da)

Hizlariak

Proposamena egin duen taldearen txanda.

Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)Bideoa ikusi

Zuzenketak aurkeztu dituzten taldeen txanda.

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Zuzenketarik aurkeztu ez duten taldeen txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Erantzuteko txanda.

Guanche Suárez, Tinixara (EP LT) (Eserlekutik)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT) (Eserlekutik)Bideoa ikusi

Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT) (Eserlekutik)Bideoa ikusi

Botazioak.Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT)
Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)
Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)
Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT)
Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT)
Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT)
Egibar Artola, Joseba (EA-NV LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)
Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT)
Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT)
Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT)
Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT)
Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)
Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT)
Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT)
Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (EA-NV LT)
Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)
Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (EA-NV LT)
Urkullu Renteria, Iñigo (EA-NV LT)
Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT)
Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT)
Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT)
Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT)
Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)
Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT)
Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)
Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT)
Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)
Goirizelaia Ordorika, Jone (EH Bildu LT)
Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)
Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT)
Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT)
Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)
Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)
Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)
Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)
Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT)
Urizar Karetxe, Pello (EH Bildu LT)
Urruzuno Urresti, Unai (EH Bildu LT)
Arana Varas, Eukene (EP LT)
Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)
Bollain Urbieta, Julen (EP LT)
García Larrimbe, Edurne (EP LT)
Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)
Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)
Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT)
Martínez Hierro, Lander (EP LT)
Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)
Uria Serrano, Juan Luis (EP LT)
Zabala Artano, María Pilar (EP LT)
Alonso Aranegui, Alfonso (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)
Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT)
de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)
Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT)
Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Mendia Cueva, Idoia (SV-ES LT)
Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)
Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)
Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua
Ogasun eta Ekonomia Saila, sailburua
Hezkuntza Saila, sailburua
Osasun Saila, sailburua
Lan eta Justizia Saila, sailburua