Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
2
Batzordeak eskatutako agerraldia
Martxoaren 8ko greba feminista azaltzeko
Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea
Euskal Herriko Mugimendu Feminista
2019.03.04
49
02:48

Jatorrizko ekimenak

11\10\06\03\00571Martxoaren 8ko greba feminista azaltzeko

Izapideak

Batzordearen bilkura (Euskal Herria Mugimendu Feministaren ordezkariak agertu dira)

Hizlariak

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Arana Varas, Eukene (EP LT)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Arana Varas, Eukene (EP LT)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Etxeberria Lujanbio)Bideoa ikusi

Euskal Herriko Mugimendu Feminista (Romero Sánchez)Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT)
Zabala Artano, María Pilar (EP LT)
Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT)
Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)
Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT)
Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)
Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)
Arana Varas, Eukene (EP LT)
García Larrimbe, Edurne (EP LT)
Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)
Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)