Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

1
Interpelazioaren ondoriozko mozioa
Zaintza-lanei, gizarte berdintzaileagoari eta bizitzak erdigunean jartzeko tresnei buruz
Arana Varas, Eukene (EP LT)
2019.03.07
116
05:30

Jatorrizko ekimenak

11\11\03\00\00119Zaintza-lanei, gizarte berdintzaileagoari eta bizitzak erdigunean jartzeko tresnei buruz

Izapideak

Osoko bilkura (ekimena onestea) (EA-NV, EH Bildu, EP eta SV-ES taldeek hitzartutako erdibideko zuzenketa onetsi da)

Hizlariak

Hasiera eman zaio bilkurari.

Proposamena egin duen taldearen txanda.

Arana Varas, Eukene (EP LT)Bideoa ikusi

Zuzenketak aurkeztu dituzten taldeen txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Erantzuteko txanda.

Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)Bideoa ikusi

Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)Bideoa ikusi

Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)Bideoa ikusi

Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)Bideoa ikusi

Arana Varas, Eukene (EP LT)Bideoa ikusi

Botazioak.Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Agirre Garitaonandia, Jasone (EH Bildu LT)
Aiartza Zallo, Jon (EA-NV LT)
Andueza Lorenzo, Eneko (SV-ES LT)
Aguirre Arizmendi, Iñaki (EA-NV LT)
Alonso Aranegui, Alfonso (PV-ETP LT)
Arana Varas, Eukene (EP LT)
Arregi Romarate, Amaia (EA-NV LT)
Arrizabalaga Arruza, Leixuri (EA-NV LT)
Arruabarrena Azpitarte, Mikel (EA-NV LT)
Arzuaga Gumuzio, Julen (EH Bildu LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Becerra Carollo, Jose Ramón (EP LT)
Berasaluze Lazkano, Irune (EA-NV LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (EA-NV LT)
Betolaza San Miguel, Amaia (EA-NV LT)
Blanco de Angulo, Eba (EH Bildu LT)
Bollain Urbieta, Julen (EP LT)
Casanova Alonso, Iker (EH Bildu LT)
Castelo de Sa, Alexia (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Egibar Artola, Joseba (EA-NV LT)
Estarrona Elizondo, Josu (EH Bildu LT)
Etxebarrieta Legrand, Oihana (EH Bildu LT)
García Larrimbe, Edurne (EP LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Goirizelaia Ordorika, Jone (EH Bildu LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (EA-NV LT)
Grajales Rodríguez, Unai (EA-NV LT)
Guanche Suárez, Tinixara (EP LT)
Gurrutxaga Uranga, Maialen (EA-NV LT)
Hernández Hidalgo, Jon (EP LT)
Iriarte Okiñena, Maddalen (EH Bildu LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (EA-NV LT)
Juez Garmendia, Eva (EA-NV LT)
Kortajarena Ibañez, Nerea (EH Bildu LT)
Larrauri Aranguren, Estíbaliz (EA-NV LT)
Larrion Ruiz de Gauna, Miren (EH Bildu LT)
Latxaga Ugartemendia, David (EA-NV LT)
Llanos Gómez, Nerea (PV-ETP LT)
Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, Eva (EH Bildu LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Macazaga Sáenz, Cristina (EP LT)
Martínez Hierro, Lander (EP LT)
Martínez Zatón, Iñigo (EP LT)
Mendia Cueva, Idoia (SV-ES LT)
Molina Pérez, Rakel (EA-NV LT)
Oregi Bastarrika, Ana Isabel (EA-NV LT)
Otalora Ariño, Begoña (EA-NV LT)
Otamendi Tolosa, Maider (EH Bildu LT)
Otero Gabirondo, Mikel (EH Bildu LT)
Pastor Garrido, José Antonio (SV-ES LT)
Pinedo Bustamante, Leire (EH Bildu LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos (EA-NV LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Romero Pozo, Rafaela (SV-ES LT)
Ruiz de Arbulo Cerio, Javier (PV-ETP LT)
Sánchez Martín, Gloria (SV-ES LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (EA-NV LT)
Tellería Orriols, Luis Javier (EA-NV LT)
Ubera Aranzeta, Rebeka (EH Bildu LT)
Ugarte Zubizarreta, Larraitz (EH Bildu LT)
Uria Serrano, Juan Luis (EP LT)
Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (EA-NV LT)
Urkullu Renteria, Iñigo (EA-NV LT)
Urrutia Oianguren, Aitor (EA-NV LT)
Urruzuno Urresti, Unai (EH Bildu LT)
Zabala Artano, María Pilar (EP LT)
Zorrilla Ibañez, Joseba (EA-NV LT)
de Bengoechea Estrade, Juana (PV-ETP LT)
Álvarez Martínez, Gorka (EA-NV LT)
Eusko Jaurlaritza, lehendakaria
Gobernantza Publiko eta Autogobernu Saila, sailburua
Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila, sailburua
Turismo, Merkataritza eta Kontsumo Saila, sailburua
Lan eta Justizia Saila, sailburua