Breadcrumb [EU]

   Gaia
 

Navegacion

Gai-xehetasuna

Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea
1
Etxebizitza eta Gizarte Gaietako sailburuaren agerraldia, berak eskatuta, bere sailaren jardunaren ildo nagusiak azaltzeko.
2005.09.27
2
01:51
Arantza Aurrekoetxea Bilbao (NV) (Eneko Goya Lasoren ordez); M.ª del Carmen López de Ocariz López de Munain (PV) (Leopoldo Barreda de los Ríosen ordez); Itziar Basterrika Unanue (EAB) (Miren Aintzane Garate Pagaldairen ordez); Nekane Altzelai Uliondo (EA) (Juan Porres Azkonaren ordez); Antton Karrera Agirrebarrena (Mistoa-EB) (Oskar Matute García de Jalónen ordez); beste legebiltzarkide bat: Eider Mendoza Larrañaga (EA)

Jatorrizko ekimenak

08\10\06\02\00017Etxebizitza eta Gizarte Gaietako Sailaren jardunaren ildo nagusiak azaltzeko.

Izapideak

Agerraldia egin du Etxebizitza eta Gizarte Gaietako sailburuak, Etxebizitza sailburuordea lagun duela, eta bere hitzaldia ulertzeko lagungarri den dokumentazioa banatu du.

Hizlariak

Hasiera eman zaio bilkurari. (16:04)

Etxebizitza eta Gizarte Gaiak Saila, sailburua (16:03)Bideoa ikusi

Taldeen txanda

Karrera Agirrebarrena, Antton (Mixto-EB LT) (16:35)Bideoa ikusi

Altzelai Uliondo, Nekane (EA LT) (16:36)Bideoa ikusi

Basterrika Unanue, Itziar (EAB LT) (16:36)Bideoa ikusi

Quiroga Cia, Arantza (PV-ETP LT) (16:38)Bideoa ikusi

Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT) (16:46)Bideoa ikusi

Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT) (17:08)Bideoa ikusi

Etxebizitza eta Gizarte Gaiak Saila, sailburua (17:09)Bideoa ikusi

Taldeen txanda

Quiroga Cia, Arantza (PV-ETP LT) (17:36)Bideoa ikusi

Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT) (17:38)Bideoa ikusi

Etxebizitza eta Gizarte Gaiak Saila, sailburua (17:46)Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Zabaleta Areta, M.ª Gemma (SV-ES LT)
Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT)
González Zorrilla, José María (NV LT)
Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT)
Solaguren Santamaría, Covadonga (NV LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT)
Buen Lacambra, Miguel Ángel (SV-ES LT)
Quiroga Cia, Arantza (PV-ETP LT)
Martínez Fernández, Esther (PV-ETP LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Basterrika Unanue, Itziar (EAB LT)
Altzelai Uliondo, Nekane (EA LT)
Cuadra Ibáñez de Elejalde, Idoia (EA LT)
Karrera Agirrebarrena, Antton (Mixto-EB LT)