Breadcrumb [EU]

   Gaia
 

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea
1
Euskal Legebiltzar Talde Popularrak aurkeztutako legez besteko proposamena, Euskal Autonomia Erkidegoko landa-garapeneko elkarteen finantzaketari buruz. Proposamenaren eta aurkeztutako zuzenketen eztabaida eta behin betiko ebazpena
2009.10.28
5
00:46

Jatorrizko ekimenak

09\11\02\01\00061Euskal Autonomia Erkidegoko landa-garapeneko elkarteen finantzaketari buruz

Izapideak

-

Hizlariak

Hasiera eman zaio bilkurari.

Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea, lehendakaria (12:13)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (12:14)Bideoa ikusi

Zuzenketak aurkeztu dituzten taldeen txanda.

Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT) (12:22)Bideoa ikusi

Larrazabal Antia, Jesus M. (Mixto-EA LT) (12:25)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (12:29)Bideoa ikusi

Zuzenketarik aurkeztu ez duten taldeen txanda.

Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT) (12:35)Bideoa ikusi

Erantzuteko txanda.

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (12:39)Bideoa ikusi

Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT) (12:43)Bideoa ikusi

Larrazabal Antia, Jesus M. (Mixto-EA LT) (12:46)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (12:48)Bideoa ikusi

Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT) (12:53)Bideoa ikusi

Botazioa. (12:53)Bideoa ikusi

Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea, lehendakaria (12:54)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (12:55)Bideoa ikusi

Liñares Filloy, María del Carmen (NV LT) (12:55)Bideoa ikusi

Bilkurakideak

Carro Iglesias, Javier (NV LT)
Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT)
García Raya, Francisco (SV-ES LT)
Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT)
Arrizabalaga Olaizola, María Eugenia (NV LT)
Liñares Filloy, María del Carmen (NV LT)
Rementeria Maiz, Unai (NV LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Gorostiza Orbañanos, Carlos (SV-ES LT)
Casado Figueroa, Aitor (SV-ES LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Barreda de los Ríos, Leopoldo (PV-ETP LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Larrazabal Antia, Jesus M. (Mixto-EA LT)