Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea
10
Jaurlaritzaren ordezkarien agerraldia, Euskal Autonomia Erkidegoaren 2010eko ekitaldirako Aurrekontu Orokorren aurkezpen ofiziala egin dezaten sailez sail, eta egiten zaizkien informazio- eta argibide-eske guztiei erantzuna eman diezaieten (Ingurumena, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza)
2009.11.04
3
20:39
Bilkuran 5ean jarraitzen du.

Jatorrizko ekimenak

09\09\01\01\00001Euskal Autonomia Erkidegoaren 2010. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena

Izapideak

Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantzako sailburua agertu da bere saileko lankideak lagun dituela. Bere hitzaldia ulertzeko lagungarrizko dokumentazioa banatu du. Bilkurak 5ean jarraitzen du

Hizlariak

Berriro ekin zaio bilkurari.

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (13:05)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT) (13:40)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (13:48)Bideoa ikusi

Barreda de los Ríos, Leopoldo (PV-ETP LT) (13:56)Bideoa ikusi

Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) (13:58)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (13:58)Bideoa ikusi

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakaria (14:00)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (14:00)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (14:06)Bideoa ikusi

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea, lehendakaria (14:10)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (14:11)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT) (14:42)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (14:42)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (14:42)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (14:45)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (14:46)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Bilkurakideak

Corrales Goti, Leire (NV LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT)
Carro Iglesias, Javier (NV LT)
Etxeberria Aranburu, Alex (NV LT)
Gatzagaetxebarria Bastida, Ricardo (NV LT)
Otadui Biteri, Ana (NV LT)
Urkiola Alustiza, Ane (NV LT)
Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT)
Rodríguez Vaz, Oscar (SV-ES LT)
González Calvar, Cristina (SV-ES LT)
Itxaso González, Bixen (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Ezenarro Egurbide, Aintzane (Aralar LT)
Maneiro Labayen, Gorka (Mistoa-UPyD LT)
Agúndez Basterra, Mertxe (SV-ES LT)
Antia Vinós, Nerea (NV LT)
Arana Etxezarreta, Mikel (Mixto-EB LT)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT)
Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT)
Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT)
Barreda de los Ríos, Leopoldo (PV-ETP LT)
Basabe Kortabarria, Mikel (Aralar LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (NV LT)
Blanco Garrido, M.ª Mar (PV-ETP LT)
Casado Figueroa, Aitor (SV-ES LT)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ª (PV-ETP LT)
Erostarbe Tubilla, Oxel (Aralar LT)
Gallastegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT)
García Raya, Francisco (SV-ES LT)
Garitano Muñoa, José Luis (NV LT)
Gómez Ugalde, Ramón (PV-ETP LT)
González Zorrilla, José María (NV LT)
Gorostiza Orbañanos, Carlos (SV-ES LT)
Hernaez Laviña, Estibaliz (NV LT)
Iparragirre Etxeberria, Peio (NV LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (NV LT)
Laborda Albolea, Cristina (SV-ES LT)
Laespada Martínez, Maria Teresa (SV-ES LT)
Larrazabal Antia, Jesus M. (Mixto-EA LT)
Leturiondo Aranzamendi, Esozi (SV-ES LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT)
Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT)
Martínez Fernández, Esther (PV-ETP LT)
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel (NV LT)
Mendizabal Mendizabal, Garbiñe (NV LT)
Mendoza Larrañaga, Eider (NV LT)
Oyarzabal de Miguel, Iñaki (PV-ETP LT)
Pérez-Fuentes Hernández, Pilar (SV-ES LT)
Rementeria Maiz, Unai (NV LT)
Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Roncal Azanza, Blanca (SV-ES LT)
Sáez Molinuevo, Garbiñe (NV LT)
Sarasua Díaz, Txaro (SV-ES LT)
Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT)
Unzalu Hermosa, Mikel (SV-ES LT)
Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (NV LT)
Vaquero Montero, Maribel (NV LT)