Breadcrumb [EU]


   Gaia

Navegacion

Gai-xehetasuna

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea
10
Jaurlaritzaren ordezkarien agerraldia, Euskal Autonomia Erkidegoaren 2011ko ekitaldirako Aurrekontu Orokorren aurkezpen ofiziala egin dezaten sailez sail, eta egiten zaizkien informazio- eta argibide-eske gustiei erantzuna eman diezaieten (Ingurumena, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza)
2010.11.04
12
20:43
Bilkurak 5ean jarraitzen du

Jatorrizko ekimenak

09\09\01\01\00002Euskal Autonomia Erkidegoko 2011. urteko Aurrekontu Orokorrak onartzen dituena.

Izapideak

Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza sailburua agertu da bere saileko lankideak lagun dituela. Bere hitzaldia ulertzeko lagungarrizko dokumentazioa banatu du. Bilkurak 5ean jarraitzen du.

Hizlariak

Berriro ekin zaio bilkurari.

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (15:34)Bideoa ikusi

Taldeen txanda.

Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT) (16:03)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (16:14)Bideoa ikusi

Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT) (16:21)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (16:22)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (16:26)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (16:33)Bideoa ikusi

Lurralde Plangintzaren eta Uren sailburuordea (Achucarro Arruabarrena) (16:50)Bideoa ikusi

Ingurumenaren sailburuordea (Terán Vergara) (16:52)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (16:58)Bideoa ikusi

Nekazaritza eta Landa Garapeneko sailburuordea (Anda Fernández) (16:59)Bideoa ikusi

Arrantza eta Elikagaien Industriako sailburuordea (Azkue Manterola) (17:04)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (17:07)Bideoa ikusi

Bigarren taldeen txanda.

Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT) (17:07)Bideoa ikusi

López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT) (17:12)Bideoa ikusi

Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT) (17:15)Bideoa ikusi

Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT) (17:17)Bideoa ikusi

Ingurumenaa, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantz Saila, sailburua (17:20)Bideoa ikusi

Eten egin da bilkura.

Bilkurakideak

Corrales Goti, Leire (NV LT)
Garrido Knörr, Laura (PV-ETP LT)
Corcuera Leunda, Susana (SV-ES LT)
Aldaiturriaga Zorrozua, Norberto (NV LT)
Carro Iglesias, Javier (NV LT)
Etxeberria Aranburu, Alex (NV LT)
Gatzagaetxebarria Bastida, Ricardo (NV LT)
Otadui Biteri, Ana (NV LT)
Urkiola Alustiza, Ane (NV LT)
Madrigal Jiménez, Joana (SV-ES LT)
Sarasua Díaz, Txaro (SV-ES LT)
González Calvar, Cristina (SV-ES LT)
Itxaso González, Bixen (SV-ES LT)
Prieto San Vicente, Txarli (SV-ES LT)
Damborenea Basterrechea, Antonio (PV-ETP LT)
Barrio Baroja, Carmelo (PV-ETP LT)
Ezenarro Egurbide, Aintzane (Aralar LT)
Maneiro Labayen, Gorka (Mistoa-UPyD LT)
Agirrezabala Mantxola, Juanjo (Mixto-EA LT)
Agúndez Basterra, Mertxe (SV-ES LT)
Ansotegi Elordi, Fátima (NV LT)
Antia Vinós, Nerea (NV LT)
Arana Etxezarreta, Mikel (Mixto-EB LT)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan Antonio (NV LT)
Atutxa Iza, Benjamín (SV-ES LT)
Aurrekoetxea Bilbao, Arantza (NV LT)
Barreda de los Ríos, Leopoldo (PV-ETP LT)
Basabe Kortabarria, Mikel (Aralar LT)
Berriozabal Bóveda, Jone (NV LT)
Casado Figueroa, Aitor (SV-ES LT)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ª (PV-ETP LT)
Erostarbe Tubilla, Oxel (Aralar LT)
Gallastegui Oyarzábal, Miren (SV-ES LT)
García Raya, Francisco (SV-ES LT)
Gómez Ugalde, Ramón (PV-ETP LT)
Gorospe Elezkano, Miren Josune (NV LT)
Gorostiza Orbañanos, Carlos (SV-ES LT)
Hernaez Laviña, Estibaliz (NV LT)
Iturrate Ibarra, Iñigo (NV LT)
Laborda Albolea, Cristina (SV-ES LT)
Laespada Martínez, Maria Teresa (SV-ES LT)
Leturiondo Aranzamendi, Esozi (SV-ES LT)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del Carmen (PV-ETP LT)
Loza Aguirre, Jesús (SV-ES LT)
Maeztu Perez, Daniel (Aralar LT)
Martínez Fernández, Esther (PV-ETP LT)
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel (NV LT)
Mendoza Larrañaga, Eider (NV LT)
Oyarzabal de Miguel, Iñaki (PV-ETP LT)
Pérez-Fuentes Hernández, Pilar (SV-ES LT)
Reyes Martín, Vicente (SV-ES LT)
Rodríguez Vaz, Oscar (SV-ES LT)
Rojo Solana, Natalia (SV-ES LT)
Sáez Molinuevo, Garbiñe (NV LT)
Sémper Pascual, Borja (PV-ETP LT)
Tejeria Otermin, Bakartxo (NV LT)
Unzalu Hermosa, Mikel (SV-ES LT)
Uribe-Etxebarria Apalategi, Luke (NV LT)
Vaquero Montero, Maribel (NV LT)