A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Abascal Conde, SantiagoPV LT(2005-10-04 / 2009-01-06)

Encina Regalado de los Cobos ordezkatu zuen (PV LT)

Agirre López, XabierNV LT(2005-10-04 / 2007-09-21)
  1. Javier Balza Aguilera ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Garbiñe Sáez Molinuevo-k ordezkatua (NV LT)
Agúndez Basterra, MertxeSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Alzola Álvarez, NereaPV LT(2007-11-08 / 2009-01-06)

Fernando Maura Barandiarán ordezkatu zuen (PV LT)

Anda Fernández, José LuisSV LT(2006-02-01 / 2009-01-06)

Emilio Guevara Saleta ordezkatu zuen (SV LT)

Ansotegi Elordi, FátimaNV LT(2008-01-16 / 2009-01-06)

Iñigo Urkullu Renteria ordezkatu zuen (NV LT)

Antia Vinós, NereaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Antxustegi Urkiaga, KarmeleEA LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Joseba Azkarraga Rodero ordezkatu zuen (EA LT)

Aranburu Olabarrieta, MaiteEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Ares Taboada, RodolfoSV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Gabriel M.ª Inclán Iribar ordezkatu zuen (NV LT)

Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(2005-05-16 / 2005-10-04)

Ricardo Gatzagaetxebarria Bastida-k ordezkatua (NV LT)

Aurrekoetxea Bilbao, ArantzaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Auzmendi Munduate, AneEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Azkarraga Rodero, JosebaEA LT(2005-05-16 / 2005-07-22)

Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua (EA LT)

Azpillaga Arambarri, MaixabelNV LT(2007-09-21 / 2009-01-06)

Covadonga Solaguren Santamaría ordezkatu zuen (NV LT)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Balza Aguilera, JavierNV LT(2005-05-16 / 2005-10-04)

Xabier Agirre López-ek ordezkatua (NV LT)

Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Basterrika Unanue, ItziarEAB LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaNV LT(2005-05-16 / 2007-09-21)

Javier Carro Iglesias-ek ordezkatua (NV LT)

Berasategi Juguera, KarmeleEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Berriozabal Bóveda, JoneNV LT(2008-04-02 / 2009-01-06)

Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga ordezkatu zuen (NV LT)

Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Bilbao Cuevas, KontxiMixto-EB LT(2005-05-16 / 2008-09-30)

José Miguel Fernández López de Uralde-k ordezkatua (Mixto-EB LT)

Blanco Pascual, RobertoPV LT(2005-07-05 / 2009-01-06)

Iñaki Ortega Cachón ordezkatu zuen (PV LT)

Buen Lacambra, Miguel ÁngelSV LT(2005-05-16 / 2008-03-25)

Cristina Laborda Albolea-k ordezkatua (SV LT)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Carro Iglesias, JavierNV LT(2007-09-21 / 2009-01-06)

Estefanía Beltrán de Heredia Arroniz ordezkatu zuen (NV LT)

Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Corrales Goti, LeireNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Cuadra Ibáñez de Elejalde, IdoiaEA LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
de Madariaga Markoartu, KatalinEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Erauskin Otegi, Miren NekaneEAB LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Ezenarro Egurbide, AintzaneMix-Aralar LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

F


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Fernández López de Uralde, José MiguelMixto-EB LT(2008-09-30 / 2009-04-03)

Kontxi Bilbao Cuevas ordezkatu zuen (Mixto-EB LT)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Gallástegui Oyarzábal, MirenSV LT(2007-09-07 / 2009-01-06)

Coral M.ª Rodríguez Fouz ordezkatu zuen (SV LT)

Garate Pagaldai, Miren AintzaneEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Garrido Knörr, LauraPV LT(2006-10-03 / 2009-01-06)

María José Lafuente Orive ordezkatu zuen (PV LT)

Gatzagaetxebarria Bastida, RicardoNV LT(2005-10-04 / 2009-01-06)

Juan María Atutxa Mendiola ordezkatu zuen (NV LT)

Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(2005-05-16 / 2008-03-31)

Jone Berriozabal Bóveda-k ordezkatua (NV LT)

González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Goya Laso, EnekoNV LT(2005-05-16 / 2007-07-11)

Maribel Vaquero Montero-k ordezkatua (NV LT)

Guevara Saleta, EmilioSV LT(2005-05-16 / 2006-01-27)

José Luis Anda Fernández-ek ordezkatua (SV LT)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernaez Laviña, EstibalizNV LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen (NV LT)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Inclán Iribar, Gabriel M.ªNV LT(2005-05-16 / 2005-07-22)

Juan Antonio Arieta-Araunabeña Ibarzabal-ek ordezkatua (NV LT)

Iturmendi Maguregui, JuanaPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

K


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Karrera Agirrebarrena, AnttonMixto-EB LT(2005-05-16 / 2009-04-03)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Laborda Albolea, CristinaSV LT(2008-03-26 / 2009-01-06)

Miguel Ángel Buen Lacambra ordezkatu zuen (SV LT)

Lafuente Orive, María JoséPV LT(2005-05-16 / 2006-10-02)

Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua (PV LT)

Larreina Valderrama, RafaelEA LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Lasa Arteaga, OnintzaEA LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Leturiondo Aranzamendi, EsoziSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
López Álvarez, PatxiSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Loza Aguirre, JesúsSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Madrazo Lavín, JavierMixto-EB LT(2005-05-16 / 2005-07-08)

Oskar Matute García de Jalón-ek ordezkatua (Mixto-EB LT)

Madrigal Jiménez, JoanaSV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Martínez Fernández, EstherPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Martínez Ona, JulianEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Matute García de Jalón, OskarMixto-EB LT(2005-07-13 / 2009-01-06)

Javier Madrazo Lavín ordezkatu zuen (Mixto-EB LT)

Maura Barandiarán, FernandoPV LT(2005-05-16 / 2007-11-06)

Nerea Alzola Álvarez-ek ordezkatua (PV LT)

Mendia Cueva, IdoiaSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Mendoza Larrañaga, EiderEA LT(2005-05-16 / 2006-02-01)
Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2006-02-01 / 2009-01-06)
Michelena Iguaran, ManuelPV LT(2008-09-22 / 2009-01-06)

María San Gil Noain ordezkatu zuen (PV LT)

Mitxelena Aristondo, AioraEAB LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ortega Cachón, IñakiPV LT(2005-05-16 / 2005-06-30)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pastor Garrido, José AntonioSV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Porres Azkona, JuanEA LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

Q


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Regalado de los Cobos, EncinaPV LT(2005-05-16 / 2005-09-30)

Santiago Abascal Conde-k ordezkatua (PV LT)

Rivera Blanco, AntonioSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Rodríguez Fouz, Coral M.ªSV LT(2005-05-16 / 2007-09-04)

Miren Gallástegui Oyarzábal-ek ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Vaz, OscarSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Rojo Solana, NataliaSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Roncal Azanza, BlancaSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sáez Molinuevo, GarbiñeNV LT(2007-09-21 / 2009-01-06)

Xabier Agirre López ordezkatu zuen (NV LT)

San Gil Noain, MaríaPV LT(2005-05-16 / 2008-09-22)

Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua (PV LT)

Sémper Pascual, BorjaPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(2005-05-16 / 2007-09-21)

Maixabel Azpillaga Arambarri-k ordezkatua (NV LT)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Uribarren Axpe, RafaelNV LT(2005-05-16 / 2005-07-19)

Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua (NV LT)

Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Rafael Uribarren Axpe ordezkatu zuen (NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoNV LT(2005-05-16 / 2007-12-28)

Fátima Ansotegi Elordi-k ordezkatua (NV LT)

V


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Vaquero Montero, MaribelNV LT(2007-07-16 / 2009-01-06)

Eneko Goya Laso ordezkatu zuen (NV LT)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(2005-05-16 / 2005-07-20)

Estibaliz Hernaez Laviña-k ordezkatua (NV LT)

Ziarreta Bilbao, UnaiEA LT(2005-05-16 / 2009-04-03)