A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirrezabala Mantxola, JuanjoMixto-EA LT(2010-07-07 / 2012-11-19)

Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen (Mixto-EA LT)

Agúndez Basterra, MertxeSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Aldaiturriaga Zorrozua, NorbertoNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Anda Fernández, José LuisSV LT(2009-04-03 / 2009-05-13)

Mikel Unzalu Hermosa-k ordezkatua (SV LT)

Ansotegi Elordi, FátimaNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Antia Vinós, NereaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Arana Etxezarreta, MikelMixto-EB LT(2009-04-03 / 2012-01-31)
Arana Etxezarreta, MikelMixto-IU LT(2012-02-01 / 2012-08-28)
Ares Taboada, RodolfoSV LT(2009-04-03 / 2009-05-11)

Aitor Casado Figueroa-k ordezkatua (SV LT)

Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Arregi Romarate, AmaiaNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Arriola López, Ignacio MaríaSV LT(2009-04-03 / 2009-05-11)

Francisco García Raya-k ordezkatua (SV LT)

Arrizabalaga Olaizola, María EugeniaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Atutxa Iza, BenjamínSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

M.ª Gemma Zabaleta Areta ordezkatu zuen (SV LT)

Aurrekoetxea Bilbao, ArantzaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2009-04-03 / 2011-12-09)

Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua (PV LT)

Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Basabe Kortabarria, MikelAralar LT(2009-04-03 / 2012-07-31)

Khadijetou Boichiri Mohamed Salem-ek ordezkatua (Aralar LT)

Basagoiti Pastor, AntonioPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Berriozabal Bóveda, JoneNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2009-04-03 / 2009-07-13)

Ana Otadui Biteri-k ordezkatua (NV LT)

Blanco Garrido, M.ª MarPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Blanco Pascual, RobertoPV LT(2012-01-24 / 2012-08-28)

Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen (PV LT)

Boichiri Mohamed Salem, KhadijetouAralar LT(2012-08-01 / 2012-08-28)

Mikel Basabe Kortabarria ordezkatu zuen (Aralar LT)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Carro Iglesias, JavierNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Casado Figueroa, AitorSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen (SV LT)

Castelló Goienetxea, MaribelAralar LT(2012-08-10 / 2012-08-28)

Aintzane Ezenarro Egurbide ordezkatu zuen (Aralar LT)

Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(2009-04-03 / 2009-05-12)

Pilar Pérez-Fuentes Hernández-ek ordezkatua (SV LT)

Corcuera Leunda, SusanaSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Corrales Goti, LeireNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2009-04-03 / 2012-01-07)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Erostarbe Tubilla, OxelAralar LT(2009-04-03 / 2012-07-31)

Ernesto Merino Amiama-k ordezkatua (Aralar LT)

Escudero Fernández, LolySV LT(2012-03-21 / 2012-08-28)

Jesús Loza Aguirre ordezkatu zuen (SV LT)

Etxeberria Aranburu, AlexNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Ezenarro Egurbide, AintzaneAralar LT(2009-04-03 / 2012-07-31)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Gallástegui Oyarzábal, MirenSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
García Raya, FranciscoSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen (SV LT)

Garitano Muñoa, José LuisNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Garrido Knörr, LauraPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Gatzagaetxebarria Bastida, RicardoNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Gómez Ugalde, RamónPV LT(2009-04-03 / 2011-09-22)

Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua (PV LT)

González Calvar, CristinaSV LT(2009-05-18 / 2012-01-02)
  1. Antonio Rivera Blanco ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Javier Martínez García-k ordezkatua (SV LT)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(2009-04-03 / 2010-01-28)

Miren Josune Gorospe Elezkano-k ordezkatua (NV LT)

Gorospe Elezkano, Miren JosuneNV LT(2010-02-01 / 2012-08-28)

José María González Zorrilla ordezkatu zuen (NV LT)

Gorostiza Orbañanos, CarlosSV LT(2009-05-18 / 2012-08-28)

Andoni Unzalu Garaigordobil ordezkatu zuen (SV LT)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernaez Laviña, EstibalizNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2009-04-03 / 2009-05-06)

Peio Iparragirre Etxeberria-k ordezkatua (NV LT)

Iparragirre Etxeberria, PeioNV LT(2009-05-13 / 2012-08-28)

Juan José Ibarretxe Markuartu ordezkatu zuen (NV LT)

Iturrate Ibarra, IñigoNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Itxaso González, BixenSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Laborda Albolea, CristinaSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Laespada Martínez, Maria TeresaSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

Idoia Mendia Cueva ordezkatu zuen (SV LT)

Larrazabal Antia, Jesus M.Mixto-EA LT(2009-04-03 / 2010-06-30)

Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua (Mixto-EA LT)

Leturiondo Aranzamendi, EsoziSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Liñares Filloy, María del CarmenNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Llanos Gómez, NereaPV LT(2011-09-23 / 2012-08-28)

Esther Martínez Fernández ordezkatu zuen (PV LT)

López Álvarez, PatxiSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Loza Aguirre, JesúsSV LT(2009-04-03 / 2012-03-21)

Loly Escudero Fernández-ek ordezkatua (SV LT)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Madrigal Jiménez, JoanaSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Maeztu Perez, DanielAralar LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Maneiro Labayen, GorkaMix-UPyD LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Martínez Fernández, EstherPV LT(2009-04-03 / 2011-09-22)

Nerea Llanos Gómez-ek ordezkatua (PV LT)

Martínez García, JavierSV LT(2012-01-13 / 2012-08-28)

Cristina González Calvar ordezkatu zuen (SV LT)

Martínez Martínez de Lizarduy, MikelNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Mendia Cueva, IdoiaSV LT(2009-04-03 / 2009-05-11)

Maria Teresa Laespada Martínez-ek ordezkatua (SV LT)

Mendizabal Mendizabal, GarbiñeNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2009-04-03 / 2011-06-30)

Kerman Orbegozo Uribe-k ordezkatua (NV LT)

Merino Amiama, ErnestoAralar LT(2012-08-01 / 2012-08-28)

Oxel Erostarbe Tubilla ordezkatu zuen (Aralar LT)

Michelena Iguaran, ManuelPV LT(2011-09-23 / 2012-08-28)

Ramón Gómez Ugalde ordezkatu zuen (PV LT)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Olazabal Estecha, CarlosPV LT(2011-12-12 / 2012-08-28)

Leopoldo Barreda de los Ríos ordezkatu zuen (PV LT)

Orbegozo Uribe, KermanNV LT(2011-07-01 / 2012-08-28)

Eider Mendoza Larrañaga ordezkatu zuen (NV LT)

Ortuzar Arruabarrena, AndoniNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Otadui Biteri, AnaNV LT(2009-07-14 / 2012-08-28)

Izaskun Bilbao Barandica ordezkatu zuen (NV LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pastor Garrido, José AntonioSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Pérez-Fuentes Hernández, PilarSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

M.ª Isabel Celaá Diéguez ordezkatu zuen (SV LT)

Prieto San Vicente, TxarliSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

Q


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Rementeria Maiz, UnaiNV LT(2009-04-03 / 2011-06-30)

Mireia Zarate Agirre-k ordezkatua (NV LT)

Reyes Martín, VicenteSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Rivera Blanco, AntonioSV LT(2009-04-03 / 2009-05-14)

Cristina González Calvar-ek ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Vaz, OscarSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Rojo Solana, NataliaSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Roncal Azanza, BlancaSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sáez Molinuevo, GarbiñeNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Sarasua Díaz, TxaroSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Sémper Pascual, BorjaPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Unzalu Garaigordobil, AndoniSV LT(2009-04-03 / 2009-05-14)

Carlos Gorostiza Orbañanos-ek ordezkatua (SV LT)

Unzalu Hermosa, MikelSV LT(2009-05-18 / 2012-11-19)

José Luis Anda Fernández ordezkatu zuen (SV LT)

Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Urkiola Alustiza, AneNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

V


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Vaquero Montero, MaribelNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(2009-04-03 / 2009-05-12)

Benjamín Atutxa Iza-k ordezkatua (SV LT)

Zarate Agirre, MireiaNV LT(2011-07-01 / 2012-08-28)

Unai Rementeria Maiz ordezkatu zuen (NV LT)