Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ariz Bidondo, AnaSV LT(1987-01-08 / 1990-05-22)
Aso Martínez, AntxonSV LT(1987-10-13 / 1990-09-03)

José Fernández Lara ordezkatu zuen (SV LT)

Benegas Haddad, José M.ªSV LT(1987-01-08 / 1989-11-21)

Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua (SV LT)

Borderas Gaztambide, AugustoSV LT(1987-01-08 / 1989-11-14)

Roberto San Ildefonso Izaguirre-k ordezkatua (SV LT)

Buesa Blanco, FernandoSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Díez González, Rosa M.ªSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Echenique González, GuillermoSV LT(1989-09-07 / 1990-09-03)

Javier Gómez Piñeiro ordezkatu zuen (SV LT)

Eguiagaray Ucelay, Juan ManuelSV LT(1987-01-08 / 1988-10-04)

Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua (SV LT)

Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Elorza González, OdónSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Fernández Lara, JoséSV LT(1987-04-15 / 1987-10-13)
  1. Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Antxon Aso Martínez-ek ordezkatua (SV LT)
Girbau García, Juan CarlosSV LT(1987-01-08 / 1987-09-22)

Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua (SV LT)

Gómez Piñeiro, JavierSV LT(1987-01-08 / 1989-09-07)

Guillermo Echenique González-ek ordezkatua (SV LT)

Gurruchaga Zapirain, José M.ªSV LT(1987-01-08 / 1990-01-30)

José Miguel Martín Herrera-k ordezkatua (SV LT)

Hernández González, PedroSV LT(1990-06-26 / 1990-09-03)

Ana Ariz Bidondo ordezkatu zuen (Mixto-Inde LT)

Herrero Romero, JulioSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Huertas Vicente, ManuelSV LT(1987-01-08 / 1987-04-15)

José Fernández Lara-k ordezkatua (SV LT)

Ladrón de Guevara López de Arbina, ErnestoSV LT(1989-11-21 / 1990-09-03)

José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen (SV LT)

Martín Herrera, José MiguelSV LT(1990-01-30 / 1990-09-03)

José M.ª Gurruchaga Zapirain ordezkatu zuen (SV LT)

Martínez Pérez, AlfonsoSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Moreno Lombardero, Juan MiguelSV LT(1988-10-04 / 1990-09-03)

Juan Manuel Eguiagaray Ucelay ordezkatu zuen (SV LT)

Orcajo García, FidelSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Paul Tejedor, José AndrésSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Pérez García, AlbertoSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Redondo Terreros, NicolásSV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Sáenz Castro, Rafael CruzSV LT(1987-09-22 / 1989-11-07)
  1. Juan Carlos Girbau García ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Félix Leopoldo Samaniego Izarra-k ordezkatua (SV LT)
Samaniego Izarra, Félix LeopoldoSV LT(1989-11-07 / 1990-09-03)

Rafael Cruz Sáenz Castro ordezkatu zuen (SV LT)

San Ildefonso Izaguirre, RobertoSV LT(1989-11-14 / 1990-09-03)

Augusto Borderas Gaztambide ordezkatu zuen (SV LT)