Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre Kerexeta, IñigoNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Aguirre Bilbao, XabierNV LT(1987-11-11 / 1990-09-03)

Jon Imanol Azua Mendia ordezkatu zuen (NV LT)

Ansola Maiztegui, AlbertoNV LT(1987-01-08 / 1987-10-06)

Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua (NV LT)

Ardanza Garro, José AntonioNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Arregi Aranburu, JosebaNV LT(1987-01-08 / 1987-04-15)

Luis Bandrés Unanue-k ordezkatua (NV LT)

Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Azua Mendia, Jon ImanolNV LT(1987-01-08 / 1987-11-11)

Xabier Aguirre Bilbao-k ordezkatua (NV LT)

Bandrés Unanue, LuisNV LT(1987-04-15 / 1990-09-03)

Joseba Arregi Aranburu ordezkatu zuen (NV LT)

Bergara Etxebarria, JosuNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Guevara Saleta, EmilioNV LT(1987-01-08 / 1987-10-06)

Isabel Orbe Garay-k ordezkatua (NV LT)

Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Labayen Sansinenea, RamónNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Llanos Ortiz de Landaluce, ArmandoNV LT(1987-10-06 / 1990-09-03)

Alberto Ansola Maiztegui ordezkatu zuen (NV LT)

Makua Zarandona, José M.ªNV LT(1987-01-08 / 1987-06-29)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua (NV LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Orbe Garay, IsabelNV LT(1987-10-06 / 1990-09-03)

Emilio Guevara Saleta ordezkatu zuen (NV LT)

Ormaetxea Garai, XabierNV LT(1988-04-12 / 1990-09-03)

Eduardo Vallejo de Olejua ordezkatu zuen (NV LT)

Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Sagastagoitia Monasterio, JosuNV LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Vallejo de Olejua, EduardoNV LT(1987-01-08 / 1988-04-12)

Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua (NV LT)

Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(1987-06-29 / 1990-09-03)

José M.ª Makua Zarandona ordezkatu zuen (NV LT)