Eusko Alkartasuna


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Aguirre Uribe, M.ª JesúsEA LT(1987-01-08 / 1988-01-27)

Ángel Calvo del Río-k ordezkatua (EA LT)

Akizu Ormazabal, Jesús MaríaEA LT(1989-09-07 / 1990-09-03)

Miren Agurne Irusta Estala ordezkatu zuen (EA LT)

Bereciartua Arriaran, AnaEA LT(1989-07-10 / 1990-09-03)

Gotzon Olarte Lasa ordezkatu zuen (EA LT)

Blasco de Imaz, CarlosEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Boneta y Piedra, InmaculadaEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Calvo del Río, ÁngelEA LT(1988-01-27 / 1990-09-03)

M.ª Jesús Aguirre Uribe ordezkatu zuen (EA LT)

Caño Moreno, JavierEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Cuerda Montoya, José ÁngelEA LT(1987-01-08 / 1989-11-21)

Josefina Santamaría Rodríguez-ek ordezkatua (EA LT)

Garaikoetxea Urriza, CarlosEA LT(1987-01-08 / 1987-07-24)

Miren Agurne Irusta Estala-k ordezkatua (EA LT)

Guridi Urrejola, José RamónEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(1987-03-24 / 1990-09-03)

Juan José Pujana Arza ordezkatu zuen (EA LT)

Irusta Estala, Miren AgurneEA LT(1987-07-24 / 1989-09-07)
  1. Carlos Garaikoetxea Urriza ordezkatu zuen (EA LT)
  2. Jesús María Akizu Ormazabal-ek ordezkatua (EA LT)
Larreina Valderrama, RafaelEA LT(1990-01-30 / 1990-09-03)

Mercedes Villacián Peñalosa ordezkatu zuen (EA LT)

Murua Arregui, ImanolEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Olarte Lasa, GotzonEA LT(1987-01-08 / 1989-07-10)

Ana Bereciartua Arriaran-ek ordezkatua (EA LT)

Ormazabal Zamakona, Francisco JoséEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Porres Azkona, JuanEA LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Pujana Arza, Juan JoséEA LT(1987-01-08 / 1987-03-24)

Sabin Intxaurraga Mendibil-ek ordezkatua (EA LT)

Santamaría Rodríguez, JosefinaEA LT(1989-11-21 / 1990-09-03)

José Ángel Cuerda Montoya ordezkatu zuen (EA LT)

Villacián Peñalosa, MercedesEA LT(1987-01-08 / 1990-01-30)

Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua (EA LT)