Herri Batasuna


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Amuriza Zarraonaindia, Xabier CruzHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Bareño Omaechevarria, XabierHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Bilbao Soler, MargaritaHB LT(1990-01-30 / 1990-09-03)

Edurne Brouard Aldamiz ordezkatu zuen (HB LT)

Brouard Aldamiz, EdurneHB LT(1987-01-08 / 1990-01-30)

Margarita Bilbao Soler-ek ordezkatua (HB LT)

Díez Usabiaga, RafaHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Elkoro Unamuno, José LuisHB LT(1988-07-05 / 1990-09-03)

Carlos Yoldi Múgica ordezkatu zuen (HB LT)

Erkizia Almandoz, TasioHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Gorostiaga González, PabloHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Gorostidi Artola, JokinHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Iruin Sanz, IñigoHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Olano Olano, Juan MariHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Reizabal Arruabarrena, ÁlvaroHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
San Epifanio San Pedro, FelipeHB LT(1987-01-08 / 1990-09-03)
Yoldi Múgica, CarlosHB LT(1987-01-08 / 1988-07-05)

José Luis Elkoro Unamuno-k ordezkatua (HB LT)